Read the Official Description

Oferujemy kursy od września do czerwca. Można uczestniczyć przez 2 tygodnie lub przez cały rok akademicki (34 tygodni). Będziesz uczyć się angielskiego przez 20 godzin w tygodniu, plus mamy nowoczesne udogodnienia i przyjazny i doświadczony personel. Co lepsze miejsce do nauki języka angielskiego niż w Anglii - w domu z języka angielskiego!

Wielu studentów decyduje się na studia języka angielskiego w Anglii, ponieważ wierzą, że daje im możliwie najlepszy start do nabywania umiejętności językowych niezbędnych zarówno dla uczelni i na rynku pracy międzynarodowych przyszłości.

W Boston College, można

Co zrobię?

Masz dwie możliwości: - albo uczyć się angielskiego jako kurs w pełnym wymiarze godzin, lub - Kombajny angielskiego z innymi przedmiotami. Na przykład, można podjąć po angielsku z ekonomii lub filmoznawstwa lub sportu lub mediów.

Jeśli jesteś tu na dłużej niż 6 miesięcy możemy wprowadzić Cię do Cambridge IGCSE English (Second Language) badania, w zależności od Twojego poziomu.

Będziesz częścią grupy studentów z maksimum 16 w klasie. Typowy tydzień wiązałoby 20 godzin tygodniowo w klasie ale aby najszybsze postępy dużo dodatkowego praktyce jest potrzebne w Learning Resource Centre lub w domu. Można również uzyskać dostęp do wsparcia English jeden-do-jednego w określonych porach tygodnia.

Zobacz dlaczego studenci z całego świata decyduje się na studia w Boston College

Wielkość grupy

Średni 12

Przesłanka

16 lat

Aby zgłosić się do Boston College, kliknij tutaj -Apply Internecie

Program taught in:
Język angielski
Boston College UK

See 5 more programs offered by Boston College UK »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 - 34 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,995 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019