Angielski dla lotnictwa: przygotowanie ICAO na poziomie 4 w USA

USA: Fort Lauderdale lub Boston

Poziom znajomości 4 poziomu ICAO jest wymagany przez komercyjnych i prywatnych pilotów linii lotniczych, w tym pilotów śmigłowców latających na arenie międzynarodowej; Urzędnicy kontroli ruchu lotniczego (ATCO) i asystenci; każdego, kto korzysta z łączności głosowej powietrze-ziemia w międzynarodowych operacjach lotniczych.

LAL Language Centres w USA oferują 10-tygodniowy kurs przygotowujący do egzaminu na poziomie 4 ICAO. Obejmuje 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) i wymaga minimalnego poziomu B1 Intermediate. Kurs jest dostępny dla studentów posiadających wizę turystyczną (B1 / B2), Visa Zezwolenie lub wizę studencką F-1 (z dodatkowymi godzinami). Studenci przystępują do egzaminu na miejscu po zakończeniu programu.

Celem tego kursu jest poprawa kompetencji komunikacyjnych uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem sześciu deskryptorów znajomości języka ICAO: wymowa, struktura, płynność, słownictwo, zrozumienie i interakcja. Studenci będą rozwijać swoje umiejętności słuchania dzięki autentycznym nagraniom, nauczyć się posługiwania językiem funkcjonalnym i słownictwem wymaganym zarówno w standardowych, jak i niestandardowych sytuacjach lotniczych, poprawić komunikację, w tym wymowę, wyłącznie w sytuacjach głosowych (telefon i radiotelefon R / T), i skupić się na podstawowych umiejętnościach zawodowych.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w LAL Language Centres »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 - 10 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,500 USD
Wg lokalizacji
Wg daty

LAL Fort Lauderdale

LAL Boston