Read the Official Description

Czy masz talent do pracy z liczbami i organizowanie informacji? Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów księgowości w pracowników wzrasta, gdyż pracodawcy poszukują osób z silnymi umiejętności i kompetencji finansowych. Goodwin College przygotować się do ich potrzeb i zająć swoje miejsce jako cenionego pracownika.

W naszym programie Associate Degree kariery zorientowanych w dziedzinie rachunkowości, nauczysz się zarządzać operacje księgowe i rachunkowe niższego poziomu w for-profit i non-profit. Zyskasz doświadczenie w wejściu transakcyjne, regulacja i zamykanie wpisy do systemu księgowego; bada rozbieżności obrotów i sald; zarządzanie płac; oraz sporządzania sprawozdań finansowych.

Jak Rachunkowość zawodowaBędzie organizować, analizować, podsumowania i raportowania danych finansowych przez poznanie i stosowanie pojęć i zasad rachunkowości. Będziesz wzmocnić swoje umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów poprzez identyfikację, gromadzenie, pomiaru i podsumowywanie danych finansowych. Dowiesz się zintegrować i stosować umiejętności technologicznych dla księgowych i gospodarczych problemów; rozwijanie świadomości profesjonalnych i etycznych problemów stojących przed przemysłem rachunkowości; i tworzenie profesjonalnych raportów finansowych i analiz dla użytkowników informacji księgowej.

Po zakończeniu stowarzyszonej stopnia w programie księgowym, będzie gotów usiąść za uprawnienia zawodowe w księgowości, QuickBooks i Microsoft Excel.

Nasz program może przygotować się do pracy w różnych warunkach jako:

 • Księgowy
 • Asystent księgowości
 • Płace Profesjonalne

Wyniki programu księgowego

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich wymogów programu księgowego, absolwenci będą mogli:

 • Organizowanie, analizowanie, podsumowania i raportowania danych finansowych, w sposób etyczny, dzięki znajomości i stosowania pojęć i zasad rachunkowości.
 • Rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów poprzez identyfikację, gromadzenie, pomiaru i podsumowywanie danych finansowych.
 • Integrację i zastosowanie umiejętności technologicznych do księgowych i biznesowych problemów.
 • Rozwijanie świadomości profesjonalnych i etycznych problemów stojących przed przemysłem rachunkowości.
 • Tworzenie profesjonalnych raportów finansowych i analiz dla użytkowników informacji księgowej.
 • Osiągnąć certyfikat zawodowy w księgowości, QuickBooks i Microsoft Excel.

Elastyczne Stopień księgowe

Zasługujesz na uczelni, która oferuje zajęcia w harmonogramie. Na Goodwin, znajdziesz terminów zajęć, które pasują do harmonogramu i zaspokoić swoje potrzeby. W przeciwieństwie do wielu innych programów studiów rachunkowości, przy Goodwin, jesteśmy z myślą o wygodzie.

 • Klasy księgowe oferowane są dni, wieczory i weekendy.
 • Klasy rachunkowości są dostępne na terenie kampusu oraz w wersji hybrydowej.
 • Weź przyspieszonych klas 7 1/2-tygodniowe lub standardowych klas 15-tygodniowe.
 • Kolegium ma 6 klasy rozpoczyna rocznie - tak można zastosować w dowolnym momencie i zajęcia potrzebne są dostępne, gdy są potrzebne.
Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Goodwin College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 - 4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
39,488 USD
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment