close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Associate of Applied Science jest wyjątkowy, ponieważ zapewnia studentom bardziej praktycznym, praktyczne szkolenie i / lub prac laboratoryjnych. W rezultacie uczniowie nie spędzają dużo czasu pisania prac lub słuchania wykładów.   Grafików tworzyć sztukę do wielu różnych celów, zarówno dla firm handlowych, programu edukacyjnego lub do kampanii politycznej. grafików pracy z t… Czytaj więcej

Associate of Applied Science jest wyjątkowy, ponieważ zapewnia studentom bardziej praktycznym, praktyczne szkolenie i / lub prac laboratoryjnych. W rezultacie uczniowie nie spędzają dużo czasu pisania prac lub słuchania wykładów.

Grafików tworzyć sztukę do wielu różnych celów, zarówno dla firm handlowych, programu edukacyjnego lub do kampanii politycznej. grafików pracy z tekstem, obrazami, kolorów, grafiki i fotografii w celu komunikowania się żądaną wiadomość swoich klientów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Bismarck szybko stała się w populacji ze względu na bycie ośrodkiem gospodarczym Północnej Dakocie. Ma pięć głównych kolegiów i jeden uniwersytet, który oferuje dla kierunków studiów roku.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
United Tribes Technical College
Bismarck, Stany Zjednoczone

Dział projektowania graficznego w United Tribes Technical College jest zaangażowany w zachęcanie i pomaganie studentom w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do zatrudnienia lu ... +

Dział projektowania graficznego w United Tribes Technical College jest zaangażowany w zachęcanie i pomaganie studentom w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do zatrudnienia lub samozatrudnienia w dziedzinie projektowania graficznego. -
Associate of Applied Science
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami