Ashridge Postgraduate Diploma w organizacji nadzoru

Ashridge Executive Education

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ashridge Postgraduate Diploma w organizacji nadzoru

Ashridge Executive Education

Rygorystyczny. Istotnych. Real. Relacyjny.

Zostań akredytowanym kierownik i ekspert w dziedzinie nadzoru coachingu. Mieć znaczenie dla praktyki dziś.

Test Postgraduate Diploma in Nadzoru Organizacyjnego * osiągnęła Nadzoru Jakości Kształcenia nagrodę EMCC, wraz z nielicznych innych dostawców programów nadzoru.

Natomiast coaching jest o tobie jako osobie, nadzór bada naturę relacji z ludźmi, których trener i swojej rozwijającej się praktyki.

Nadzór wnosi istotny wkład w rozwój zawodowy i zapewniania jakości konsultantów i trenerów wykonawczej. To może być kluczowym wyróżnikiem na rynku i odgrywa coraz ważniejszą rolę w wielu doradczych i coachingowych formalnych kwalifikacji.

O programie

Ten 14-miesięczny program w niepełnym wymiarze czasu został opracowany przez doświadczonych praktyków, którzy mają połączenie nadzoru, badań psychologicznych i rozwoju organizacji (OD) doświadczenie.

Kwalifikacja daje umiejętności, wiarygodność i zaufanie do zaoferowania nową usługę dla swoich klientów. Jest przeznaczony do budowania swój status jako starszy lekarz i nadzorcy trenerów i konsultantów.

Skierowana jest doświadczonym OD konsultantów i trenerów wykonawczej, jest to okazja, aby być nadzorowane dotyczących wszelkich aspektów swojej pracy, indywidualnie oraz w ramach grupy równie doświadczonych trenerów. Dowiesz się, jak skutecznie nadzorować innych konsultantów i trenerów. Podobnie jak w przypadku wszystkich programów coachingowych Ashridge, program ten zajmuje relacyjnej perspektywy. Rozwija swoją teoretyczną wiedzę na temat psychologicznych podstaw nadzoru i swoją krytyczną ocenę modeli nadzoru i teorii.

Program jest naturalną kontynuacją na od Masters w Executive Coaching i Masters in zmian organizacyjnych.

Jest on zorganizowany wokół trzech modułów. Pierwsze dwa są oparte na serii sześciu intensywnych warsztatów, rozłożone na 14 miesięcy - każdy trwa dwa dni. Trzeci moduł jest akredytacja.

Ashridge podejście do nadzoru

Ashridge perspektywa nadzoru trenerskiej i doradczej była przedmiotem licznych artykułów i publikacji. Prowadzimy również sesje Nadzór Coaching, które albo stanowią część kwalifikacji lub można kupić osobno.

Ashridge widzi nadzór jako zasadniczego procesu zapewniania jakości dla trenerów i konsultantów. To gwarantuje, że korzyści klienta z profesjonalnym konsultantem, który wyposażony jest w intuicji i zaradności osobistej, aby dokonać zmian.

Wierzymy, że moc i skuteczność kontroli wynika z możliwością nowej analizie i świeżych perspektyw.

Bierzemy szeroko relacyjnej perspektywy nadzoru, oparte na osobistym doświadczeniu skutecznego coachingu i tematów i problemów u podstaw procesu.

Jest to oparte na następujących podstawowych zasad:

 • Istoty ludzkie są głęboko zmotywowani do być w relacji z innymi, więc część tego, co my (konsultant i kierownik) nadzieję, że się z tego związku jest, aby powtórzyć nasze wcześniejsze relacyjne wzorce i dzięki świadomości nich stworzyć lepsze wzorce, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz coachingu przestrzeń
 • Wszystkie treści nadzoru mogą być postrzegane jako relacyjny, czyli superwizowanymi są stale, nawet jeśli podświadomie, łącząc relacje gdzie indziej (prawdziwe i wyobrazić) do tego
 • Ta relacja nadzorcza warto stale zwiedzania ze względu na bogaty nauka może zaoferować
 • Doświadczenie supervisee w relacji nadzoru warto wzmocnienia.

Korzyści dla Ciebie

Jeśli prowadzisz własną praktykę doradczą, będzie można korzystać przez:

 • Będąc w stanie zaoferować nadzoru, jak również precyzyjnie dostrojone umiejętności coachingowych dla osób i organizacji
 • Mając stempel Ashridge akredytację jakości, aby dać klientom dodatkową gwarancję, że można zaoferować wysoki poziom nadzoru
 • Mając więcej zaufania do swoich umiejętności i możliwości wprowadzenia nowej wiedzy i umiejętności w swojej codziennej pracy.

Jeśli pracujesz dla organizacji, korzysta ono z:

 • Nowe praktyki, które można podzielić się z kolegami i / lub klientów w organizacji
 • Twoja praca nadzór - przydatne wyróżnikiem dla biznesu
 • Dodano wiarygodność dzięki swojej akredytacji Ashridge
 • Twój zwiększona samoświadomość, wiedza i sieci może sprawić, że kandydat na stanowiska wyższego szczebla w organizacji.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Duration
Czas trwania
14 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
10,900 GBP
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą