Angielski dla celów akademickich 1A - 1B (zaawansowany)

Poziom zaawansowany wykorzystuje kreatywne interakcje, które dodatkowo zwiększają i poprawiają umiejętności gramatyki, rozumienia, słownictwa i idiomatycznych wyrażeń. Rozwiniesz się Zaawansowane umiejętności czytania, pisania i rozumienia Potrzebne do osiągnięcia zaawansowanych programów akademickich, kolegiów i uniwersytetów. Tematy gramatyczne obejmują obecne, przeszłe i przyszłe niesprawiedliwe uwarunkowania, obecne i przeszłe doskonałe momenty, bezpośrednia i pośrednia mowa i inne.

Nie będzie ci trudności Zrozumienie wszelkiego rodzaju mówionego języka, Nawet jeśli są dostarczane z dużą prędkością przez native speakerów.

Będziesz w stanie łatwo czytać wszystkie formy języka pisanego, w tym teksty abstrakcyjne i złożone, takie jak podręczniki, artykuły specjalistyczne i dzieła literackie.

Możesz wziąć udział w programie Rozmowa bez wysiłku i znajomość idiomatycznych wyrażeń i kolokwializmów. Możesz wypowiedzieć się płynnie i restrukturyzować wypowiedzi, aby inni nie zdawali sobie sprawy z problemu.

Możesz napisać wyraźnie w odpowiednim stylu, takim jak złożone listy, raporty lub artykuły i przedstawić przypadek o strukturze logicznej. Będziesz mógł pisać streszczenia i recenzje prac fachowych i literackich.

Ten program jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli:

 • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest średnio zaawansowany lub zaawansowany.
 • Chcesz kontynuować studia na uniwersytecie lub uczelni w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Czego można oczekiwać od swoich zajęć:

Mówienie: Mogę współdziałać ze stopniem płynności i spontaniczności, co sprawia, że ​​regularne kontakty z native speakerami są możliwe. Mogę aktywnie uczestniczyć w dyskusji w znanych kontekstach, rozliczając i podtrzymując moje poglądy. Mogę przedstawić jasne, szczegółowe opisy na wiele tematów związanych z moim obszarem zainteresowania. Mogę wyjaśnić punkt widzenia w kwestii aktualnej, dając zalety i wady różnych opcji.

SŁUCHAJĄCY: Rozumiem obszerną mowę i wykłady i stosuję się nawet do skomplikowanych argumentów, jeśli temat jest dość znajomy. Rozumiem większość programów telewizyjnych i programów bieżących. Rozumiem większość filmów w standardowym dialekcie.

CZYTANIE: Czytam artykuły i reportaże dotyczące współczesnych problemów, w których autorzy przyjmują szczególne postawy i poglądy. Rozumiem współczesną prozę literacką.

PISANIE: Mogę napisać jasny, szczegółowy tekst na wiele tematów związanych z moimi zainteresowaniami. Mogę napisać esej lub raport, przekazując informacje lub podając uzasadnienie lub sprzeciw wobec konkretnego punktu widzenia. Mogę pisać listy podkreślające osobiste znaczenie wydarzeń i doświadczeń.

Kurs faktyczny

Wprowadzenie kursu: Angielski dla celów akademickich 1A - 1B (B2)

Liczba lekcji:

 • Intensywny: 2 godziny dziennie - 10 godzin tygodniowo
 • Intensywność intensywna: 3 godziny dziennie - 15 godzin tygodniowo
 • Intensywny plus: 4 godziny dziennie - 20 godzin tygodniowo

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Długość lekcji: 60 minut

Rozmiar klasy: Średnia 10, maksymalnie 12

Minimalny wiek: 16 lat

Plan zajęć: Rano

Lekcje Lekcji

 • angielski akademicki
 • Pisanie i słownictwo
 • Mówienie i wymowa
 • Frazeologia
 • Pisanie akademickie
 • Lokalna kultura
Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Links English Language Institute »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa