$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Associate of Arts, znany również jako AA, to dwuletni program studiów, który ma zapewnić studentom podstawy w humanistyce i humanistyce. Dzięki odpowiednim kursom fokusowym Associate of Arts może budować referencje do podjęcia kariery zawodowej lub przeniesienia się na czteroletnią uczelnię. Co to jest Associate of Arts w Linguistics? Ten program - często wymieniany jako koncentracj… Czytaj więcej

Associate of Arts, znany również jako AA, to dwuletni program studiów, który ma zapewnić studentom podstawy w humanistyce i humanistyce. Dzięki odpowiednim kursom fokusowym Associate of Arts może budować referencje do podjęcia kariery zawodowej lub przeniesienia się na czteroletnią uczelnię.

Co to jest Associate of Arts w Linguistics? Ten program - często wymieniany jako koncentracja dla AA w języku angielskim, antropologicznym lub w obcym języku - zapewnia kursy na temat nauki języka podczas jego konstruowania i używania. Materiały szkoleniowe mogą obejmować fonologię, morfologię, składnię i semantykę - podstawowe składniki mowy, konstrukcję słów i zdań oraz przenoszenie znaczenia, odpowiednio. Lingwistyka teoretyczna i stosowana może również krzyżować się z psychologią, socjologią, historią i komunikacją.

Dzięki prowadzeniu Associate of Arts w Linguistics, studenci mogą budować zrozumienie metod i analiz badawczych i poprawić swoje umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Mogą również rozwinąć wgląd w komunikację, a także w ludzkie zachowania i samych siebie.

Praca w zespole zajmuje zazwyczaj dwa lata w porównaniu do czterech lat na studia licencjackie. Chociaż koszt czesnego za godzinę kredytu jest zwykle taki sam dla każdego programu w danej szkole, krótszy program sprawia, że ​​AA jest stosunkowo niedrogi. Niektóre instytucje mają jednak różne stawki dla każdego programu.

Associate of Arts w Linguistics jest początkiem drogi do wielu karier na wielu polach. Usługi tłumaczeniowe i nauczanie języka angielskiego jako języka obcego lub obcego są powszechne, a lingwiści teoretyczni często pracują głównie jako badacze. Istnieją bardziej techniczne prace, które opierają się na językoznawstwie, zwłaszcza w ostatnich latach; Firmy inwestujące w rozwój oprogramowania lub komputerów, które potrafią interpretować ludzkie języki lub komunikują się z powrotem, potrzebują na przykład lingwistów posiadających pewną wiedzę z zakresu informatyki.

Zarabianie na Associate in Arts może utorować drogę dla silnej przyszłości akademickiej i zawodowej, a teraz jest łatwiejsze dzięki programom online oferowanym przez wiele szkół. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Glendale Community College
Glendale, Stany Zjednoczone

Wiele języków oferowanych przez ten wydział ma na celu pomóc studentom docenić różnorodność kulturową i etniczną występującą w mieście Glendale oraz w naszym kraju. Zajęcia ję ... +

Wiele języków oferowanych przez ten wydział ma na celu pomóc studentom docenić różnorodność kulturową i etniczną występującą w mieście Glendale oraz w naszym kraju. Zajęcia językowe prowadzone są techniką immersji. Ta technika ma na celu pomóc uczniom lepiej zrozumieć język i kulturę, w której jest oparta. -
Associate of Arts
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia