Barcelona - Internat w pełnym wymiarze godzin

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Zarabiaj kredyty USA praktycznie tego lata

Idź naprzód! Zdobądź dodatkowe punkty w ramach uznawanego na całym świecie programu edukacyjnego w USA tego lata w naszym programie Virtual World DiscoverIES .

Wyobraź sobie: jednego dnia odkrywasz etykę biznesu z profesorem z Londynu, a następnego to japońska popkultura z Tokio, studiując razem z kolegami z najwyżej ocenianych amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów. Tak wygląda latem udział w jednym lub dwóch kursach (do wyboru!) Z najpopularniejszych ośrodków IES Abroad całym świecie.

Dowiedz się więcej o tym, jak możesz odkrywać świat dzięki IES Abroad .

internship

Dlaczego Barcelona?

Barcelona jest gospodarczym i kulturalnym centrum Półwyspu Iberyjskiego. Połącz to z faktem, że miasto jest ważnym graczem w wielu branżach, w tym w handlu, edukacji, startupach technologicznych, rozrywce, mediach i modzie, a masz idealną lokalizację na semestr alt = "staż za granicą.

Zbuduj globalną sieć profesjonalnych kontaktów, podziwiając widoki i dźwięki tego tętniącego życiem hiszpańskiego miasta, położonego między jasnoniebieskim morzem a majestatycznymi górami. Spróbuj tapas w różnych dzielnicach miasta, udaj się do Dzielnicy Gotyckiej, aby zobaczyć kilka obiektów światowego dziedzictwa UNESCO, zwiedzić jedno (lub więcej) muzeów Barcelony - czy powinniśmy kontynuować?

Twoja praktyka

Nasz program gwarantuje * nieodpłatne, na kredyt, 12-tygodniowe alt = "staż trwający co najmniej 30 godzin tygodniowo w wybranym zakresie. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe, umiejętność komunikowania się w różnych kulturach i zdobądź prawdziwe doświadczenie zawodowe to przyspieszy twoją karierę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.

Przed wyjazdem współpracujemy z Tobą w celu znalezienia idealnego stażu alt = ", który spełni Twoje cele zawodowe. Umieściliśmy studentów w wielu różnych organizacjach i firmach. Jeśli obecnie nie pracujemy z firmą lub organizacją w w twoim polu zainteresowań, wyszukamy miejsce docelowe odpowiednie dla Ciebie.

Przykłady miejsc docelowych

Byli studenci odbywali staże w miejscach takich jak przykłady wymienione poniżej. Pamiętaj, że ta lista nie jest wyczerpująca. Zachęcamy studentów wszystkich kierunków do złożenia podania.

 • Firma z branży mediów i rozrywki
 • Centrum wsparcia rodzinnego i edukacji zapewniające matkom możliwość spotkania się z innymi mamami, pracy, zajścia w ciążę i uczestnictwa w zajęciach fitness, podczas gdy ich dzieci korzystają z zajęć takich jak tai-chi i zajęcia językowe
 • Centrum medyczne specjalizujące się w medycynie fizycznej i rehabilitacji
 • Uznana na świecie firma z branży nieruchomości reprezentująca Półwysep Iberyjski
 • Globalna firma rekrutacyjna z partnerami w Ameryce Południowej, Azji i Europie
 • Firma tworząca gry mobilne
 • Internetowa społeczność e-sportowa skierowana do fanów
 • Szpital specjalizujący się w pediatrii, ginekologii i położnictwie
 • Publiczna szkoła podstawowa i podstawowa pracująca z dziećmi ze słabo rozwiniętych społeczności
 • Globalny fundusz venture capital specjalizujący się w internacjonalizacji startupów w Europie i Azji

* Niektóre dziedziny mogą wymagać znajomości języka hiszpańskiego.

Życie codzienne

Chcemy, abyś poczuł się jak w domu w Barcelonie, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci zintegrować się z życiem w mieście. Począwszy od stażu, zakwaterowania, a skończywszy na działaniach kulturalnych, naszym zadaniem jest upewnienie się, że masz najlepsze możliwe doświadczenie stażowe. Jeśli Twój harmonogram pracy na to pozwala, dołącz do wydarzeń kulturalnych organizowanych przez IES Abroad aby poznać kulturę Hiszpanii i dowiedzieć się więcej. o swoim kraju goszczącym i jego mieszkańcach. W weekendy zwiedzaj miasto, aby skosztować pysznej kuchni, odkryć fantastyczną scenę artystyczną lub wziąć udział w koncercie w jednym z barcelońskich klubów muzycznych na żywo.

Naukowcy

Zanim przejdziesz, pracujemy z Tobą nad dopracowaniem Twojego CV, udoskonaleniem listu motywacyjnego i doskonaleniem umiejętności komunikacji i rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowując Cię do pracy w nowym środowisku kulturowym. Otrzymasz gwarancję umieszczenia w lokalnej firmie lub organizacji, która pasuje do Twoich zawodowych zainteresowań.

Seminarium akademickie

Pracując w Barcelonie, zapisujesz się również na wymagane 3-punktowe seminarium stażowe alt = "z innymi stażystami IES, gdzie uzyskasz kontekst dla stażu alt =" poprzez zbadanie problemów kulturowych w miejscu pracy. Omawiane tematy obejmują:

 • Zrozumienie kultury miejsca pracy
 • Poprawa komunikacji
 • Wzmocnienie postawy i umiejętności pracy
 • Rozwiązywanie konfliktów
 • Poruszanie problemów, wyzwań i możliwości, abyś mógł odnieść sukces w pracy w Barcelonie i po powrocie do domu

Spersonalizowane miejsca docelowe

Twój alt = "koordynator stażu będzie z Tobą współpracować, aby znaleźć miejsce docelowe w wybranym przez Ciebie polu. Umieściliśmy poprzednich stażystów w poniższych polach.

 • Biznes
 • Edukacja / instrukcja językowa
 • Zdrowie (niekliniczne) *
 • Międzynarodowy biznes
 • Stosunki międzynarodowe
 • TO
 • Dziennikarstwo
 • Prawo*
 • Marketing
 • Media i komunikacja
 • Organizacje non-profit
 • Psychologia (niekliniczna) *
 • Turystyka
 • I więcej!

Nie widzisz swojego pola na liście? Porozmawiaj ze swoim doradcą ds. Staży IES. Zawsze znajdujemy nowe możliwości.

* Niektóre dziedziny mogą wymagać zaawansowanej znajomości języka hiszpańskiego.

Kursy

To jest lista planowanych ofert kursów. Ostateczna lista ofert kursu zostanie udostępniona na koncie MyIESabroad.

 • Seminarium stażowe: Edukacja
 • Seminarium dla stażystów
 • Seminarium stażowe: akcja społeczna

Wycieczki terenowe i wydarzenia

Chociaż będziesz mieszkał i pracował w Barcelonie, masz również okazję dołączyć do zorganizowanych przez IES Abroad wycieczek terenowych, które zabiorą Cię poza miasto, aby poznać kulturę i tradycje kraju goszczącego. Te wycieczki są dostępne za dodatkową opłatą i zależą od harmonogramu pracy.

Oto kilka możliwych miejsc docelowych:

Kraj Basków i Nawarra

4 dni | Jesień i wiosna

Odkryj wyjątkową gastronomię Kraju Basków, ucz się od rzemieślników, którzy opracowują lokalne przysmaki i próbuj tworzyć (własnymi rękami) posiłki, które składają się na tę bogatą tradycję kulinarną.

Costa Brava

3 dni | Jesień i wiosna

Odwiedź ruiny greckie i rzymskie, średniowieczne miasto Girona i „krainy marzeń” Salvadora Dalí między Barceloną a granicą francuską.

Madryt

3 dni | Jesień i wiosna

Odkryj tętniącą życiem stolicę Hiszpanii! Zobacz dzieła El Greco, Goya i Velazquez z pierwszej ręki w słynnym na całym świecie Muzeum Prado.

południe Francji

3 dni | Wiosna

Odwiedź Carcassonne, aby dowiedzieć się o jego bogatej historii, i wybierz się na przejażdżkę łodzią w pobliżu. Następnie udaj się do Lastours, aby zobaczyć zamki i opactwo Fontfroide. Ostatni przystanek znajduje się w Perpignan, gdzie będziesz miał okazję porównać różnicę między kulturą hiszpańską i katalońską.

Walencja

3 dni | Wiosna

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po mieście i przygotuj Paellę, najsłynniejszą potrawę w Hiszpanii. Następnie odwiedź pobliskie miasto Peñíscola, aby zobaczyć zamek Papa Luna, średniowieczny budynek zbudowany przez rycerzy templariuszy, którzy byli ojczyzną papieża w XIII wieku.

Montserrat

1 dzień | Jesień i wiosna

Spędź dzień wędrując po górach Montserrat i odwiedź opactwo Santa Maria de Montserrat.

Życie codzienne

Po to, aby poczuć się jak w domu w Barcelonie, dokładamy wszelkich starań, aby czuć się bezpiecznie i pod opieką. Niezależnie od tego, czy jest to program orientacyjny, który sprawia, że czujesz się przygotowany, mieszkanie dobrze zlokalizowane i wygodne, czy wycieczki terenowe, które zabiorą Cię do miejsc na uboczu - wszystko zależy od naszych usług dla studentów.

Orientacja

Program zaczyna się od orientacji, która zapozna Cię z pracownikami IES Abroad Barcelona, innymi studentami i Barceloną.

Nasze kompleksowe doświadczenie w zakresie orientacji i ponownego wejścia (CORE ™) rozpoczyna się zaraz po przyjeździe i trwa przez cały semestr, obejmując działania koncentrujące się na akademickim i kulturowym dostosowaniu. Zawiera również szczegółowe informacje na temat mieszkalnictwa, transportu publicznego, kultury, zdrowia i bezpieczeństwa oraz innych ważnych tematów.

Spotkasz się również z naszymi Barcelona Cultural Companions lub tutores culturees, którzy dołączą do ciebie w DiscoverIES i pomogą ci poznać hiszpańską kulturę.

Podróż studyjna jest częścią orientacji. Wcześniejsze miejsca docelowe obejmowały Tarragona.

Mieszkaniowy

Chcemy się upewnić, że Twoim największym wyzwaniem jest decydowanie, które punkty orientacyjne ujrzysz jako pierwsze, lub odkrycie najlepszej kawiarni - bez znalezienia miejsca do życia, w którym czujesz się komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zlokalizować mieszkanie, które odzwierciedla sposób, w jaki żyją miejscowi studenci. Naszym celem jest, abyś opuszczając Barcelonę poczuł się jak w domu.

Homestays - Zazwyczaj dwóch lub trzech studentów IES Abroad mieszka w domu z lokalnymi mieszkańcami, a studenci dzielą pokój dwuosobowy. Dostajesz dwa posiłki dziennie (śniadanie i kolacja) podczas trwania programu. Pralnia i WiFi są wliczone.

Zajęcia pozalekcyjne i wydarzenia kulturalne

ODKRYCIA

DiscoverIES to wyjątkowa mieszanka wycieczek terenowych i kulturalnych. Dzięki temu hybrydowemu doświadczeniu masz możliwość zrozumienia kultury w kontekście swoich zajęć.

Z 60 odkryciami w semestrze masz ekscytującą okazję do zapoznania się z Barceloną poprzez zajęcia kulturalne prowadzone przez profesorów IES Abroad Barcelona. Odwiedź wiele wpływowych budynków miasta, poznaj jego jedyną w swoim rodzaju historię i stań się częścią kultury hiszpańskiej i katalońskiej.

Odkrycia to także świetny sposób na spotkanie i spędzenie czasu z innymi studentami programu, a także pracownikami i profesorami IES Abroad Barcelona. Te opcjonalne działania są bezpłatne lub w wysokim stopniu subsydiowane.

Niektóre wcześniejsze przykłady Odkrycia mogą obejmować:

 • Odkryj Quadrat d'Or lub Golden Square, podczas wycieczki z przewodnikiem po dzielnicy Eixample, wyjątkowej okolicy, która koncentruje się na modernistycznym stylu Barcelony (Art Noveau) pod koniec XIX wieku i na początku XX wieku
 • Weź udział w warsztatach poświęconych flamenco, w których poznasz kilka podstawowych kroków tanecznych, historię tańca i stroju oraz posmakujesz tradycyjnej potrawy z Andaluzji
 • Wędruj po Tibidabo, najwyższej górze w Serra de Collserola, zwiedzaj modernistyczną i neogotycką świątynię Sagrat Cor i odwiedź najstarszy park rozrywki w Hiszpanii
 • Odwiedź ekologiczną farmę i dowiedz się o zrównoważonym rozwoju z profesorem IES Abroad
 • Odwiedź akwarium w Delta de L'Ebre, przybrzeżne laguny na południowym brzegu (Encanyissada i Tancada), plażę Trabucador i zatokę Alfacs oraz port rybacki w Sant Carles de la Ràpita.

Koszt programu

Rozważ te ceny jako punkt wyjścia. Zachęcamy do skontaktowania się z placówkami studiów za granicą w celu ustalenia rzeczywistych kosztów dla Ciebie podczas faktoringu w zakresie pomocy finansowej, stypendiów, zasad obowiązujących w szkole domowej i innych czynników.

Wiosna 2020

Semestr Czesne Mieszkaniowy Ubezpieczenie Całkowity

Wiosna 2020

4695 USD 2825 USD 230 USD 7750 USD

Nasze Centrum

IES Abroad Barcelona Center znajduje się w centrum Barcelony, w pobliżu Plaza Catalunya. Dodatki zawarte:

 • Szybki i bezprzewodowy dostęp do Internetu
 • Sale multimedialne
 • Ucz się salonów z drukarkami
 • Duży taras zewnętrzny z przestrzenią socjalną i gabinetową
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Czytaj więcej

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Pokaż mniej
Chicago , Amsterdam , Arles , Okland , Barcelona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Kapsztad , Christchurch , Dublin , Fryburg , Granada , Londyn , Madryt , Mediolan , Nagoja , Nantes , Nowy Jork , Miły , Paryż , Oxford , Quito , Rabat , Rzym , Salamanka , Santiago , Szanghaj , Siena , Sydnej , Tokio , Puerto Ayora , Wiedeń , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Więcej Mniej