Associate Degree of Creative Writing

Southern Cross University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Associate Degree of Creative Writing

Southern Cross University

Jeśli masz historię do opowiedzenia, ale chcesz rozwinąć swoje umiejętności jako profesjonalny pisarz, bez angażowania się w pełne wykształcenie wyższe, to Associate Degree of Creative Writing to kurs dla Ciebie.

Ten kurs umożliwia naukę pisania od poezji do dziennikarstwa; od scenopisarstwa do non-fiction i rozwijania umiejętności innowacyjnych, krytycznych i redakcyjnych, aby móc kontynuować karierę jako pisarz.

Program ten jest prowadzony przez pisarzy ze społeczności artystycznej Northern Rivers i nie tylko. Daje możliwość osobistego doświadczenia z festiwalem Byron Writers, Bellingen Readers and Writers Festival oraz innymi wydarzeniami literackimi.

Doskonałe umiejętności pisania są bardzo pożądane w wielu różnych zawodach, a umiejętność komunikowania pomysłów jest nieoceniona w każdym sektorze.

Absolwenci Associate Degree of Creative Writing mogą również zdecydować się kontynuować naukę przez kolejny rok i ukończyć ich Bachelor of Arts.

Możliwości zawodowe

Jako pisarz powieści i scenariuszy; jedzenie, przyroda, sztuka lub pisarz podróżniczy; dziennikarz; krytyk i recenzent; eseista; poeta; redaktor i wydawca; lub pisarz ds. marketingu i public relations, usług publicznych i przemysłu związanego z przemysłem.

Profesjonalne umiejscowienie

Istnieje możliwość pisania studentów na praktyki z Northern Rivers Performing Arts (NORPA), The Byron Writers Festival oraz Bellingen Readers and Writers Festival. Studenci mogą wybrać profesjonalną placówkę, w której mogą spędzić 70 - 100 godzin w odpowiedniej organizacji, korzystając z ich wiedzy i umiejętności.

Główne obszary badań

Podczas kursu nie ma kierunków, studia w literaturze faktu i non-fiction piszą to:
  • pisanie eksperymentalne
  • dziennikarstwo
  • pisanie życia
  • poezja
  • pisanie na scenę i ekran
  • pisanie dla młodych dorosłych

Metody oceny

Zadania oceniające mogą obejmować zadania pisania kreatywnego, eseje teoretyczne, prezentacje samouczków i uczestnictwo oraz projekty kreatywno-badawcze.

Metody nauczania

Uczniowie na kampusach mają do wyboru różne metody nauczania, w tym wykłady, samouczki, zajęcia online i wirtualne lekcje związane z wideo lub podcastami. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Nasza opcja badania online jest wysoce interaktywna i stara się promować współpracę i poczucie wspólnoty. Studenci mogą otrzymać połączenie podcastów lub wykładów wideo, elektronicznych materiałów do nauki, warsztatów, forów dyskusyjnych i wirtualnych klas. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 4, 2019
Lipiec 2, 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
25,200 AUD
Information
Deadline
Stycz. 20, 2019
Locations
Australia - Lismore, New South Wales
Data rozpoczęcia : Mar. 4, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Data rozpoczęcia : Lipiec 2, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 21, 2019
Data zakończenia Lipiec 2, 2021
Dates
Mar. 4, 2019
Australia - Lismore, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Lipiec 2, 2019
Australia - Lismore, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 21, 2019
Data zakończenia Lipiec 2, 2021