Badania terenowe dla zrównoważonej przyszłości

Summer at Smith College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Badania terenowe dla zrównoważonej przyszłości

Summer at Smith College

21 lipca-3 sierpnia 2019 r

Dołącz do małej społeczności studentów zainteresowanych wyjściem poza "zielony", aby zrozumieć, co będzie konieczne, aby osiągnąć prawdziwie zrównoważoną przyszłość. Ucząc się i żyjąc razem z grupą równie zaangażowanych i zaangażowanych ludzi, odkryjesz, w jaki sposób Smith College i nasze sąsiednie społeczności praktykują ideały i zasady zrównoważonego rozwoju. Porozmawiamy o tym, co działa, a co jeszcze trzeba zrobić.

Program

Myślenie i działanie poza "zielonym"

W dwutygodniowym programie interdyscyplinarnym podejmiemy kwestie związane z produkcją energii, projektowaniem ekologicznym i zrównoważoną żywnością z wielu, a czasami sprzecznych punktów widzenia, aby ujawnić i zrozumieć złożoność i potencjalny wpływ rozwiązania (lub ignorowania) problemów. Nasze eksplorowanie tych zagadnień będzie świadome i prowadzone przez ważną pracę w naukach przyrodniczych i humanistycznych.

Program obejmuje dwa tygodnie dochodzenia. Zamiast oferować różne klasy w tradycyjnej klasie, będziemy wychodzić na zewnątrz jako grupa, współpracując ze sobą i wzajemnie się przeciwstawiając, ponieważ rośnie nasze rozumienie zrównoważonych praktyk.

Odwiedzimy budynki zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska i omówimy ich zalety i ograniczenia. Zbadamy żywność, którą spożywamy, jej wpływ na ziemię, sposób jej uprawy, produkcję, transport i sprzedaż. Zbadamy, jak generujemy energię z konwencjonalnych elektrowni do odnawialnych źródeł energii. Nasze dyskusje będą uwzględniały społeczne i polityczne wartości projektu ekologicznego.

Twoja przygoda będzie oferować wiele okazji do połączenia się z krajobrazem Nowej Anglii, w tym wycieczki na rezerwaty przyrody, wycieczka z przewodnikiem po zipie i czas na poznanie Smith's Botanic Garden, arboretum kampusu, Mill River i Paradise Pond.

Nasz Wydział

Ethan Myers

Obecnie Ethan wykłada przedmioty humanistyczne w szkole Hartsbrook i pracuje w centrum pisania w Amherst College. Przez 12 lat uczył literatury i kompozycji na kilku uczelniach w Massachusetts, w tym Smith College. Pracował także jako przewodnik rzeczny nad rzeką i nauczyciel na świeżym powietrzu, a także publikował w dziedzinie polityki ochrony środowiska i języka angielskiego. Jego idealną klasą jest rzeka lub szlak turystyczny, idealny podręcznik do samej ziemi.

Ethan uzyskał tytuł licencjata w Guilford College, gdzie studiował geologię i studia środowiskowe, a także tytuł magistra w dziedzinie studiów angielskich i amerykańskich na University of Massachusetts-Amherst. Kiedy nie ma go w klasie ani nie czyta esejów studenckich, Ethan najprawdopodobniej włóczy się po lasach zachodniego Massachusetts z rodziną.

Anne Wibiralske

Anne jest administratorem programu dla programu nauk przyrodniczych i polityki w Smith. Ma licencjat z filozofii Grinnell College, mistrza nauk leśnych z Yale School of Forestry and Environmental Studies oraz doktoranta. w biogeochemii z Wydziału Nauk o Ziemi i Środowiska na Uniwersytecie Pensylwanii. Opierając się na swoim doświadczeniu w nauczaniu w dziedzinie nauk środowiskowych i interdyscyplinarnych badań ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów środowiskowych, Anne wnosi swój entuzjazm do praktycznego uczenia się w terenie do programu Field Studies for Sustainable Futures.

Harmonogram programu

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Summer at Smith College

Ostatnia aktualizacja December 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 21, 2019
Duration
Czas trwania
14 dni
Price
Cena
3,300 USD
Czesne obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie koszty akademickie, w tym książki, wycieczki szkolne itp.
Locations
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Lipiec 21, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 3, 2019
Dates
Lipiec 21, 2019
Stany Zjednoczone - Northampton, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Sierp. 3, 2019