Programy partnerskie

Istnieją różne rodzaje stowarzyszonych stopni dostępne: od jednostek powiązanych sztuk do wspólników i współpracowników nauki stosowanej nauki. Kojarzy stopni służyć wiele celów dla poszczególnych uczniów: są czasami stosowane w celu wypełnienia luki między różnymi fazami studiów akademickich, lub w celu zapewnienia dodatkowego szkolenia zawodowego i kwalifikacji. Są towarzysze w wielu różnych przedmiotów w Pięknych, a także w nauce, i wiele innych kierunków studiów. Różnorodność współpracowników mogą być przytłaczające - Don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni stowarzyszonych wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy powiązane

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Associate Degree of Dance

Grudzień 3, 2018
Associate Degree koncentruje się na doskonałości w praktyce tańca. Celem jest rozwój wysoko wykwalifikowanych, zdyscyplinowanych, posiadających wiedzę i wszechstronnych artystów tańca, w atmosferze, która ich wspiera i zachęca, gdy dążą do osiągnięcia technicznej, twórczej i naukowej doskonałości.

Lake Tahoe Community College

Associate in Arts in Natural Science

Listopad 30, 2018
Program nauk przyrodniczych w Lake Tahoe Community College zapewnia studentom wprowadzenie do natury żywych stworzeń, naszego środowiska fizycznego, materii, energii i ich interakcji. Główne obszary objęte stopniem to biologia, chemia, geologia, geografia, matematyka i fizyka. Dodatkowo studenci realizujący ten kierunek mają możliwość eksplorowania tak różnor… [+]odnych dziedzin, jak nauka o środowisku i fizyka. [-]

SUNY Clinton Community College

Environmental Science AS

Listopad 19, 2018
Studenci będą rozwijać silne podstawy w naukach z kursów w zakresie nauk o środowisku, ekologii, geologii, biologii i chemii. Specjalistyczne kursy z zakresu technologii środowiska i zagadnień środowiskowych podkreślają umiejętności zarządzania projektami naukowymi i Pathways kariery dla naukowców zajmujących się środowiskiem.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co to jest Associate Degree?