BTEC nagrody w modzie odzieżowej i poziomu 1 - wzór cięcia

Kensington and Chelsea College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BTEC nagrody w modzie odzieżowej i poziomu 1 - wzór cięcia

Kensington and Chelsea College

2

Niezależnie od Twoich zainteresowań i ambicji oferujemy ekscytujący wachlarz kursów mody w naszym dedykowanego działu prowadzone przez wyspecjalizowanych specjalistów mody.

Nasze doskonałe połączenia z wyższym wykształceniem mody i tekstyliów kursów w Londynie obszarze oznacza, że ​​możemy pomóc Ci przygotować udaną aplikację kursu mody.

Wielu naszych studentów postępują na Szkolnictwa Wyższego, z powodzeniem założyć małe firmy lub przeszli do pracy w branży mody. Mamy reputację wysoki standard pracy produkowanej i wejście do naszych kursów jest często konkurencyjne.

Obsługujemy dla początkujących aż do bardzo doświadczony, mający być jak najbardziej elastyczny do indywidualnych potrzeb. Przyjęcie na wszystkich naszych kursów mody jest poprzez indywidualne rozmowy. W stosownych przypadkach zostaniesz poproszony o dostarczenie przykłady swojej pracy. W wywiadzie możemy zbudować osobistą program studiów, biorąc pod uwagę istniejące umiejętności i czas dostępne.

Opis przedmiotu

Program ten dobrze zorganizowany jest przeznaczony dla studentów z podstawowych umiejętności szycia, uczyć się i rozwijać niektóre zasadnicze szycie i wzór technik cięcia w celu przygotowania ich do zatrudnienia lub pracy na własny rachunek w branży mody. Poprzez ćwiczenia w klasie, dowiesz się, jak zbudować blok spódnica i różnorodnych odmianach stylistycznych, jak również kilka kluczowych technik i procesów podejmowania odzieży. Homework każdego tygodnia pomoże wzmocnić naukę. Studenci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie są w stanie zbudować na tej nauki kontynuując naukę na kontynuacja programu certyfikacji.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Pon 10:00 - 16:00
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
12 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
1,133 GBP
Pełna opłata £ 660; Non-EU Opłata £ 1133
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą