Angielskie dla celów specjalnych

Accent International

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Angielskie dla celów specjalnych

Accent International

Specjalny język konkretnych potrzeb

programy dwutygodniowe

Angielskie dla medycyny

Accent Międzynarodowy

Dla lekarzy i studentów medycyny, kurs wygląda na język ogólnych i szczegółowych dziedzinach medycyny. Z ogólnej praktyki poprzez specjalnościach takich jak onkologii, dermatologii, ginekologii, położnictwa, Cardiac-, Thoracic-, ENT- i nerwowo, chirurgii i wielu innych obszarów językowych technicznych, złożonych i wrażliwych.

Angielskie dla Prawo

Accent Międzynarodowy

Dla prawników, notariuszy, radców prawnych, adwokatów i studentów prawa, specjalista angielskie dla prawa jest skomplikowana, ale niezbędne umiejętności. Niezależnie od tego należy skoncentrować się na cywilnych, karnych, firma Family, kancelarii, International Fiscal publicznych lub przepisów dotyczących praw człowieka, w tym oczywiście pomaga w określonym języku i umiejętności niezbędnych.

Angielski na ropę i gaz

Accent Międzynarodowy

Dla wszystkich uczestniczących w międzynarodowym obszarze ropy naftowej i gazu, angielski jest istotną umiejętnością dla menedżerów i specjalistów w obu kierunkach dalszych dziedzinach przemysłu. Podczas badań i eksploatacji; iz przewiercania usług przewodowych i usług rurociągowych praktyk rafineryjnych i poza nią, język jest bardzo wyspecjalizowane.Angielskie dla Pharmaceuticals

Accent Międzynarodowy

W szybko zmieniającym się świecie farmaceutyków, zmiana jest codzienne występowanie.

Produkty rozwijać systemy rozwijać, firmy łączą się, rynki ewoluują i komunikacji stają się coraz bardziej istotne. W dziedzinach naukowych i technicznych w obszarach IT oraz w finansach, zakupów i sieci HR prawdziwie globalnych firm farmaceutycznych, specjalistycznych umiejętności językowe są coraz bardziej potrzebne.Angielskie dla lotnictwa

Accent Międzynarodowy

Dla pilotów i kontroli ruchu lotniczego, Aviation English dawna kluczową umiejętnością, aby móc pracować w tej dziedzinie. Coraz Lotnictwa i Lotnictwa personel techniczny, jak i tych w dziedzinie lotnictwa Customer Service i Zarządzania lotniska mają szczególne potrzeby językowe. Kursy te rozwiązania tych specyficznych potrzeb językowych.

koszty czesnego dla wszystkich kursów w ciągu 2 tygodni to £ 2500

Wszystkie kursy są dwutygodniowe, 40-godzinny, intensywne kursy grupowe dla maksymalnie 6 osób. Minimalny wiek dla tych kursów jest 23. Zajęcia odbywają się od 09.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Accent International
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,500 GBP
na 2 tygodnie
Locations
Wielka Brytania - East Budleigh, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - East Budleigh, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą