PRZEGLĄD PROGRAMU Nasz program przygotowujący do gościnności przygotowuje do spełnienia wymagań języka angielskiego w celu przystąpienia do programu studiów licencjackich lub podyplomowych w Les Roches Jin Jiang. Program przeniesie Cię na odpowiedni poziom programu w zależności od poziomu języka angielskiego, a całkowity czas trwania programu zależy od poziomu języka angielskiego. Kursy koncentrują się na intensywnym nauczaniu języka angielskiego w małych grupach oraz wprowadza kluczowe aspekty gościnności w języku angielskim.

Program Przygotowania Gościnności (HPP) ma również na celu zapoznanie studentów z gościnnością, podnoszenie świadomości kulturowej w przygotowaniach do dalszych studiów w Les Roches Jin Jiang podczas przystąpienia do głównego programu.

POZIOMY TOUCHSTONE Studenci zostaną umieszczeni na odpowiednim poziomie programu zgodnie z poziomem języka angielskiego ocenianą testem stażu, odpowiadającym egzaminowi IELTS w języku angielskim, w dniu odprawy w kampusie. Istnieją trzy różne poziomy, a każdy poziom to kurs 9-tygodniowy. Program przygotowawczy gościnności w Les Roches Jin Jiang obejmuje trzy różne poziomy programu Touchstone, programu języka angielskiego oferowanego we współpracy z Cambridge University Press. Każdy poziom jest nauczany w trakcie 9-tygodniowego kursu. Na podstawie wyników testu oceny poziomu języka angielskiego (podjętego po przyjeździe na uczelnię) rozpocznie się program przygotowawczy w urządzeniach Touchstone 2, Touchstone 3 lub Touchstone 4.

ZAWARTOŚĆ KURSU

  • Touchstone English: 12 godzin tygodniowo
  • Pisanie: 3 godziny tygodniowo
  • Gramatyka: 3 godziny tygodniowo
  • Hospitality English: 3 godziny tygodniowo
  • Nauka wspomagana komputerowo: 2 godziny tygodniowo
  • Wsparcie Badań: 2 godziny tygodniowo
Program prowadzony przez:
Język angielski
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Zobacz 3 więcej kursów w Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
9 - 27 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa