Przeczytaj oficjalny opis

Angielski dla celów akademickich ma na celu przygotowanie studentów międzynarodowych do kontynuowania studiów wyższych na poziomie Certificate, Diploma, Foundation Studies, Undergraduate and Postgraduate.

Uczniowie uczą się umiejętności języka angielskiego, które umożliwią im osiągnięcie sukcesu w środowisku akademickim. Umiejętności związane z prezentacją, pisanie esejów i wszechstronne zadania związane ze słuchaniem dają studentom MLC największą zaletę, gdy uczęszczają na Australię.

Studenci są również narażeni na zaawansowaną znajomość gramatyki i języka, a także w dziedzinach akademickich, w tym koniunkturze akademickiej w dziedzinie pisania i pisania, sztuki perswazji i pisania długiego.

Rozkład jazdy

  • 09: 00-11: 00 - Sesja 1
  • 11: 00-11: 30 - pierwsza przerwa
  • 11: 30-13: 30 - Sesja 2
  • 13: 30-13: 45 - druga przerwa
  • 13: 45-14: 45 - sesja 3

Wymagania

Spójne IELTS pasmo 5,5 jest zalecane jako minimalny wymóg wejścia dla tego kursu. Jeśli nie jesteś pewny swojego poziomu języka angielskiego, Melbourne Central Centre oferuje bezpłatne testy na staż w kampusie Melbourne City w każdy poniedziałek.

Daty szkolne

W klasie MLC prowadzone są kursy nieprzerwanie przez cały rok - szkoła jest czynna codziennie, z wyjątkiem soboty, niedzieli i dni świątecznych oraz nie kończy się na wakacjach lub w szkole.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Melbourne Language Centre »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
1 - 52 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
340 AUD
- na tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa