Głównym celem edukacji do rozbioru i produkcji Direktrice leży w profesjonalnym przygotowaniu cięć w odzieży damskiej. Zdobywają wiedzę i umiejętności cięcia przedmiotów technicznych - od passform dokładnej przyczyny przecinał twórczego rozwoju interfejsu do produkcji gotowego interfejsu zestawu. Ponadto, ćwiczyć poczucie proporcji i nauczyć się oceniać napady i optymalizacji. Wszystkie odcinki są w stosunku 1: 1 i wyrejestrowany realizowany na podstawie próbek Ness Elan ich dopasowanie i dokładność projektowania. uzupełni praktyczne szkolenie poprzez interfejs komputera i technologii włókienniczej. Małe grupy gwarantują indywidualną opiekę i wsparcie własnych umiejętności w nowocześnie wyposażonych sal i pomieszczeń seminaryjnych. Praktyczny program uzupełniony przez projekty takie jak draperiowanie mody, rysunku i cięć kopiowanie.

Perspektywy zawodowe

Szkolenie kończy się, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania z egzaminem przed izby handlu i certyfikatem Izby Handlu lub z certyfikatem AMD. Od ponad 28 lat, formy AMD z ostrzami wielki sukces i produkcji bezpośredniej Ricen, umożliwiając absolwentom start zawodowy w branży mody. Absolwenci są dla firm, takich jak Alexander McQueen, lala Berlinie, Annette Gortz Berlinie, Gerry Weber i H

Perspektywy pracy są zróżnicowane. Absolwenci pracują w kraju i za granicą w rozwoju jakości, twórczego pierwszego cięcia, zarządzania, monitorowania produkcji produktów lub w małych warsztatach z szerokiego zakresu obowiązków. Nawet droga do niezależności jest otwarty - niektórzy absolwenci rozpoczęli własną wytwórnię.

aplikacja

Trening dla zaawansowanych perspektyw zawodowych. Mamy przyjemność poznać. Jeśli masz szkolenia dla edycji i kierowniczkę produkcji w AMDAkademie Moda

Nasze szkolenie do edycji i kierowniczkę produkcji w Hamburgu rozpoczyna się corocznie w październiku / listopadzie. Końcowego strzał, zapraszamy do dnia wyboru, który sprawdza swoją praktyczną wiedzę techniczną i ogólną i wzajemna wrażenie. Istnieje możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat szkolenia w formie i treści punktu widzenia i poznać nas i nasze położenie tego dnia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zulassungsvorausetzungen

  • przynajmniej główne lub Realschulabschluss
  • szkolenia zawodowe jako Schneider (in) lub doświadczenie w dziale produkcji, pole
  • zastosować zawierać list motywacyjny i CV
Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 3 więcej kursów w AMD Akademie Mode & Design »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
12 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
625 EUR
miesięcznie.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń