Associate of Arts in Business Administration

Santa Fe College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Associate of Arts in Business Administration

Santa Fe College

Informacje o programie

Program Business Administration przeznaczony jest dla studentów zorientowanych na karierę, którzy chcą zdobyć karierę w firmach, uczelniach transferowych, którzy chcą ukończyć czteroletnie studia i pracują dorośli, którzy chcą uzyskać stopień Associate i dalsze umiejętności zawodowe w dziedzinach związanych z biznesem Takich jak zarządzanie, zasoby ludzkie, finanse, produkcja, marketing i sprzedaż.

Program nauczania dostarcza wiedzy na temat koncepcji biznesowych; Społecznych, technologicznych, politycznych, prawnych i ekonomicznych w działaniu; Etyczne i społeczne; Teorii, polityki i trendów problemów ekonomicznych społeczeństwa i jednostki.

Możliwości kariery

Absolwenci administracji biznesowej mogą wybierać pracę w różnych dziedzinach: zarządzanie, zasoby ludzkie, finanse, produkcja, marketing, sprzedaż, księgowość lub asystenta administracyjnego we wszystkich dziedzinach handlu i przemysłu.

Stopnia Associate of Arts (AA) jest dwuletnim stopniem artystycznym zaprojektowanym dla studenta, który zamierza przenieść się do programu licencjackiego. Nie zarabiajcie AA w określonym majorze; Jednak masz możliwość śledzenia konkretnego specjalisty na uniwersytecie, wybierając odpowiedni poradnik w Santa Fe College. Jeśli nie widzisz utworu nastawionego na zamierzonego kierunku transferu, możesz wybrać opcję Studia ogólne i porozmawiać ze swoim doradcą akademickim.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Gainesville, Florida
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Gainesville, Florida
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą