Przeczytaj oficjalny opis

12

Wstęp do LCC Diploma Program jest otwarty dla studentów 4 razy w roku. Nowi studenci chcący zarejestrować się do programu dyplomowego proszeni są o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, jak najwcześniej, jak to możliwe, aby móc zarejestrować się na ograniczonym dostępnym miejscu w ich wymaganej semestru.

Wymagania wstępne Wejście do LCC

Wpis o dopuszczenie do Diploma of Business jest otwarta zarówno dla obywateli Arabii Saudyjskiej i ekspatów wszystkich krajów zamorskich.

Obecnie wstęp jest otwarty tylko dla studentów płci męskiej. Planuje otworzyć wstęp dla studentek od września 2017 r.

Wymagania wstępne wejście do Dyplom programów biznesowych są do uczniów wieku minimum 18 lat.

Student ma ukończyli jeden z następujących warunków wejścia na rynek:

  • Zakończenie 5O przedmiotów i poziomów 1 Levels "podmiotu lub
  • Zakończenie amerykańskiego dyplomu lub
  • Zakończenie Arabii High School Diploma (w języku arabskim lub angielskim) lub
  • Zakończenie świadectwo lub dyplom w International Baccalaureate lub
  • Zakończenie Intermediate Edukacji (FA / F.Sc / I.Com/ ICS) albo przez pakistańskich izb lub za pośrednictwem Centralnego Zarządu Indii of Secondary Education

Studenci z braku znajomości języka angielskiego może być wymagane, aby ukończyć kurs Business English Language Academy w Oksfordzie, w celu osiągnięcia znaki przebieg klasy 5.5 w IELTS lub TOEFL iBT 65 lub TOEFL PBT 350.

Alternatywnie studenci zostaną poinformowani, aby zarejestrować się do przyspieszonego programu LCC w celu uzyskania wymaganego poziomu biegłości w języku angielskim "Klucz do college'u".

Studenci są mile widziane, aby zadzwonić do biura przyjęć LCC się zarejestrować, aby umówić się na wizytę do udziału w Open Day Tour of LCC oraz prezentacja dyplomu Programu każdy czwartek o godzinie 4.30 po południu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Leadership Community College KSA »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin