Aviation Management

Estonian Aviation Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Aviation Management

Estonian Aviation Academy

Specjalista w Aviation Management ponosi odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój spółki lub jej podjednostek. Celem ich pracy jest zapewnienie skoordynowanego i sprawne funkcjonowanie wszystkich jej podjednostek ułatwiając w ten sposób funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa w całości.

Podczas studiów studenci specjalności Aviation Management dowiedzieć o organizacji pracy różnych firm lotniczych. W teoretycznych kursów podlegających studenci otrzymają niezbędne teoretyczne: - przedmioty ogólne w lotnictwie: Podstawy bezpieczeństwa lotniczego, lotnictwo meteorologia, aerodynamika, konstrukcji lotniczych, procedur operacyjnych i planowanie lotu, itp.

  • Kursy ogólne związane z działalnością gospodarczą, podczas której uczniowie koncentrują się na organizacji działalności lotniczej: podstawy Aviation Company Obsługa Klienta, Marketing, Podstawy Rachunkowości Gospodarczej, - lotnictwa i Ochrony Środowiska, Podstawy logistyki, itd.

Przedmioty specjalistyczne: Systemy rezerwacji Zarządzania, Technologii i Urządzeń Lotnisko, Lotnictwo Management Company, itp.

Jest to niezwykle istotne dla kadry kierowniczej lotnictwa, aby mieć dobrą znajomość języka angielskiego i etykiety biznesowej.

Oczywiście dla inżynierowie lotnictwa trwa cztery lata, a ilość badań jest 240 punktów ECTS. Proces badania dzieli się na trzy fazy:

  • Badania podstawowe trwają trzy semestry (90 ECTS). Kurs składa się z wykładów i szkolenia praktycznego, i służy jako podstawa dla kierunku studiów akademickich. Badania prowadzone są we współpracy z Uniwersytetem w Tartu i estońskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

  • Podstawowe badania lotnicze trwają jeden semestr (30 ECTS).

Specjalizacja rozpoczyna się po ukończeniu kursu w podstawowych badań lotniczych i dzieli się na dwie fazy:

  1. Podstawowe szkolenie zawodowe oraz

  2. Szkolenia specjalistyczne. Kursy specjalne (do 120 punktów ECTS) trwają cztery semestry. Badania prowadzone są we współpracy z Politechniki w Tallinie i praktycznego szkolenia w zakresie współpracy z różnych przedsiębiorstw lotniczych i instytucji w Estonii i za granicą.

Absolwent Akademii studenci muszą napisać pracę dyplomową oraz zdać egzaminy w zależności od wybranej specjalności.

Językiem wykładowym w EAVA jest język estoński wyjątkiem wspólnych kursów do studentów programu Erasmus, które są prowadzone w języku angielskim.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Estonia - Ülenurme, Tartu County
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Estonia - Ülenurme, Tartu County
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą