close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Associate of Applied Science jest stopniem, zwykle przyznawanym przez młodszą lub wspólnotową uczelnię, wyłączając studencką naukę przedmiotów o niższym wykształceniu w danym temacie. Zwykle ukończenie go zajmuje dwa lata i pozwala uczniom realizować zajęcia z wyższej półki lub karierę w terenie. Co to jest Associate of Applied Science w Visual Design? Associate of Applied Sc… Czytaj więcej

Associate of Applied Science jest stopniem, zwykle przyznawanym przez młodszą lub wspólnotową uczelnię, wyłączając studencką naukę przedmiotów o niższym wykształceniu w danym temacie. Zwykle ukończenie go zajmuje dwa lata i pozwala uczniom realizować zajęcia z wyższej półki lub karierę w terenie.

Co to jest Associate of Applied Science w Visual Design? Associate of Applied Science in Visual Design to stopień, który przygotowuje studentów do pracy w kreatywnych dziedzinach poprzez planowanie, projektowanie i tworzenie treści wizualnych. Ponieważ jest to uogólniony stopień, projekty studentów mogą przybierać różne formy, w tym projektowanie grafiki komputerowej, rysunek i inne formy artyzmu. Zajęcia w programie mogą obejmować wprowadzenie do estetyki, zasad projektowania wizualnego, projektowania mediów i metod projektowania graficznego.

Studenci mogą korzystać z programu, poznając podstawy nowoczesnego projektowania, metody projektowania i aplikacje, które mogą pomóc w tworzeniu projektów wizualnych. Możesz spodziewać się bardziej ostrego wrażenia wizualnego, a także zaznajomić się z narzędziami niezbędnymi do aktualizacji twoich pomysłów.

Koszty Associate of Applied Science w Visual Design zależą od tego, gdzie uczęszczasz do szkoły, na jak długo i jakie są indywidualne opłaty i czesne uczelni. Możesz dowiedzieć się więcej, kontaktując się ze szkolnym biurem rekrutacyjnym.

Współpracownik nauk stosowanych w projektowaniu wizualnym zapewni zestaw szkoleń, wiedzy i umiejętności, wymaganych zazwyczaj od podstawowego projektu graficznego i kreatywnych zadań konsultacyjnych. Możesz pracować bezpośrednio w kreatywności lub pożyczyć swoją wiedzę do możliwości doradczych. Pozycje, do których się kwalifikujesz, będą prawdopodobnie zależały od specjalizacji, na której się skupisz, jeśli w ogóle, podczas wypełniania dyplomu. Jeśli szukasz pracy poza wizualnym stanowiskiem projektowania, może się okazać, że możesz uczyć studentów sztuki i koncepcji estetycznych.

W niektórych szkołach możesz zdobyć tytuł Associate of Applied Science w dziedzinie projektowania wizualnego online lub w niepełnym wymiarze godzin. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Black Hawk College
Moline, Stany Zjednoczone +1 Więcej

Program nauczania opiera się na solidnych podstawach podstawowych umiejętności rysowania i projektowania, a ćwiczenia w klasie zapewniają praktyczne i teoretyczne doświadczeni ... +

Program nauczania opiera się na solidnych podstawach podstawowych umiejętności rysowania i projektowania, a ćwiczenia w klasie zapewniają praktyczne i teoretyczne doświadczenie. Studenci rozwijają umiejętności i wiedzę techniczną przy użyciu różnych programów oraz doświadczenie z aparatami cyfrowymi, pobieraniem obrazów, skanowaniem, drukarkami i zagadnieniami związanymi z przygotowaniem do druku cyfrowego. -
Associate of Applied Science
Studia dzienne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami