Associate of Applied Science (AAS) w produkcji filmowej i medialnej

Informacje ogólne

Opis programu

Associate of Applied Science (AAS) w Filmu i Mediów programu produkcyjnego jest przeznaczony dla studentów, którzy są pasjonatami komunikacji wizualnej poprzez filmowej i medialnej sztuce i które mają silne pragnienie, aby stać się w pełni zaangażować się w branży filmowej i medialnej. Czy to brzmi jak ty? Jeśli tak, to stopień AAS w Compass Kolegium może być dokładnie to, czego szukasz!

Program AAS zapewnia przyspieszony i rozległe badania branży filmowej i sztuki zalew pre-produkcji, produkcji, postprodukcji i innych wizualnych elementów komunikacyjnych. Program składa się z trzech kategoriach, a wymagane jest minimum 60 godzin kredytowych na studiach. Termin 1 składa się z 22 godzin kredytowych oraz 16 tygodni nauki. Termin 2 składa się z 24 godzin kredytowych i 16 tygodniach nauki, jak również. Termin 3, składa się z 16 godzin kredytowych i 18 tygodni nauki, jest ostateczny termin stopniem AAS.

Cele programu: AAS Degree

Podstawowym celem edukacji kompas Kolegium jest kształcenie studentów w sztuce filmowej i medialnej, dając im twórcze narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w przemyśle rozrywkowym. story-centric nauczania i nauczanie CCCA są zintegrowane, projekt koncentruje i praktyczne. Poprzez to kompleksowe podejście, studenci uczą się i stosuje się proces pisania i produkcji oraz elementy potrzebne do osiągnięcia sukcesu w branży filmowej i sztuki mediów. Aby to osiągnąć, CCCA oferuje szereg celów programowych dla naszych studentów.

Program AAS Kompas Kolegium zapewnia studentom niezbędnych kompetencji w zakresie zatrudnienia entry-level, po pierwsze, poprzez zrozumienie elementy produkcji filmowej i mediów, a po drugie, poprzez praktykowanie elementów. Niektóre umiejętności studenci będą uczyć się w tym programie to możliwość: - Tworzenie filmu od pomysłu do stworzenia i dostarczenia przesiewowe dla rodziny, przyjaciół i ogółu społeczeństwa.

  • Funkcja jako przyczyniający członek zespołu produkcyjnego.

  • Zrozumienie relacji komunikacji i kultury filmowej.

  • Budowanie relacji z kluczowymi członkami klasy, absolwentów i profesjonalistów.

  • Zrozumienie podstawowych wymagań każdego podstawowego kierownik działu filmu: scenarzysta, producent wykonawczy, Jednostka Kierownik Produkcji, Dyrektor 1. asystent reżyser, operator filmowy, sceniczny, pole akustyczne, dyrektor artystyczny i Key chwyt.

  • Budowanie i zestawy umiejętności praktyczne potrzebne do pracy i dalszego kształcenia akademickiego, takie jak: - Komunikacja i sieci w profesjonalnym otoczeniu - rozwiązywanie problemów - Wyrażanie pomysłów wyraźnie - Współpraca z i / lub prowadzących członków zespołu w realizacji konkretnych zadań - Możliwość badania i potwierdź tematów i pomysłów - ustalanie celów - zarówno osobistych i zawodowych - doceniając pomysły i opinie wniesione przez osoby fizyczne.

Wymagania aplikacji

Kompas College of Cinematic Arts przyjmuje wnioski od studentów, którzy chcą nauczyć się proces produkcji filmowej i które mają napęd na wdrożenie umiejętności rozwijają. Przyjęcie odbywa się w sposób ciągły, aż wszystkie miejsca są wypełnione kohortowe. Jednak priorytetem zostanie rozważona wnioskodawcom, którzy zakończyli swój portfel i stosowania przed 1 kwietnia. Wnioski otrzymane po 1 kwietnia będą brane pod uwagę, jeśli jest dostępne miejsce. Zapraszamy do zadzwonić i sprawdzić dostępność w każdej chwili.

Obecnie oferujemy jedną datę rozpoczęcia w ciągu roku - wrzesień - ale nie ma sensu stosować czeka! Jeśli jesteś starszy liceum lub poza nią, nie czekaj! Jeśli Twoją pasją jest kręcenie filmów i wiesz, że nigdy nie jest za wcześnie, aby złożyć wniosek o dokonanie przeglądu. Wnioski są już dostępne do pobrania.

Kompletny wniosek zawiera: 1. Formularz wniosku wypełnia i podpisuje student 2. Bezzwrotna $ 25 opłata za zgłoszenie 3. Dziennik transkrypt liceum (z datą ukończenia studiów) lub dowodu dokonania GED 4. College odpis (y) wcześniej odwiedzanych szkół lub uczelni (studenci muszą wypełnić ten formularz, jeśli zechcą przenieść kredyty z innej instytucji) 5. ACT lub SAT wyniki testów (CCCA Kod ACT 6098 i kod SAT jest 5933) 6. Dwa eseje (250 + słów każdy) 7. Zalecenie Academic Formularz 8. Charakter Zalecenie Formularz 9. Portfel twórczości związanej z filmem i praca 10 non-filmowej. W-osoby lub rozmowie telefonicznej z przedstawicielem Przyjęć CCCA Kiedy wszystkie warunki przyjęć zostały spełnione, wnioskodawca otrzyma pisemne powiadomienie o ich status odbioru programu. Komitet przyjęć rozpatruje wnioski, a wnioskodawca jest informowany o stanie swojej akceptacji w ciągu czterech tygodni od zakończenia wymagań aplikacji. CCCA zastrzega sobie prawo do szansy minima aplikacji i wymagań w dowolnym czasie.

Wymagania Portfolio

Celem portfela jest umożliwienie pracownikom i Wydziału Compass College, aby uzyskać poczucie tego, kim jesteś i gdzie jesteś w podróży jako artysta. To ma pokazać nam swoje twórcze i artystyczne talenty i dzielić się swoimi doświadczeniami z nami. Nie wstydź się. Teraz jest czas, aby pokazać swoje najlepsze prace!

Pełne portfolio powinno zawierać następujące elementy: 1. Co najmniej dwie pozycje filmowe związane. Mogą to być jakieś filmy, skrypty, zabiegi, dokumentalnych, teledysków, szkice produkcji i / lub storyboardy, etc.

  1. Co najmniej dwóch nie związanych z filmem, twórcze elementy: To może zawierać fotografię, malarstwo, rzeźba, poezja, twórczego pisania, budynek, muzykę lub inne twórcze przedsięwzięcia.

Proszę uwzględnić uwagi dotyczące pozycję, która odbyła się w każdym projekcie (tj scenarzysta, montażysta, aktor, reżyser, fotograf, itp). Każdy element swojego portfela powinny być oznakowane nazwą. Komisja bierze pod uwagę opinię przyjęć prezentacji portfela (odręcznie vs. wpisane, luźne dokumenty vs. Spoiwo / folderów itp).

Uwaga: Proszę nie obejmują flash-dyski, oryginalne kawałki grafiką lub fotografią, etc. które pragną wróciły do ​​Ciebie, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za oryginalne materiały. Zamiast oryginalnych elementów, możemy zwrócić się do wnioskodawcy o przedstawienie filmową związaną pracę na DVD lub za pomocą łączy internetowych. Non-film związany z pracą (rzeźby, obrazy, itd.) Mogą być sfotografowane, a zdjęcia mogą być złożone w miejscu pierwotnej pozycji. Składanie elementów w ten sposób nie wpłynie na wynik decyzji zespołu wstępu.

Portfele mogą być przekazywane w różny sposób:

SKŁADANIE PRZEZ MAIL

United States Postal Service, UPS, FedEx lub inny przewoźnik Wszystkie media, w tym skrypty i kreatywnego pisania, mogą być składane na jednej płycie DVD (nie jest to konieczne, mogą być składane oddzielnie, w razie potrzeby).

Uwaga: Należy upewnić się, aby potwierdzić, że wszystkie media są na złożonych płyt i że wszystkie dyski są wyraźnie oznakowane nazwą wnioskodawcy oraz informacje kontaktowe. Należy również pamiętać, że wnioskodawca jest zobowiązany do przedstawienia uwag dotyczących zajmowanego stanowiska w sprawie każdego projektu. To może być zawarty jako dokument na płycie lub na oddzielnej kartce papieru dołączonej płycie.

SKŁADANIE PRZEZ E-MAIL

Można e-mail materiałów portfel Biura Rekrutacji. Proszę używać .pdf lub .jpeg formatów i wyraźnie tytułowy każdy dokument w następującym formacie: lastname_firstname_nameofapplicationcomponent (tj eseju Film pokrewnych, etc.), można również wysyłać nam linki do internetowych materiałów wideo z wykorzystaniem Vimeo czy YouTube.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Welcome to a college that is different than any other school you’ve ever experienced. We are the only conservatory-style, interdenominational college in the nation whose curriculum is specific to the ... Czytaj więcej

Welcome to a college that is different than any other school you’ve ever experienced. We are the only conservatory-style, interdenominational college in the nation whose curriculum is specific to the entertainment industry. With a unique, performance-based curriculum, we’re defined by the quality of filmmaking education we offer and by the successes of our alumni. Pokaż mniej