Angielski obóz letni młody dzieciak

Atlantic S.E.A.L

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Angielski obóz letni młody dzieciak

Atlantic S.E.A.L

Im wcześniej dziecko jest wprowadzane do drugiego języka, tym większe są szanse, że dziecko będzie się dobrze znać język. Eksperci twierdzą, że "dziecko uczy drugiego języka w wieku do lat 10 jest bardziej prawdopodobne, aby mówić to jak tubylec." To stwierdzenie jest obsługiwany przez lingwistów i udowodniono w rozległych badań naukowych.

W Atlantic SEAL chcemy zaoferować każde dziecko, każdego wieku możliwość excel w języku angielskim. Nasz młody dziecięca Summer Camp jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Tutaj mają możliwość mieszania z irlandzkich dzieci podczas nauki, śmiechu, zabawy i nawiązywania przyjaźni wszystkim za pośrednictwem języka angielskiego.

Korzyści dla Twojego dziecka o udział w Kids 'Młodych angielskiego Summer Camp:

Wprowadzenie dzieci do alternatywnych sposobów wyrażania siebie i do różnych kultur zwykle daje im szersze perspektywy w życiu.

Rozwijają się bezcenną możliwość porozumiewania się przez całe życie, z większą liczbą osób. Dzieci czerpią korzyści z nauczania innych języków, w tym na początku poprawy ogólnej wydajności oraz najwyższej jakości w szkole umiejętności rozwiązywania problemów.

Znajomość drugiego języka ostatecznie zapewnia przewagę konkurencyjną w rynku pracy poprzez otwarcie dodatkowych możliwości pracy.

Zdrowie psychiczne: Najnowsze badania pokazują, że dzieci, które stają się biegle drugi język mają lepsze zdrowie psychiczne i prawdopodobnie cierpi na demencję (choroba Alzheimera), w późniejszym życiu.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Price
Cena
290 EUR
tygodniowo.
Locations
IIrlandia - Cork, County Cork
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
IIrlandia - Cork, County Cork
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą