Bezpieczeństwo cybernetyczne

Tel Aviv University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bezpieczeństwo cybernetyczne

Tel Aviv University

Przez ostatnie trzy dekady państwo Izrael, "The Start-Up Nation", utrzymało swoją pozycję wiodącego producenta innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego. Zapraszamy do przyłączenia się do nas, badając zarówno świat cyber wojny i zagrożeń bezpieczeństwa, jak i podstawowe technologie systemów bezpieczeństwa cybernetycznego, w tym Cryptology; Funkcja skrótu; Crypto-Techniques; Szyfrowanie asymetryczne; i wiele więcej.

Dodatkowe możliwości

Nasi studenci zapisani w programie Cyber ​​Security mają także wyjątkową okazję do wzięcia udziału w "Cyber ​​Tygodniu", który jest coroczną wiodącą międzynarodową konferencją poświęconą cyberbezpieczeństwu, która odbyła się na Tel Aviv University w Tel Aviv University . Cyber ​​Tydzień 2018 nastąpi na tydzień przed datą rozpoczęcia programu. Konferencja oferuje wyjątkowe spotkanie ekspertów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, skupiających liderów branży, startupów, inwestorów, naukowców, dyplomatów i innych przedstawicieli rządu. Realizując wymyślną wymianę wiedzy, metod i pomysłów, wydarzenia konferencji będą obejmowały spotkania przy okrągłym stole, panele, warsztaty, fora, sekcje, konkursy i wiele innych. W przeszłości Cyber ​​Tydzień gościł ponad 5000 uczestników z ponad 50 krajów. Konferencja jest prowadzona przez Centrum Badań Interdyscyplinarnych Bławatnika (ICRC), Warsztat Yuval Ne'eman dla Nauki, Technologii i Bezpieczeństwa, Tel Aviv University , izraelską Krajową Dyrekcję Cybernetyczną pod przewodnictwem Premiera i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Program

Podstawowe technologie systemów cybernetycznych (4 kredyty)

Przykładowe sylabusy kursów już wkrótce.

Koszty

Opłata za zgłoszenie

Dodatkowe koszty

Studenci biorący udział w Cyber ​​Tygodniu zostaną obciążeni dodatkową opłatą w wysokości 400 USD; obejmuje to wejście do Cyber ​​Tygodnia i dodatkową opłatę za mieszkanie za ten tydzień.

Wymagania aplikacyjne

Wybieralność

Otwarte dla studentów, którzy mają średnią ocen w wysokości 80% (w skali 3,0 / 4,0) i wyższych. Studenci powinni odbyć przynajmniej jeden kurs z informatyki lub pokrewnej dziedziny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne

Kompletna aplikacja składa się z przesłania wszystkich wymaganych dokumentów w załączniku do aplikacji online.

 • Formularz wniosku online,
 • Opłata za aplikację 60 USD,
 • Oficjalne stenogramy z wszystkich instytucji szkolnictwa wyższego, w tym kopia otrzymanych dyplomów,
 • Dwa akademickie listy polecające,
 • Demonstrowana znajomość języka angielskiego: Wszyscy kandydaci muszą udowodnić, że biegły znajomość języka angielskiego jest potwierdzona egzaminem TOEFL lub IELTS. Egzaminy należy zdawać przed upływem terminu składania zgłoszeń, a oficjalne wyniki należy przesłać bezpośrednio do biura międzynarodowego TAU przez agencję testową. Kod ETS TAU International to 7704. Test TOEFL (minimalny wynik: pisemny 582, komputerowy 223 lub iBT 89) Test IELTS (minimalny wynik: 6,5). Wyjątek: studenci, których wykształcenie podstawowe i średnie odbyli w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Nowej Zelandii lub USA, są zwolnieni z tego wymogu. Należy pamiętać, że studenci, którzy urodzili się w jednym z tych krajów, ale zostali wykształceni gdzie indziej, będą nadal wymagać spełnienia wymogu znajomości języka angielskiego w celu ukończenia aplikacji.

Wymagane formularze przed odlotem

 • Kopia ważnego paszportu
 • Zdjęcie paszportowe
 • Formularz medyczny
 • Letter of Agreement
 • Formularz depozytowy

Mieszkaniowy

Studenci uczestniczący w międzynarodowych programach letnich TAU mogą mieszkać w naszych akademikach Einsteina, przylegających do kampusu (w zależności od dostępności). Koszt to 800 USD miesięcznie. Akademiki są podzielone na apartamenty z dwiema sypialniami dzielonymi przez dwóch studentów w sypialni. Każdy apartament jest wyposażony w klimatyzację, telewizję kablową, bezprzewodowy, aneks kuchenny i łazienkę.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
25 dni
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,000 USD
dodatkowa opłata w wysokości 400 USD za uczestnictwo w Cyber ​​Tygodniu.
Information
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
*Students participating in Cyber Week must arrive on June 16
Locations
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
*Students participating in Cyber Week must arrive on June 16
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Izrael - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
*Students participating in Cyber Week must arrive on June 16
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą