Read the Official Description

Zapraszamy do bogatej i dynamiczny letniego college'u. Nasze kursy zgromadzi kultur, idei i nauki, tworząc odskocznią dla przyszłego sukcesu akademickiego i zawodowego.

Oxford jest domem dla wspaniałej architektury, historii i jedne z największych myślicieli świata, jesteś zaproszony, by stać się częścią tego wspaniałego dziedzictwa.

Studenci podróży z całego świata, aby stać się częścią naszej rodziny akademickiej, tworząc niezwykłą społeczność każdej z kultur, pasji i pomysłów do zaoferowania i nauki.

To Oxford College Szkoła Letnia.

Literatury angielskiej i twórczego pisania

English Literature & Twórcze pisanie wprowadza uczniów do różnorodnych stylów i technik literackich, aby rozwijać swoją wiedzę literacką, twórcze umiejętności pisania i zdolność do tworzenia odpowiedzi krytyczną. Podczas kursu studenci omówienia znanych dzieł literackich, zarówno klasyczne i nowoczesne, w tym dzieł literatury, poezji i sztuce. Creative Writing aspekt kursu umożliwia studentom rozwijać swoje własne techniki pisania i pomysłów, czerpiąc inspirację z obu tekstów badanych iz bogactwa brytyjskiej historii literatury dostępnej dla naszych studentów podczas studiów w Wielkiej Brytanii. Również jest wspaniałą okazją do wzięcia udziału w warsztatach twórczych, a także zobaczyć spektakle teatralne niektórych tekstach literackich badanych.Długość kursu

Dwa tygodnie - Wycliffe Hall

Kluczowe umiejętności Opracowany

Twórcze pisanie, analiza, krytyczne myślenie, Niezależne badania

Wymagany poziom języka

Pośredni a przede

Nadaje się do dalszej nauki lub kariery

Literatura angielska, dziennikarstwo, reklama, Nauczanie

Terminy oraz ceny kursów

2 tygodnie

07/03/2017 - 17/07/2017 (Cena £ 3,300) 17/07/2017 - 31/07/2017 (Cena £ 3,300) 31/07/2017 - 14/08/2017 (Cena £ 3,300) uczniów w wieku 8 do 17,

Zakwaterowanie

Studenci w Oxford College Letniej Szkoły będą przebywać w jednym z trzech kampusów Uniwersytetu Oxford: St Hugh, Wycliffe Hall albo Corpus Christi. Studenci będą przypisane do kampusu na podstawie ich wyboru tematu.

Wszystkie nasze uczelnie oferują komfortowe zakwaterowanie w tradycyjnym uniwersytecki. Istnieją oddzielne obszary internatem dla uczniów płci męskiej i żeńskiej, a wszystkie miejsca zakwaterowania składa się z pojedynczych lub bliźniaczych sypialni studyjnych.

W sercu doświadczenia SBC Letniej Szkoły jest środowisko prawdziwie międzynarodowy. Latem 2016 roku byliśmy zachwyceni powitać studentów z ponad 100 różnych krajów SBC. Po raz kolejny w 2017 roku, czekamy na przyjęcie uczniów ze wszystkich zakątków świata, aby spędzić lato z nami i zaprzyjaźnić się z całego świata.

Letnie Kursy Boarding

wycieczki College

Studenci będą doświadczać wielu różnych wycieczek w czasie ich pobytu w Oxford College Summer School, dając im okazję odwiedzić kilka znanych miast i doświadczenia niektórych z największych atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii.

Londyn

Nasz dzień w Londynie umożliwia studentom doświadczyć zabytków i atrakcji, takich jak Big Ben, Covent Garden, Big Ben i Shard tętniącej życiem stolicy. Studenci będą również odwiedzić słynne dzielnice handlowe, przed kolację, a kończąc dzień z charakterystycznym London Experience.

Odwiedzimy również Brighton, Bristol, Cambridge i Thorpe Park.

Kursy Boarding Lato London

Program Społeczny

Jedną z najważniejszych rzeczy, o letnim doświadczeniem w Oxford College jest próbkowanie, jak wygląda życie jako student w jednym z najbardziej znanych miast uniwersyteckich na świecie. Nasz kompleksowy program Social daje naszym studentom możliwość poznania miasta, poznać nowych przyjaciół i relaks.

 • Guided Tour of Oxford
 • Wizyty w muzeach Oxford
 • Zakupy w Oxford
 • Piłkarski
 • Piłka siatkowa
 • Poezja Workshop
 • Brytyjski Podwieczorek
 • Warsztaty rzemieślnicze
 • Joga
 • Inter-College Konkurencja
 • Międzynarodowa Noc
 • Wyzwania zdjęcia
 • Popływać w Oxford
 • Kino Wycieczki
 • Poszukiwanie skarbu
 • silent Disco
 • English Fete
Letnie Kursy Boarding
Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Summer Boarding Courses »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Sierp. 2019
Duration
2 - 6 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,700 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Lipiec 2019

Sierp. 2019