Artysta Muzyki Elektronicznej

Centre for Arts and Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Artysta Muzyki Elektronicznej

Centre for Arts and Technology

Ograniczona liczba stypendiów dla do 3000 dolarów na pierwszej kolejności zgłoszeń. Zgłoś się już dziś.

Jeśli jesteś gotowy, aby pokonać meczu, scratch, dostrojenia, równowagi, cross-fade żonglować, pętli, wymieszać, riff, bazgroły, przycinanie, a jąkać drogę do sceny muzyki elektronicznej, a następnie wykonania elektroniczny program Muzyka Artysta w naszym Kelowna Szkoła jest dokładnie miejsce, gdzie chcesz być.

Program zapewni Ci niezbędne narzędzia, zapewniając podstawę do budowania swojej kariery jako cyfrowy kompozycji dźwiękowej i performer. Zostanie poprzez sztukę produkcji podczas nauki biznesu i strony przedsiębiorczości branży. Będziesz trenować za pomocą wiodącego oprogramowania i technologii oraz współpracy z przemysłem doświadczonych instruktorów, jak się uczyć prawdziwego artyzmu za występy na żywo.

KELOWNA COLLEGE: ŚWIADECTWO ARTYSTA muzyki elektronicznej

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak stać się DJ-em? Kultura i technologia zbiegły stworzyć wybuch w składzie muzyki cyfrowej i wydajności. Elektroniczne Artyści Muzyka pojawiły się jako kompozytorów i gwiazd na etapach zarówno żywych, jak i wirtualnych. Świat stał się wirtualny etap, przez który formą sztuki przekroczyła konwencje o "DJ" i gdzie artyści muzyki elektronicznej stały się wykonawców i muzyków w ich prawa, którzy wprowadzają muzykę dla mas w wyjątkowych zmian mających na celu zachęcić, zainspirować, i rozrywki.

Elektroniczny Artysta Muzyka

PRACA ELEKTRONICZNA MUZYKA

Program Artysta Electronic Music daje umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery muzycznej w:

  • Sound Design i Produkcja Muzyczna
  • Programowanie MIDI
  • Dźwięk i muzyka w media
  • Projektant dźwięku
  • Dźwięk FX i Dialog Editor
  • Audiowizualnych (AV) i Multimedia Production

TERMINY Program START

Istnieją cztery rozpoczyna się w ciągu roku kalendarzowego: stycznia, kwietnia, lipca i października. Wielu z naszych programów mają wiele zaczyna, jednak nie wszystkie szkoły wyższe oferują wszystkie cztery zaczyna się i nie wszystkie programy są oferowane w każdym starcie. Na najbardziej aktualne informacje na bieżąco kontaktować się z programu Advisor.

Terminy składania wniosków

Chociaż Centrum zachęca kandydatów do składania wniosków co najmniej sześć tygodni przed zaprogramować rozpoczęcie, za pozwoleniem, spóźnione aplikacje mogą być dozwolone. Wszystkie wnioski otrzymane na mniej niż sześć tygodni przed zaprogramować początek wymagają wpłaty rezerwacji miejsca zapłacona w całości, jak również wszystkich innych wymogów przyjęć zostać ukończone w momencie składania wniosku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą