Przeczytaj oficjalny opis

Programy English plus są idealne zarówno dla nastolatków, jak i dla dorosłych, którzy chcą połączyć naukę języka angielskiego z rozrywką lub aktywnością kulturalną według własnego wyboru.

Na przykład można wziąć udział w lekcjach języka angielskiego, a następnie uczestniczyć w zajęciach sportowych, takich jak golf, tenis lub nurkowanie. Inną możliwością jest udział w kursie łączącym naukę języka angielskiego z programem kulturalnym związanym z historią i folklorem wysp maltańskich.

Takie kursy English and More będą atrakcyjne dla studentów, którzy chcą nadać dodatkowy sens znajomości języka angielskiego, wiedząc, że Wyspy Maltańskie oferują najlepszą okazję do uprawiania ulubionego sportu lub rekreacji.

Twoje wymagania w języku angielskim są konsekwentnie łączone z radościami i radościami życia, a zatem mają dobrą wartość za Twój czas i pieniądze.

Oto kilka przykładów kursów języka angielskiego i więcej:

  • Angielski plus Golf
  • Angielski plus Nurkowanie
  • Angielski plus Tenis
  • Angielski plus żeglarstwo
  • Angielski plus kultura
  • Angielski plus historia
  • Angielski plus Sport
  • Angielski plus Windsurfing

Okres działania: Przez cały rok

Angielski plus Paddleboarding Windsurfing lub SUP Standup

Malta może poszczycić się dużą liczbą różnorodnych lokalizacji windsurfingowych, w których można zdobyć wszelkie umiejętności i wyzwania, od płaskich, spokojnych wód, idealnych dla początkujących i trudniejszych terenów skalistych, gdzie wiatr jest wyższy. Zatoka Mellieha na północy i zatoka St. Thomas w Marsascala na przeciwległym krańcu wyspy oferują podobne i zróżnicowane warunki dla wszystkich poziomów windsurfingu.

Niektóre z najbardziej popularnych miejsc do uprawiania windsurfingu i SUP na Malcie są jednymi z najbardziej zapierających dech w piersiach i są idealne dla wielu innych sportów wodnych i działań, w tym żeglarstwo, spływy kajakowe, rejsy portowe, snurkowanie, nurkowanie i wiele innych.

Ghallet Marku jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych miejsc do windsurfingu i SUP Paddle Paddleboarding na Malcie; położony wzdłuż północnej linii brzegowej między Salina i Mellieha. Korzystne wiatry w tym rejonie są powszechne, więc surferzy są popularnym widokiem na morzu.

Ten kurs jest idealny dla tych studentów, którzy chcą połączyć lekcje angielskiego z windsurfingiem na Malcie. Program "Angielski plus windsurfing" jest dostępny dla wszystkich grup wiekowych: dorosłych, rodzin (rodziców i dzieci) podróżujących razem w programach rodzinnych i juniorskich (od 12 do 17 lat).

Ceny

Pojedyncza lekcja windsurfingu trwa 2 godziny, a cena wynosi 65 Euro. Cena obejmuje wynajem sprzętu i pianki w razie potrzeby.

Kurs grupowy dla windsurfingu trwa 6 godzin i dzieli się na 2 lub 3 sesje. Cena wynosi 160 Euro i obejmuje wynajem sprzętu i pianki w razie potrzeby.

Lekcja SUP trwa 1 godzinę i kosztuje 15 euro. Cena obejmuje wynajem deski. Dodatkowa opłata w wysokości 5 Euro za piankę w razie potrzeby.

Sesja SUP Yoga trwa 1 godzinę i kosztuje 20 euro. Cena obejmuje wynajem deski

Wycieczka SUP trwa 3/4 godziny i kosztuje 35 Euro. Cena obejmuje wynajem deski i pilota wycieczki.

Wszystkie czynności są zależne od warunków pogodowych, a lokalizacja może zostać zmieniona w krótkim czasie ze względów bezpieczeństwa.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Gateway School Of English »

Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa