Read the Official Description

Czym jest Fundacja Rozwoju Aplikacje mobilne stopnio (FdSc) Zatwierdzone przez University of Salford oczywiście temat?

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą pracować w branży rozwoju aplikacji mobilnych. Oczywiście będzie wyposażyć uczniów w wiedzę i narzędzia pracodawców poszukujemy kandydatów.

Uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą im wykorzystać i pracować z wiodących w branży systemów operacyjnych mobilne, które mogłyby obejmować IOS, Blackberry, Symbian, Android i Windows Mobile. Studentów odbędzie się w interaktywnej roli w tworzeniu aplikacji, które zapewnią studentom zaufania podczas pracy na rzecz pracodawcy w mobilnej platformy arenie. Jako część procesu rozwoju aplikacji studenci będą uczyć się różnych języków programowania, dostosowanych do urządzeń mobilnych, takich jak Java dla urządzeń z systemem Android i wykorzystania baz danych, takich jak SQLLite. Studenci będą również docenić, jak interfejsy są opracowywane dla różnych urządzeń przenośnych, które mogą mieć charakter przenośny całej innych urządzeń przenośnych, a także w jaki sposób komunikować się z urządzeń mobilnych w zakresie technologii sieciowych, w tym bezprzewodowych.

Z nowoczesnym trendem obliczania obecnie na celu urządzeń mobilnych, główny nacisk w tym stopniu fundacji jest w rozwoju aplikacji biznesowych na środku ("apps") oraz aplikacji multimedialnych.

Studentów w The Manchester College będą mieli dostęp do najbardziej zaawansowanych i up-to-date urządzeń zgodnych ze standardami branżowymi obliczeniowych.

Kurs ten został opracowany we współpracy z różnymi producentami telefonów, aby wyposażyć studentów w wiedzę i umiejętności potrzebne dla pracodawców w zakresie kariery zawodowej informatycznych związanych z rozwojem telefonii komórkowej. Ma on również na celu promowanie i rozwój szeroki zakres umiejętności, cech osobowych i postaw, które będzie stanowić platformę dla dalszych badań, pomyślnego rozwoju zawodowego i kształcenia ustawicznego.

Oczywiście jest dostarczana albo dwa lata w pełnym wymiarze czasu, w ciągu trzech dni i 15 godzin lub w niepełnym wymiarze czasu w godzinach wieczornych przez 8 godzin w ciągu trzech lat z możliwością szybkiej ścieżki, aby umożliwić realizację w ciągu dwóch lat.

- Podstawy programowania

Studenci zdobędą wiedzę na temat programowania wymagane do tworzenia aplikacji mobilnych i PC. Studenci będą uczyć się podstaw Objective-C, Java, C ++ i C #, a także uzyskać zrozumienie do środowisk programistycznych, które są używane w celu tworzenia aplikacji

- HCI i projekt multimedialny

Moduł ten pokazuje uczniom jak zaprojektować graficznych interfejsów użytkownika dla aplikacji i jak do tworzenia grafiki i wykorzystać muzykę w swoich aplikacjach.

- Zaawansowane rozwój bazy

W ramach tego modułu studenci będą uczyć się, jak tworzyć bazy danych i jak podłączyć je do aplikacji. Moduł będzie również pokazać uczniom, jak rozdzielić logiki biznesowej od logiki aplikacji i tworzenia aplikacji trójwarstwowej z funkcji bazy danych, takie jak procedury przechowywane są przechowywane w serwerach baz danych (logiki biznesowej) i, jak procedury te są nazywane przy użyciu kodu (logiki aplikacji).

- Telefony i technologia bezprzewodowa

Moduł ten będzie wyglądać w różnych rodzajach technologii sieciowych i jak połączyć się za pomocą urządzeń mobilnych, zarówno ad-hoc lub różne protokoły, takie jak bezprzewodowy, blue-tooth i http.

- Podstawy rozwoju mobilnej platformy

Moduł ten będzie korzystać zrozumienia studenci zdobyli tworzą moduł programowania, aby umożliwić im tworzenie aplikacji dla urządzeń mobilnych. Studenci będą uczyć się, jak korzystać z XCode i interfejsu Builder do tworzenia aplikacji dla iOS i jak używać Eclipse i Android SDK do tworzenia aplikacji dla systemu Android.

- Aplikacje internetowe dla urządzeń mobilnych

Studenci będą uczyć się, jak zaprojektować skalowalnych aplikacji internetowych dla urządzeń mobilnych, to m.in. tworzenie usług sieciowych i usług REST.

Ocena korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, czas ograniczonych badań, oceny wzajemnej i żywych majtek przemysłu.

See 8 more programs offered by The Manchester College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019