21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Dołącz do małej społeczności studentów zainteresowanych wyjściem poza "zielony", aby zrozumieć, co będzie konieczne, aby osiągnąć prawdziwie zrównoważoną przyszłość. Ucząc się i żyjąc razem z grupą równie zaangażowanych i zaangażowanych ludzi, odkryjesz, w jaki sposób Smith College i nasze sąsiednie społeczności praktykują ideały i zasady zrównoważonego rozwoju. Porozmawiamy o tym, co działa, a co jeszcze trzeba zrobić.

Program

Myślenie i działanie poza "zielonym"

W dwutygodniowym programie interdyscyplinarnym podejmiemy kwestie związane z produkcją energii, projektowaniem ekologicznym i zrównoważoną żywnością z wielu, a czasami sprzecznych punktów widzenia, aby ujawnić i zrozumieć złożoność i potencjalny wpływ rozwiązania (lub ignorowania) problemów. Nasze eksplorowanie tych zagadnień będzie świadome i prowadzone przez ważną pracę w naukach przyrodniczych i humanistycznych.

Program obejmuje dwa tygodnie dochodzenia. Zamiast oferować różne klasy w tradycyjnej klasie, będziemy wychodzić na zewnątrz jako grupa, współpracując ze sobą i wzajemnie się przeciwstawiając, ponieważ rośnie nasze rozumienie zrównoważonych praktyk.

Odwiedzimy budynki zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska i omówimy ich zalety i ograniczenia. Zbadamy żywność, którą spożywamy, jej wpływ na ziemię, sposób jej uprawy, produkcję, transport i sprzedaż. Zbadamy, jak generujemy energię z konwencjonalnych elektrowni do odnawialnych źródeł energii. Nasze dyskusje będą uwzględniały społeczne i polityczne wartości projektu ekologicznego.

Twoja przygoda będzie oferować wiele okazji do połączenia się z krajobrazem Nowej Anglii, w tym wycieczki na rezerwaty przyrody, wycieczka z przewodnikiem po zipie i czas na poznanie Smith's Botanic Garden, arboretum kampusu, Mill River i Paradise Pond.

Nasz Wydział

Ethan Myers

Obecnie Ethan wykłada przedmioty humanistyczne w szkole Hartsbrook i pracuje w centrum pisania w Amherst College. Przez 12 lat uczył literatury i kompozycji na kilku uczelniach w Massachusetts, w tym Smith College. Pracował także jako przewodnik rzeczny nad rzeką i nauczyciel na świeżym powietrzu, a także publikował w dziedzinie polityki ochrony środowiska i języka angielskiego. Jego idealną klasą jest rzeka lub szlak turystyczny, idealny podręcznik do samej ziemi.

Ethan uzyskał tytuł licencjata w Guilford College, gdzie studiował geologię i studia środowiskowe, a także tytuł magistra w dziedzinie studiów angielskich i amerykańskich na University of Massachusetts-Amherst. Kiedy nie ma go w klasie ani nie czyta esejów studenckich, Ethan najprawdopodobniej włóczy się po lasach zachodniego Massachusetts z rodziną.

Anne Wibiralske

Anne jest administratorem programu dla programu nauk przyrodniczych i polityki w Smith. Ma licencjat z filozofii Grinnell College, mistrza nauk leśnych z Yale School of Forestry and Environmental Studies oraz doktoranta. w biogeochemii z Wydziału Nauk o Ziemi i Środowiska na Uniwersytecie Pensylwanii. Opierając się na swoim doświadczeniu w nauczaniu w dziedzinie nauk środowiskowych i interdyscyplinarnych badań ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów środowiskowych, Anne wnosi swój entuzjazm do praktycznego uczenia się w terenie do programu Field Studies for Sustainable Futures.

Harmonogram programu

Program prowadzony przez:
Język angielski
Summer at Smith College

Zobacz 4 więcej kursów w Summer at Smith College »

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 19, 2020
Duration
14 dni
Cena
3,300 USD
Czesne obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie koszty akademickie, w tym książki, wycieczki szkolne itp.
Deadline
Czerwiec 2, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 19, 2020
Data końcowa
Sie 1, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 2, 2020

Lipiec 19, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 2, 2020
Data końcowa
Sie 1, 2020