Przeczytaj oficjalny opis

Co? Animacja / Efekty Producing (AEP) jest dwuletni studia podyplomowe dla produkcji ze specjalizacją w zakresie projektów animacji i efektów.

DLACZEGO? Animacji i VFX-przemysł poszukuje obecnie młodych producentów z wymaganym doświadczeniem w animacji i efektów wizualnych. Instytut Animacji zaspokaja potrzeby w branży, oferując wyjątkowo specjalistyczny program animacji i efektów produkcji, tworząc w ten sposób doskonałe możliwości pracy dla absolwentów.

Kto? Kandydaci powinni posiadać pierwszego stopnia w dziedzinie ekonomii, mediów, komunikacji lub wzoru lub przedstawić dowód podobne doświadczenia praktycznego. Idealnie kandydaci już nabył pewne doświadczenie w pracy w produkcji.

Kiedy? Biuro Przyjęć jest obecnie przyjmowania wniosków o AEP semestrze zimowym 2015/16 na, termin upływa 15 sierpnia.

W jaki sposób? Brak opłaty za studia są ładowane. Potencjalni studenci mogą zebrać dodatkowe informacje na stronie internetowej Instytutu www.animationsinstitut.de; jest to również, gdzie będzie znaleźć bezpośredni link do formularza wniosku.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Niemiecki

Zobacz 2 więcej kursów w Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Free
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa