Associate Degree of Law (Paralegal Studies)

Southern Cross University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Associate Degree of Law (Paralegal Studies)

Southern Cross University

Studenci, którzy chcą otworzyć drzwi do kariery zawodowej, powinni rozważyć ten dwuletni stopień, który nie tylko zapewnia kwalifikacje zawodowe jako asystent prawny, ale także wstęp na Pathway do zostania prawnikiem.

Associate Degree of Law pozwoli ci odkryć australijski system prawny i procesy karne, wprowadzi Cię w badania prawne i pisanie, a także zapewni ci podstawowe zasady w kluczowych obszarach prawa.

Ten stopień daje fantastyczną możliwość zdobycia kwalifikacji i szybkiego rozpoczęcia pracy w zawodzie prawnika.

Absolwenci będą mogli pracować w wielu sektorach i dziedzinach oraz zdobyć doświadczenie i stabilność finansową, aby kontynuować naukę i ukończyć studia prawnicze, jeśli sobie tego życzą.

Możliwości zawodowe

W kancelariach prawnych w większości dziedzin praktyki prawnej, z kancelariami adwokackimi i adwokackimi, rządowymi departamentami prawnymi, organami ścigania, urzędami pomocy prawnej, administracją sądową, prokuraturą oraz w sektorze przedsiębiorstw w zakresie finansów, bankowości, ubezpieczeń i przeniesienia własności.
To uznana kwalifikacja edukacyjna dla licencjonowanego przenośnika w Nowej Południowej Walii.

Profesjonalne uznanie

Associate Degree of Law (Paralegal Studies) , z Conveyancing major, zapewnia studentom akademickich wymagań niezbędnych do uzyskania licencji przewoźnika w NSW i jest akredytowany przez NSW Fair Trading. Aby uzyskać informacje o wymaganiach licencyjnych oraz szczegóły dotyczące obowiązkowego dodatkowego doświadczenia zawodowego wymaganego do rejestracji, należy zwrócić się do NSW Fair Trading.
Należy pamiętać, że każde australijskie państwo lub terytorium ma swoje własne ustawodawstwo regulujące praktykę przenoszenia, z wyjątkiem QLD, w którym tylko prawnie upoważnieni radcy prawni mogą angażować się w przenoszenie.

Profesjonalne umiejscowienie

Studenci mogą podejmować dobrowolne doświadczenie prawne i staż zawodowy z kancelariami prawnymi lub biurami w celu uzupełnienia ich praktycznych umiejętności prawnych i zapoznania się z problemami stojącymi przed paralegami pracującymi.

Główne obszary badań

Kurs składa się z obowiązkowych jednostek prawa i jednostek wyborczych. Studenci mogą wybrać studia magisterskie w zakresie przenoszenia .

Dodatkowe informacje: Niektóre przedmioty do wyboru, gdy są studiowane online, wymagają od uczniów wzięcia udziału w warsztatach na terenie kampusu.

Metody oceny

Metody oceny stosowane w tym kursie różnią się w zależności od jednostki. Mogą one obejmować propozycje badań, eseje badawcze, raporty, prezentacje ustne i pisemne, studia przypadków, udział w Internecie i udział w zajęciach oraz egzaminy. Ważenie ocen ocen między zadaniami i egzaminami również jest różne.

Metody nauczania

Studenci na kampusach mają do wyboru różne metody nauczania, w tym wykłady i wykłady "twarzą w twarz". Niektóre jednostki oferują zajęcia online, zajęcia, nagrane i / lub wykłady na żywo. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Opcja badania online jest wysoce interaktywna i dąży do promowania współpracy i poczucia wspólnoty. Studenci mogą otrzymywać nagrane online i / lub wykłady na żywo, elektroniczne materiały do ​​nauki, warsztaty, internetowe fora dyskusyjne i zajęcia wirtualne. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Jeśli studenci internetowi zdecydują się studiować następujące jednostki do wyboru, będą musieli wziąć udział w warsztatach w kampusie Lismore lub Gold Coast:

  • LAW00057 - Prawo przewozowe (jednodniowe warsztaty, zwykle w sobotę lub niedzielę)
  • LAW00214 - Mediacje i rozstrzyganie sporów (dwudniowe warsztaty, zwykle w sobotę i niedzielę)
  • LAW00216 - Praktyka i procedura mediacji (dwudniowe warsztaty, zwykle w sobotę i niedzielę)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 4, 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
26,000 AUD
Information
Deadline
Stycz. 20, 2019
Locations
Australia - Bilinga, Queensland
Data rozpoczęcia : Mar. 4, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Australia - Lismore, New South Wales
Data rozpoczęcia : Mar. 4, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Dates
Mar. 4, 2019
Australia - Bilinga, Queensland
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Australia - Lismore, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021