Przeczytaj oficjalny opis

2

Niezależnie od Twoich zainteresowań i ambicji oferujemy ekscytujący wachlarz kursów mody w naszym dedykowanego działu prowadzone przez wyspecjalizowanych specjalistów mody.

Nasze doskonałe połączenia z wyższym wykształceniem mody i tekstyliów kursów w Londynie obszarze oznacza, że ​​możemy pomóc Ci przygotować udaną aplikację kursu mody.

Wielu naszych studentów postępują na Szkolnictwa Wyższego, z powodzeniem założyć małe firmy lub przeszli do pracy w branży mody. Mamy reputację wysoki standard pracy produkowanej i wejście do naszych kursów jest często konkurencyjne.

Obsługujemy dla początkujących aż do bardzo doświadczony, mający być jak najbardziej elastyczny do indywidualnych potrzeb. Przyjęcie na wszystkich naszych kursów mody jest poprzez indywidualne rozmowy. W stosownych przypadkach zostaniesz poproszony o dostarczenie przykłady swojej pracy. W wywiadzie możemy zbudować osobistą program studiów, biorąc pod uwagę istniejące umiejętności i czas dostępne.

Opis przedmiotu

Ekscytujący nowy kurs został zaprojektowany, aby dać studentom podstawowych umiejętności i wiedzy, aby wejść w świat mody, promocji, tworzenia portfela mody i zdobyć doświadczenie w takich dziedzinach jak: stylizacja, Fashion Forecasting & Trends, Visual Merchandisingu i Promocji Mody. Studenci, którzy ukończyli ten kurs może prowadzić do kursów uniwersyteckich w marketingu mody, stylizacja, fotografowania lub działalności lub zatrudnienia w branży. Kurs obejmuje działania przedsiębiorstwa w celu przygotowania ich do pracy w branży mody. Wycieczki obejmują wizyty w Tate Modern / Brytanii, Somerset House, Muzeum Włókiennictwa oraz spotkać specjalistów z branży mody w Czystej imprezy mody w Londynie.

Jest to program, w głębi jeden rok studiów, które koncentruje się na promocji mody i stylizacji, co prowadzi do uznanego w kraju kwalifikacji.

W trakcie kursu będzie obejmować Fashion Promotion, Visual Merchandising, moda obrazowość, marketing, reklama, historia moda, moda ilustracja, stylizacja, Photoshop, budowanie portfela, końcowe dużego projektu i doradztwa zawodowego i wytyczne. Zostanie także oczekiwać, aby ukończyć staż doświadczenie zawodowe w ramach kursu. Mamy wysokie oczekiwania wszystkich naszych studentów; lekcje i warsztaty prowadzone są z kreatywnym podejściem do budowania swoich umiejętności w ramach każdego przedmiotu.

Studenci, które przechodzą z wysokimi klasach mają możliwość postępu na niektóre z najbardziej konkurencyjnych stopni mody. Dużo wsparcia znajduje się w rozwijaniu swojego portfela, przygotowuje do rozmów i procesu aplikacji UCAS. Mamy doskonałe połączenia z wiodących uniwersytetów, w tym UAL - London College of Fashion. Wszyscy studenci kompilacji portfela A3 na uniwersytecie lub w wywiadzie dla przemysłu, prezentując szeroką gamę swoich umiejętności.

Co tła i kwalifikacje nie trzeba dołączyć? (Wymagania wstępne)

Będziesz potrzebował 5 GCSE w tym angielskiego i matematyki w klasach AC lub równoważnego BTEC L2 (Merit / wyróżnieniem).

Jest to korzyść, jeśli wcześniej studiował design lub nośników przedmiot oparty na GCSE / L2, mamy również rozważyć wnioski od studentów, którzy nie studiowali wzoru lub mediów przedmiot przed, którzy mogą wykazać, że są pasjonatami mody i są gotowi zobowiązać się do uczenia się nowych umiejętności.

Twoje szkicowniki / portfele będą oceniane w wywiadzie lub jeśli nie masz formalnej wzór tła będziemy Ci ustawić małą pisemnej i / lub zadania w oparciu o projekt do zrealizowania.

Co oznacza oczywiście doprowadzi?

Ukończenie kursu prowadzi do większości studentów podejmujących miejsc na kursach uniwersyteckich związanych z modą, takich jak: Fashion Promocji i Komunikacji, stylizacja, moda, moda Kierunek twórczy ilustracja, Fashion Business & PR itp Niektórzy studenci decydują się szukać pracy bezpośrednio w branży mody.

Gdzie się uczyć?

Położony na naszej stronie Hortensja Drogowego w Chelsea, jesteśmy idealnie położony w odległości spaceru od niektórych z najlepszych muzeów i galerii w Londynie.

Jakie są urządzenia i wyposażenie, jak?

studio projektowe z dostępem do maszyn do szycia, w zakresie specjalistycznego sprzętu mody i ICT dla klas pakietu Photoshop.

Ile muszę uczyć klasę na zewnątrz?

Będziesz musiał pracować tak dużo, jak to możliwe poza czasem klasy rozwijać swoje zajęć i portfel.

Nasi uczniowie są w pełni zaangażowana w rozwój swoich umiejętności moda i postęp na niektóre z najbardziej konkurencyjnych kursów na poziomie uniwersyteckim. Oczekujemy, że studenci się być punktualny i mają pełną frekwencję.

Jak jest oczywiście oceniać?

Twoja praca będzie oceniana pod koniec każdego projektu; będziesz otrzymywał regularnie opinię na temat swoich postępów w klasie, jak i indywidualnych, jak i w grupie-tutoriale na terenie trzech kategoriach.

Czy któryś z materiałów szkoleniowych on-line?

zasoby Moodle

Jakie książki i sprzęt są potrzebne?

Materiały sztuki, dokumenty, podkładki, portfel w dalszej części kursu, dostęp do kamery (digital / lub DSLR) Wykorzystano lista Urządzenia zostaną dostarczone na wniosek.

Co jeszcze muszę kupić? / Jakie dodatkowe koszty są tam?

Oczekuje się, że wszyscy studenci dostarczyć wszystkich swoich materiałach, takich jak nożyczki, linijki, nożem rzemiosła i kleju etc. Studenci będą również musiały kupić własne szkicowniki i inwestować w jakość A3 Portfolio.

Zalecamy uczniowie czytają współczesne Moda / magazynów projektowych i książek związanych z wszystkimi aspektami mody na celu utrzymanie świadomości aktualnych trendów. Poszczególne książki dla każdej jednostki będą zalecane w trakcie trwania.

Co trzeba zrobić, aby doprowadzić do rozmowy kwalifikacyjnej?

Twoje szkicowniki / portfele będą oceniane w wywiadzie lub jeśli nie masz formalnej wzór tła będziemy ustawić ci małą pisemnej i / lub projekt oparty zadanie do wykonania i doprowadzić do wywiadu. Potrzebny będzie również dowodu tożsamości i swoich najnowszych certyfikatów Sprawdziany / przewidzieć stopnie.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: pon-czw 10:00 - 16:00
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
35 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,500 GBP
19 Plus £ 5421; Non-EU Opłata £ 8500
Wg lokalizacji
Wg daty