Associate Degree Of Information Technology

Southern Cross University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Associate Degree Of Information Technology

Southern Cross University

Jeśli zależy Ci na wyposażeniu w dziedzinę, która jest integralną częścią kształtowania świata, w którym żyjemy i oferuje profesjonalne możliwości w prawie wszystkich branżach, Associate Degree in Information Technology postawi Cię na twojej drodze.

Kurs przygotuje cię z umiejętnościami technicznymi i umiejętnościami rozwiązywania problemów, których potrzebuje praktycznie każda nowoczesna organizacja. Jako absolwent będziesz mógł zastosować umiejętności z zakresu programowania, tworzenia stron internetowych i cyberbezpieczeństwa do analizy i projektowania systemów, baz danych i sieci. Alternatywnie, kontynuuj naukę przez kolejny rok, aby uzyskać tytuł licencjata i specjalizuj się w pasji IT!

Podejmowanie Associate Degree of Information Technology pozwoli Ci rozważyć szereg możliwych specjalizacji w prawie każdej branży, aby znaleźć rozwiązania na przyszłość.

Możliwości zawodowe

Jako projektanci i programiści korzystający z doświadczenia, twórcy stron internetowych, administratorzy systemów i pracownicy pomocy technicznej.

Główne obszary badań

Podczas tego kursu nie ma kierunków, studenci mogą studiować jednostki w rozwoju aplikacji, systemów baz danych, mediów cyfrowych, programowania, analizy i projektowania systemów i rozwoju sieci.

Dostępność jednostek jest publikowana dla każdego okresu studiów i może różnić się z roku na rok.

Metody oceny

Ocena może mieć formę esejów, raportów, prezentacji audio lub wideo, quizów online, analiz przypadków lub rozwiązywania problemów, programów i egzaminów.

Metody nauczania

Uczniowie na kampusach mają do wyboru różne metody nauczania, w tym wykłady, samouczki, zajęcia online i wirtualne lekcje związane z wideo lub podcastami. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Nasza opcja badania online jest wysoce interaktywna i stara się promować współpracę i poczucie wspólnoty. Studenci mogą otrzymać połączenie podcastów lub wykładów wideo, elektronicznych materiałów do nauki, warsztatów, forów dyskusyjnych i wirtualnych klas. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Locations
Dates