Read the Official Description

Pielęgnuj swoją przyszłość

Kariera w ogrodnictwie jest tak różnorodna, jak rośliny, z którymi pracujemy! Nasze programy mogą nauczyć Cię pielęgnować sadzonki, uprawiać jedzenie, projektować pejzaże, tworzyć arcydzieła kwiatowe i budować hardscapes. Studenci mają możliwość rozpoczęcia nauki w krótkoterminowych programach certyfikacyjnych lub rozpoczęcia studiów na poziomie stowarzyszonym i przeniesienia do instytucji czteroletniej. Program koncentruje się na praktycznym uczeniu się, aby przygotować Cię do przyszłej kariery.


Projektowanie krajobrazu/>

Ogrodnictwo krajobrazowe i miejskie koncentruje się na projektowaniu i montażu hardscapes i materiałów roślinnych, aby stworzyć piękne powierzchnie zewnętrzne dla projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Program rozwija umiejętności konstruowania krajobrazu uczniów wraz z uprawami roślin i umiejętności konserwacji. Dowiedz się więcej o opcjach kariery.


Posadź nasiona/>

Czy lubisz bawić się w błocie i obserwować, jak rośnie twoja praca? Pokochasz zajęcia ogrodnicze w naszym Laboratorium Roślin Prairie Gardens i uprawy produktów w naszym zrównoważonym ogrodzie. Zielony kciuk nie jest wymagany. Studenci uczą się pełnego cyklu życia produkcji roślinnej; sadzić rośliny w szklarni i pielęgnować je do wieku dorosłego, a następnie sprzedawać je podekscytowanym klientom podczas naszej rocznej sprzedaży roślin. Identyfikacja roślin, zwalczanie szkodników i chorób oraz techniki przycinania są nauczane w tym praktycznym, ukierunkowanym na karierę programie. Dowiedz się więcej o karierze w ogrodnictwie.


Kwiatowy wzór/>

Przywołujesz swój artystyczny talent i zamiłowanie do roślin, a my dostarczymy materiały roślinne, dzięki którym stworzysz swoje arcydzieła. Studenci poznają elementy tworzenia atrakcyjnych kompozycji kwiatowych, w tym wieńce, bukiety, staniki i elementy wystroju. Absolwenci będą dobrze zorientowani w kosztorysowaniu, wiązaniu na kokardę i specjalistycznych technikach, aby mogli przejść do pracy!

Poziom projektowania, budowy i zarządzania krajobrazem przygotowuje studentów do różnych zawodów w branży krajobrazowej. Studenci poznają najnowsze standardy i techniki projektowania projektów krajobrazowych do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych oraz praktyczne metody konstruowania i utrzymywania tych projektów. Nasi absolwenci są zatrudnieni w firmach krajobrazowych, ogrodach i ogrodach, parkach i obiektach sportowych, a także w wielu innych branżach związanych z ogrodnictwem / krajobrazem.


Kursy ogrodnicze/>

 • HRT 114 Wprowadzenie do zarządzania trawą murarską
 • HRT 116 Wprowadzenie do projektowania krajobrazu
 • Obsługa sprzętu ogrodniczego HRT 118
 • HRT 119 Budowa i utrzymanie krajobrazu
 • HRT 211 Pest Management and Pruning Principles
 • HRT 253 Rośliny zielne
 • HRT 254 Woody Ozdobne
 • HRT 255 Krajobrazowy projekt graficzny
 • HRT 256 Landscape Planting Design
 • HRT 257 Ogrodnicze zarządzanie przedsiębiorstwem
 • HRT 270 Produkcja upraw szklarniowych


Oferując ponad 100 programów Associates Degree i Certificate, Parkland College jest dobrze znany ze swoich niewielkich rozmiarów klasowych, najnowocześniejszych udogodnień, przyjaznego środowiska nauczania i atrakcyjnego wydziału. Parkland może poszczycić się największą międzynarodową instytucją studencką dowolnej dwuletniej uczelni w stanie Illinois, z ponad 300 studentami reprezentującymi ponad 40 krajów./>

Associate Degree oferuje idealne i niedrogie drzwi dla studentów zagranicznych, którzy chcą wejść do amerykańskiego systemu edukacji. Pracując nad doskonaleniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez program języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) lub zdobywając dwuletnie, zbywalne kredyty, wielu międzynarodowych studentów Parklanda przenosi się na 4-letni uniwersytet (2 2) Państw, gdzie kontynuują edukację, zdobywają maturę i kończą studia.

Wydział Parkland College jest dobrze przyzwyczajony do wyzwań stojących przed studentami z zagranicy, którzy mają doświadczenie w radzeniu sobie z nimi. Parkland stara się podnosić globalną świadomość i wielokulturowość poprzez kształcenie i wydziały z zadowoleniem przyjmują perspektywę wniesioną przez międzynarodowych studentów w swoich klasach.


Dlaczego warto wybrać Parkland College :/>

 • Małe klasy i spersonalizowana edukacja
 • Intensywny program języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) dla osób nieznających języka angielskiego
 • Ukończ dwa lata i przelewaj kredyty na 4-letnią uczelnię
 • W tym samym mieście co University of Illinois, uniwersytet o najwyższym poziomie
 • Około ½ rocznego kosztu 4-letnich uniwersytetów
 • Zróżnicowana międzynarodowa populacja studentów, ponad 300 międzynarodowych studentów
 • Wydział koncentruje się na globalnej świadomości i wielokulturowości
 • Wyróżniać się!
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Parkland College »

Last updated March 25, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
31,740 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019