Przeczytaj oficjalny opis

Studia Dziennikarstwo i komunikacja Program koncentruje się na jak użytkownicy korzystają z wiadomości i symboli do generowania znaczenia, krytykę, i odnoszą się do siebie w różnych kontekstach, kultur, kanałów i mediów. Zapewnienie dochodzenie w spektaklach siebie i naszych wspólnot, zajmujący się problematyką władzy i różnorodności i produkcją dzieła dziennikarstwa, mediów i wydajności w kierunku sprawiedliwości społecznej; komunikacja i dziennikarstwo są różne dyscypliny, które służą jako podstawa do stale powiększającej zrozumienia jak wszyscy komunikować się i dzielić te porozumienia.

Student może przenieść jak badania komunikacji lub kierunków Dziennikarstwa na poziomie uniwersyteckim i / lub wykorzystać swoje wykształcenie jako szkoleniu wprowadzającym do pracy w naukach społecznych, mediów, dziennikarstwa, transmisji, informacji publicznej, badania mediów, analizy opinii publicznej stanowisk pracowników rządowych i multimediów projektant.

Badania komunikacji dla transferu

AA-T Stopień Badania komunikacji jest dyscypliną opartą na szeroko, że obejmuje wystąpień publicznych, masę i komunikację, w której pośredniczy dziennikarstwo, interpersonalne, międzykulturowe i komunikacji w grupie. Program studiów umożliwia uczniów do krytycznego analizowania informacji i argumentów, oceny i tworzenia skutecznych komunikatów ustnych i pisemnych, pisać i realizacji skutecznych prezentacji oraz formułowanie rozwiązań komunikacyjnych problemów w kontekstach zawodowych i osobistych. Program ten stopień będzie przygotowanie studentów do przesyłania jak studia komunikacyjne kierunków na poziomie uniwersyteckim, jak również wykorzystywać swoje wykształcenie jako wstęp do kariery w dziedzinach takich jak dziennikarstwo, public relations, zbieranie funduszy, prawa nadawania, mediacji, zasobów ludzkich, relacji z klientami, zarządzanie biznesu i edukacji. Associate w Pięknych w Studium komunikacyjne dla stopnia transferu (AA-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU aby ukończyć licencjat w badaniach komunikacji lub głównym uznane podobna przez kampusu CSU. Studenci zarabiają kojarzy stopnia transferu i spełniające minimalne wymogi dopuszczenia transferu CSU są zagwarantowane przyjęcie z Juniorem stałego systemu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 dodatkowych jednostek przepisywany zarobić licencjat.

Aby zarobić Associate Pięknych w Studium komunikacyjne dla stopnia transferu, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek z minimalną średnią ocen 2,0, w tym obie z następujących czynności:

  • Zakończenie wszystkich kursów wymaganych główną z klas "C" lub lepszy; i
  • Zakończenie California State University Kształcenie ogólne Szerokość (CSU GE) wzór lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu nauczania (IGETC) wzór.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

Dziennikarstwo Transferu

AA-T Stopień Associate w Sztuki Dziennikarstwa Transferu (AA-T) program studiów zapewnia studentom solidne podstawy dziennikarstwa, angażując się, badania i produkcję dzieła w różnych akceptowanych mediów, dziennikarskie (AP) i stylów opartych na wynikach. Associate w Sztuka dziennikarstwa na studiach transferowego (AA-T) przygotowuje studentów do przesyłania do systemu CSU do ukończenia tytuł licencjata w dziedzinie dziennikarstwa, komunikacji z dziennikarstwa lub stężenia Medioznawstwo lub głównym uznane za podobne przez kampusu CSU. Studenci zarabiają kojarzy stopnia transferu i spełniające minimalne wymogi dopuszczenia transferu CSU są zagwarantowane przyjęcie z Juniorem sytuacji w systemie CSU. Studenci mają również pierwszeństwo wstępu uwagi na ich lokalnej kampusu CSU, ale nie do konkretnego kampusu lub major. Po przeniesieniu, uczniowie będą musieli wypełnić nie więcej niż 60 dodatkowych jednostek przepisywany zarobić licencjat.

Aby zarobić Associate w sztukach dziennikarstwa na studiach transferowego, studenci muszą wypełnić 60 CSU-zbywalnych semestrze jednostek z minimalną średnią ocen 2,0, w tym obie z następujących czynności:

  • Zakończenie wszystkich kursów wymaganych główną z klas "C" lub lepszy; i
  • Zakończenie California State University Kształcenie ogólne Szerokość (CSU GE) wzór lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu nauczania (IGETC) wzór.

Zalecane jest, że przed przeniesieniem, studenci ukończą kursy, które spełniają CSU United States History, Konstytucję i American wymóg Ideały studiów. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych.

Studia komunikacyjne: Ogólne Koncentracja

AA lub AS Degree (dawniej Studia komunikacyjne - Oral stężenie) AA / AS wydziale Studiów Komunikacyjnych - Ogólne Koncentracja wymaga 27-28 jednostek w głównym. We wszystkich przypadkach, studenci powinni skonsultować się z doradcą aby uzyskać więcej informacji na temat dopuszczenia uniwersyteckiej i wymagań transferowych. Studenci muszą spełniać następujące główne wymagania z klas "C" lub lepiej ukończyć co najmniej 60 jednostek semestr studiów-dotyczy (z których 12 należy wypełnić Sierra College) ze średnią ocen co najmniej 2,0, i wykonaj jedną z trzech poniższych ogólnych wzorów Wykształcenie: Wymagania Sierra College Associate Degree; wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość; lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu Curriculum (IGETC).

Studia komunikacyjne: Mass Komunikacja / Multimedia Koncentracja

AA lub AS Degree (dawniej Communication Studies - Multimedia Stężenie) AA / AS stopnia w badaniach komunikacji, komunikacja masowa / Multimedia Koncentracja wymaga 27-29 jednostek w głównym. Studenci muszą spełniać następujące główne wymagania z klas "C" lub lepiej ukończyć co najmniej 60 jednostek semestr studiów-dotyczy (z których 12 należy wypełnić Sierra College) ze średnią ocen co najmniej 2,0, i wykonaj jedną z trzech poniższych ogólnych wzorów Wykształcenie: Wymagania Sierra College Associate Degree; wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość; lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu Curriculum (IGETC).

Studia komunikacyjne: Graphic Design Koncentracja

AA lub AS Degree AA / AS wydziale Studiów Komunikacyjnych - Graphic Design Koncentracja wymaga 26-27 jednostek w głównym. Studenci muszą spełniać następujące główne wymagania z klas "C" lub lepiej ukończyć co najmniej 60 jednostek semestr studiów-dotyczy (z których 12 należy wypełnić Sierra College) ze średnią ocen co najmniej 2,0, i wykonaj jedną z trzech poniższych ogólnych wzorów Wykształcenie: Wymagania Sierra College Associate Degree; wzór Uniwersytet Kalifornijski Kształcenie ogólne Szerokość; lub międzysegmentalnych Kształcenie ogólne transferu Curriculum (IGETC).

Program Student Learning Outcomes (PSLOs)

  • Wykonywać w stosunku do osób i grup odbiorców w różnych kontekstach komunikacyjnych
  • Rozpoznawanie i zaangażować kultury, władzy i różnorodności ludzkiego doświadczenia w komunikacji
  • Krytyka symboliczne i relacyjnych procesów komunikacyjnych poprzez twarzą w twarz i interakcji cyfrowej
  • Produkują dzieła mediów i wydajność w kierunku sprawiedliwości społecznej
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Sierra College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
26 - 29 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
211 USD
za godzinę kredytowej
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa