Aplikacje mobilne stopień Fundacja Rozwoju (FdSc) zatwierdzone przez University of Salford

The Manchester College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Aplikacje mobilne stopień Fundacja Rozwoju (FdSc) zatwierdzone przez University of Salford

The Manchester College

Czym jest Fundacja Rozwoju Aplikacje mobilne stopnio (FdSc) Zatwierdzone przez University of Salford oczywiście temat?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą pracować w branży rozwoju aplikacji mobilnych. Oczywiście będzie wyposażyć uczniów w wiedzę i narzędzia pracodawców poszukujemy kandydatów.

Uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą im wykorzystać i pracować z wiodących w branży systemów operacyjnych mobilne, które mogłyby obejmować IOS, Blackberry, Symbian, Android i Windows Mobile. Studentów odbędzie się w interaktywnej roli w tworzeniu aplikacji, które zapewnią studentom zaufania podczas pracy na rzecz pracodawcy w mobilnej platformy arenie. Jako część procesu rozwoju aplikacji studenci będą uczyć się różnych języków programowania, dostosowanych do urządzeń mobilnych, takich jak Java dla urządzeń z systemem Android i wykorzystania baz danych, takich jak SQLLite. Studenci będą również docenić, jak interfejsy są opracowywane dla różnych urządzeń przenośnych, które mogą mieć charakter przenośny całej innych urządzeń przenośnych, a także w jaki sposób komunikować się z urządzeń mobilnych w zakresie technologii sieciowych, w tym bezprzewodowych.

Z nowoczesnym trendem obliczania obecnie na celu urządzeń mobilnych, główny nacisk w tym stopniu fundacji jest w rozwoju aplikacji biznesowych na środku ("apps") oraz aplikacji multimedialnych.

Studentów w The Manchester College będą mieli dostęp do najbardziej zaawansowanych i up-to-date urządzeń zgodnych ze standardami branżowymi obliczeniowych.

Kurs ten został opracowany we współpracy z różnymi producentami telefonów, aby wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne dla pracodawców w zakresie kariery zawodowej informatycznych związanych z rozwojem telefonii komórkowej. Ma on również na celu promowanie i rozwój szeroki zakres umiejętności, cech osobowych i postaw, które będzie stanowić platformę dla dalszych badań, pomyślnego rozwoju zawodowego i kształcenia ustawicznego.

Oczywiście jest dostarczana albo dwa lata w pełnym wymiarze czasu, w ciągu trzech dni i 15 godzin lub w niepełnym wymiarze czasu w godzinach wieczornych przez 8 godzin w ciągu trzech lat z możliwością szybkiej ścieżki, aby umożliwić realizację w ciągu dwóch lat.

- Podstawy programowania

Studenci zdobędą wiedzę na temat programowania wymagane do tworzenia aplikacji mobilnych i PC. Studenci będą uczyć się podstaw Objective-C, Java, C ++ i C #, a także uzyskać zrozumienie do środowisk programistycznych, które są używane w celu tworzenia aplikacji

- HCI i projekt multimedialny

Moduł ten pokazuje uczniom jak zaprojektować graficznych interfejsów użytkownika dla aplikacji i jak do tworzenia grafiki i wykorzystać muzykę w swoich aplikacjach.

- Zaawansowane rozwój bazy

W ramach tego modułu studenci będą uczyć się, jak tworzyć bazy danych i jak podłączyć je do aplikacji. Moduł będzie również pokazać uczniom, jak rozdzielić logiki biznesowej od logiki aplikacji i tworzenia aplikacji trójwarstwowej z funkcji bazy danych, takie jak procedury przechowywane są przechowywane w serwerach baz danych (logiki biznesowej) i, jak procedury te są nazywane przy użyciu kodu (logiki aplikacji).

- Telefony i technologia bezprzewodowa

Moduł ten będzie wyglądać w różnych rodzajach technologii sieciowych i jak połączyć się za pomocą urządzeń mobilnych, zarówno ad-hoc lub różne protokoły, takie jak bezprzewodowy, blue-tooth i http.

- Podstawy rozwoju mobilnej platformy

Moduł ten będzie korzystać zrozumienia studenci zdobyli tworzą moduł programowania, aby umożliwić im tworzenie aplikacji dla urządzeń mobilnych. Studenci będą uczyć się, jak korzystać z XCode i interfejsu Builder do tworzenia aplikacji dla iOS i jak używać Eclipse i Android SDK do tworzenia aplikacji dla systemu Android.

- Aplikacje internetowe dla urządzeń mobilnych

Studenci będą uczyć się, jak zaprojektować skalowalnych aplikacji internetowych dla urządzeń mobilnych, to m.in. tworzenie usług sieciowych i usług REST.

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, czas ograniczonych badań, oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Wielka Brytania - Manchester, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Wielka Brytania - Manchester, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą