Popularne kategorie

Programy partnerskie

Istnieją różne rodzaje stowarzyszonych stopni dostępne: od jednostek powiązanych sztuk do wspólników i współpracowników nauki stosowanej nauki. Kojarzy stopni służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Są towarzysze w wielu różnych przedmiotów w Pięknych, a także w nauce, i wiele innych kierunków studiów. Różnorodność współpracowników mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni stowarzyszonych wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy powiązane

Gateway Technical College

Associate Degree in Business Management

Październik 11, 2018
Świat zarządzania firmą to ekscytujące, dynamiczne i dynamiczne miejsce do spędzenia kariery. W Gateway, studenci Business Management poznają, w jaki sposób świat biznesu funkcjonuje z punktu widzenia marketingowego, finansowego i organizacyjnego. W dynamicznym świecie biznesu utrzymanie pozycji wymaga od menedżera znajomości różnych przedmiotów. Stopień zarzą… [+]dzania przedsiębiorstwem pomoże odróżnić absolwentów od innych pracowników; lepiej przygotować je do przejścia do ról kierowniczych. Kursy Business Gateway w Gateway są dostosowane przez komitet doradczy ds. Biznesu, który składa się z profesjonalistów na regionalnym rynku pracy. Dlatego też zajęcia dotyczą obecnie najbardziej aktualnych trendów w biznesie. Studenci będą również korzystać z instruktorów Business Management, którzy są doświadczonymi specjalistami - wielu ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. [-]

Wallace State Community College

Akademia Fast Track

Październik 14, 2018
Ukończenie dyplomu ukończenia studiów, świadectwa ukończenia szkoły wyższej lub nawet 60 godzin przed ukończeniem szkoły średniej!

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Associate Degree in Engineering Technology

Wrzesień 17, 2018
Rozpocznij swoją karierę w inżynierii w RMIT Absolwenci mogą pracować w różnych dziedzinach, w tym w przemyśle lotniczym, cywilnym i budowlanym, komputerach i sieciach, projektowaniu elektroniki, systemach elektrycznych i automatyzacji, mechatronice, projektowaniu mechanicznym i opracowywaniu produktów.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Associate Degree?