Read the Official Description

Im wcześniej dziecko jest wprowadzane do drugiego języka, tym większe są szanse, że dziecko będzie się dobrze znać język. Eksperci twierdzą, że "dziecko uczy drugiego języka w wieku do lat 10 jest bardziej prawdopodobne, aby mówić to jak tubylec." To stwierdzenie jest obsługiwany przez lingwistów i udowodniono w rozległych badań naukowych.

W Atlantic SEAL chcemy zaoferować każde dziecko, każdego wieku możliwość excel w języku angielskim. Nasz młody dziecięca Summer Camp jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Tutaj mają możliwość mieszania z irlandzkich dzieci podczas nauki, śmiechu, zabawy i nawiązywania przyjaźni wszystkim za pośrednictwem języka angielskiego.

Korzyści dla Twojego dziecka o udział w Kids 'Młodych angielskiego Summer Camp:

Wprowadzenie dzieci do alternatywnych sposobów wyrażania siebie i do różnych kultur zwykle daje im szersze perspektywy w życiu.

Rozwijają się bezcenną możliwość porozumiewania się przez całe życie, z większą liczbą osób. Dzieci czerpią korzyści z nauczania innych języków, w tym na początku poprawy ogólnej wydajności oraz najwyższej jakości w szkole umiejętności rozwiązywania problemów.

Znajomość drugiego języka ostatecznie zapewnia przewagę konkurencyjną w rynku pracy poprzez otwarcie dodatkowych możliwości pracy.

Zdrowie psychiczne: Najnowsze badania pokazują, że dzieci, które stają się biegle drugi język mają lepsze zdrowie psychiczne i prawdopodobnie cierpi na demencję (choroba Alzheimera), w późniejszym życiu.

See 4 more programs offered by Atlantic S.E.A.L »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Cena
290 EUR
tygodniowo.
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa