Filter
Associate of Science
Kanada Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Specjaliści rozważają Associate of Science szukasz Specjalizujemy się w wybranej dziedzinie nauki. Studenci mogą korzystać z tego stopnia, aby uzyskać nowy lub lepszej pracy. Osoby fizyczne mogą również wykorzystać ten stopień przenieść do programu licencjat na uniwersytecie.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Alexander College

Associate of Science jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczeni ... [+]

Associate of Science

Przegląd

Associate of Science jest licencjat dwóch lat oferowane przez wiele instytucji, w prowincji Kolumbia Brytyjska i poza nią. Associate Degree Program ma na celu dostarczenie wiedzy szeroko zakrojone i doświadczeń w ramach przygotowań do wejścia na rynek pracy lub jako podstawa do dalszych studiów licencjackich.

Studentów w ramach programu Associate Degree Nauki będzie zdobycie wiedzy interdyscyplinarnej z zakresu nauk przyrodniczych i stosowanych, i rozwijać swoje umiejętności krytycznego myślenia i badań naukowych. Program zapewnia kompleksową doświadczenie edukacyjne, które pozwala także studenci dostosować i skupić swoją zajęć w obszarze dóbr osobistych, takich jak biologia, chemia, informatyki, matematyki lub fizyki. Studenci mogą również spełniać znaczącą część swoich wymagań pracy kurs dla pierwszych programów lat inżynierii i dyplom technika.... [-]

Kanada Burnaby
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku