Angielski dla Twojego przyszłego kursu

am Language Studio

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Angielski dla Twojego przyszłego kursu

am Language Studio

Poznaj ludzi z całego świata i ucz się angielskiego w nowoczesnym, ale zrelaksowanym otoczeniu. am Language Studio oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny i gwarantuje indywidualne podejście do Twoich potrzeb językowych. Będziemy w stanie doprowadzić Cię do poziomu języka angielskiego, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Generalny angielski

To jest nasz najpopularniejszy kurs. Został zaprojektowany, aby dać ci solidne wprowadzenie do języka angielskiego i poświęca szczególną uwagę gramatyce, budowaniu słownictwa, konwersacji i wymowie.

Intensywny angielski

Poświęcając więcej godzin na naukę, uczniowie mogą szybko rozpocząć swój angielski w stosunkowo krótkim czasie. W ramach kursu Intensywny kurs języka angielskiego uczniowie podążają za kursem ogólnego angielskiego i mają kolejne 2 sesje dziennie po 45 minut każdy. Mają możliwość skonsolidowania swoich studiów z języka angielskiego ogólnego i mają dodatkowe możliwości objęcia nowych terenów.

Grupa Mini

Kurs English Mini Group ma na celu objęcie tego samego kursu, który został przedstawiony na kursie ogólnego angielskiego. Oferuje korzyści płynące ze studiowania w grupie, ale z mniejszą liczbą osób, dzięki czemu uczniowie mają więcej możliwości aktywnego udziału w lekcji i zdobycia większej uwagi nauczyciela niż na większych zajęciach. Mniejsze liczby zapewniają większą elastyczność w planowaniu treści kursu na podstawie indywidualnych potrzeb uczestników.

Kursy łączone

W ramach tego kursu uczniowie korzystają z zajęć grupowych w ramach kursu ogólnego i indywidualnych lekcji, gdy niepodzielna uwaga nauczyciela koncentruje się na ich specyficznych potrzebach. Studenci wybierają kilka kolejnych sesji nauki dziennie.

Lekcje indywidualne

Indywidualne lekcje oferują uczniom możliwość uczynienia ich nauki bardziej skupionym i adekwatnym do ich potrzeb. Dzięki lekcjom od 1 do 1 uczniowie mają pełną i ciągłą uwagę nauczyciela, a także czas, aby ćwiczyć i wybierać wybrane przez siebie obszary, przyspieszając w ten sposób proces uczenia się. Kurs indywidualny jest dość elastyczny, ponieważ studenci mogą wybrać liczbę i czas trwania sesji zgodnie z własnymi preferencjami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malta - Sliema
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Malta - Sliema
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą