BA / BA (z wyróżnieniem) Pathway rachunkowości

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Pathways GCU

Studenci Pathway zapisać się na licencjacką BA (z wyróżnieniem) Rachunkowość na Glasgow Caledonian University. Przez pierwsze dwa lata będziesz studiować rachunkowość HND w Glasgow Clyde College, przygotowując się do trzeciego i czwartego roku (na wyróżnienie) dyplomu na GCU.

Absolwenci BA (z wyróżnieniem) rachunkowości mają doskonałe perspektywy kariery jako profesjonalni księgowi, przygotowują sprawozdania finansowe i rejestrują transakcje biznesowe, śledzą wyniki finansowe oraz uczestniczą w fuzjach, przejęciach i zarządzaniu jakością.

Wybierz Pathway badania rachunkowości, jeśli:

 • interesujesz się ekonomią, rachunkowością i finansami
 • chcesz stać się ważną częścią świata biznesu
 • lubisz praktyczną pracę
 • pracujesz najlepiej z dużą ilością interakcji ze strony wykładowców
 • lubisz pracować nad jasnymi celami z poczuciem osiągnięcia na koniec każdego roku studiów

Co będziesz studiować

 • Rok 3: Audyt, bieżące problemy, finanse publiczne, strategia, badania
 • Rok 4: Obejmuje przedmioty specjalistyczne, zaawansowane rachunkowość i finanse, opcje z szerszego zakresu tematycznego oraz rozprawę o wyróżnieniu w wybranym obszarze

„Moje trzy siostry i brat wszyscy uczęszczali na GCU i postanowiłem studiować tutaj rachunkowość, ponieważ zawsze byłem zaintrygowany i oczarowany światem biznesu. Bardzo podoba mi się mój program, ponieważ istnieje tak wiele modułów i zawsze się uczę różne rzeczy. Tego lata miałem staż w BNP Paribas, co dodatkowo wzbogaciło moje doświadczenie. ” Aminah Din, BA Księgowość

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

1 rok

 • SQA Higher: BBC lub równoważny, w tym angielski i matematyka.
 • Uwaga: kursy Pathway są przeznaczone wyłącznie dla szkockich kandydatów z siedzibą

Postęp

Przejdź do roku 3 z Glasgow Clyde College z rachunkowością HND z AAA w jednostkach ocenianych.

język angielski

Akademicki wynik IELTS 6,0 (lub równoważny) bez elementu poniżej 5,5

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do naszego przedsesyjnego programu angielskiego, który jest prowadzony w naszym kampusie w Glasgow.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2020/21

 • Na studiach: TBC
 • Oparte na GCU: 1820 £ *

* Czesne i czesne czesne dla studentów podlegają potwierdzeniu przez rząd Szkocji i mogą ulec zmianie po potwierdzeniu.

Opłaty mogą ulec zmianie i są publikowane tutaj wyłącznie w celach informacyjnych. Polityka opłat i zwrotów.

Jako student na uniwersytecie obowiązują dodatkowe opłaty i koszty, które mogą Cię dotyczyć, ale o których powinieneś wiedzieć.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Profesjonalna akredytacja

Ten program jest akredytowany przez główne brytyjskie profesjonalne instytucje rachunkowe, w tym ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA i CIPFA.

Metody oceny

Przez pierwsze dwa lata studiów będziesz uczęszczać do Glasgow Clyde College i postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi nauczania i oceny rachunkowości HND.

W latach 3 i 4 podejmiesz studia na GCU. Jako profesjonalnie akredytowany program nasze podejście do uczenia się, nauczania i oceniania jest dostosowane do potrzeb zawodu i wymagań organów zawodowych.

Korzystamy z szerokiej gamy metod nauczania i uczenia się, aby zapewnić, że nasi studenci nie tylko zdobędą niezbędną wiedzę i zrozumienie rachunkowości, ale także rozwiną umiejętności intelektualne i osobiste.

Metody nauczania

Przez pierwsze dwa lata studiów będziesz uczęszczać do Glasgow Clyde College i postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi nauczania i oceny rachunkowości HND.

W latach 3 i 4 podejmiesz studia na GCU.

Korzystamy z różnorodnych metod uczenia się i nauczania, aby zapewnić, że nasz program jest odpowiedni zarówno zawodowo, jak i stanowi wyzwanie dla akademickiego. Nasze nauczanie jest poparte silnym doświadczeniem w zakresie odpowiednich badań, doradztwa i działalności naukowej.

Wszystkie nasze moduły korzystają z GCULearn, wirtualnego środowiska uczenia się uniwersytetu, które zapewnia materiały do nauki, zasoby do czytania, oceny i opinie są dostępne online. Jest również używany, aby umożliwić uczniom podejmowanie działań i zadań online, słuchanie podcastów, udział w internetowych grupach dyskusyjnych oraz udział w blogach i działaniach edukacyjnych na Twitterze. To podejście łączy się z bardziej tradycyjnymi kontaktami z wykładami, samouczkami i seminariami. Regularnie zapraszamy zaproszonych wykładowców z branży do pokazania naszym studentom praktycznego znaczenia materiałów akademickich, które obejmują.

Nasz program ma na celu promowanie zdolności do zatrudnienia, z naszym programem nauczania opracowanym zgodnie z wymaganiami organów zawodowych w celu uzyskania akredytacji i zwolnień przedmiotowych.

Program ma również na celu umożliwienie absolwentom dostępu do szerokiej gamy karier w biznesie i sektorze publicznym oraz w środowisku akademickim.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Czytaj więcej

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Pokaż mniej
Glasgow , Londyn + 1 Więcej Mniej