Associate Degree of Business

Southern Cross University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Associate Degree of Business

Southern Cross University

Chcesz zdobyć przewagę w biznesie bez angażowania się w trzyletnie studia? Associate Degree in Business z SCU College może pomóc w podjęciu kroków do nowej kariery.

Dwuletni kurs zapewni ci podstawy potrzebne w języku biznesowym i komunikacji organizacyjnej, rachunkowości, marketingu i etyki biznesowej oraz zrównoważonym rozwoju, a także możliwości specjalizacji w Twoim obszarze zainteresowań, od zarządzania zasobami ludzkimi po marketing cyfrowy.

Absolwenci będą mieli możliwość znalezienia pracy w wielu sektorach i będą mieli zagwarantowane wejście na studia i do 2 lat na studia licencjackie w zakresie biznesu, IT lub turystyki i zarządzania hotelarstwem.

SCU College rozumie, że uczniowie mają różne doświadczenia i sposoby uczenia się. Kolegium wspiera Twój sukces w nauce i łączy cię z rówieśnikami poprzez dodatkowe warsztaty pomagające ci rozwinąć umiejętności akademickie i studyjne.

SCU College zapewnia także maksymalną elastyczność w nauce - wybierz naukę w trybie online, w kampusie lub w centrum nauki w Twojej okolicy.

Możliwości zawodowe

Absolwenci mogą znaleźć pracę w para-zawodowych rolach w szeregu ustawień w sektorze prywatnym i publicznym w wielu gałęziach przemysłu oraz w takich dziedzinach, jak ogólny biznes, marketing, zarządzanie, handel detaliczny, turystyka i inne usługi biznesowe.

Absolwenci, którzy przystąpią do jednego z stopni licencjackich Pathway , zdobędą dalszą specjalistyczną wiedzę i umiejętności i będą dostosowani do szeregu karier w branży w oparciu o swoją dyscyplinę i obszary zainteresowań.

Główne obszary badań

Kurs obejmuje szeroki zakres tematów biznesowych, takich jak język biznesowy i komunikacja organizacyjna, aż po księgowość, zasady marketingowe, statystyki, teorię ekonomiczną i zasoby ludzkie. Uczniowie mogą również skupić się na obszarze zainteresowań w części kursu, w tym księgowości, biznesie, turystyce lub biznesie cyfrowym.

Metody oceny

Zadania oceny różnią się w zależności od jednostki i mogą obejmować eseje, raporty, prezentacje audio lub wideo, quizy online, analizy przypadków i egzaminy. Elementy oceny są zgodne z efektami uczenia się i mają na celu zapewnienie oceny wszystkich cech absolwentów podczas całego kursu. Kryteria wyników, standardy oceny i terminy wykonania zadań oceny są zawarte w każdym Przewodniku z informacjami o jednostce. Studenci otrzymują aktualne informacje zwrotne na temat swoich wniosków o ocenę.

Metody nauczania

Uczniowie na kampusach mają do wyboru różne metody nauczania, w tym wykłady, samouczki, zajęcia online i wirtualne lekcje związane z wideo lub podcastami. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Nasza opcja badania online jest wysoce interaktywna i stara się promować współpracę i poczucie wspólnoty. Studenci mogą otrzymać połączenie podcastów lub wykładów wideo, elektronicznych materiałów do nauki, warsztatów, forów dyskusyjnych i wirtualnych klas. Metoda nauczania może różnić się w zależności od jednostki.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja March 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 4, 2019
Lipiec 2, 2019
Duration
Czas trwania
2 - 4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
25,200 AUD
Information
Deadline
Stycz. 20, 2019
Locations
Australia - Bilinga, Queensland
Data rozpoczęcia : Mar. 4, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Data rozpoczęcia : Lipiec 2, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 21, 2019
Data zakończenia Lipiec 2, 2021
Dates
Mar. 4, 2019
Australia - Bilinga, Queensland
Termin nadsyłania zgłoszeń Stycz. 20, 2019
Data zakończenia Mar. 4, 2021
Lipiec 2, 2019
Australia - Bilinga, Queensland
Termin nadsyłania zgłoszeń Maj 21, 2019
Data zakończenia Lipiec 2, 2021