American Conversational English

Informacje ogólne

Opis programu

American Conversational English

Spędzaj 3 tygodnie latem lub zimą, mieszkając i ucząc się w centrum Waszyngtonu, oraz rozmawiając z kolegami z ponad 30 krajów. Nasz trzytygodniowy program American Conversational English zapewnia fachową naukę gramatyki, konwersacji i umiejętności słuchania. Program koncentruje się na posługiwaniu się językiem angielskim w życiu codziennym podczas nauki o kulturze amerykańskiej.

Zajęcia poranne rozwijają umiejętności słuchania i mówienia, kładąc nacisk na słownictwo i gramatykę, natomiast zajęcia popołudniowe umożliwiają słuchanie i rozmawianie o interesujących tematach w swobodnej, nieformalnej atmosferze. Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki w teren dadzą ci okazję do ćwiczenia swoich umiejętności językowych w ekscytującym świecie Waszyngtonu.

Po przyjęciu do programu będziesz oceniany w celu ustalenia konkretnych potrzeb instruktażowych. Następnie umieszczamy Cię w klasach z innymi uczniami na tym samym poziomie zaawansowania, zapewniając najlepszą naukę, która odpowiada Twoim potrzebom.

Funkcje programu

  • Małe rozmiary klas
  • Nacisk na umiejętności komunikacyjne poprzez wprowadzenie do amerykańskiej kultury i orientacji w Waszyngtonie
  • Poranne zajęcia rozwijające umiejętności słuchania i mówienia
  • Zajęcia popołudniowe koncentrujące się na komunikacji międzykulturowej poprzez wycieczki terenowe, zadania klasowe i indywidualne projekty.
  • Profesorowie z doświadczeniem w zakresie językoznawstwa i nauki języka
  • Działalność kulturalna i możliwości pozalekcyjne

Program

W programie American Conversational English będziesz uczestniczyć w programowaniu od 9 rano do 15:30 w dni powszednie, które obejmują zajęcia, ćwiczenia praktyczne, dyskusje w grupach i warsztaty. Oprócz instrukcji w klasie będziesz uczestniczyć w wycieczkach i doświadczeniach w całej społeczności Waszyngtonu. Każdego tygodnia będziesz miał okazję uczestniczyć w zajęciach programowych i kulturalnych, w których możesz zastosować umiejętności, których uczysz się w klasie, spotkać się z uczniami w innych programach i ćwiczyć swój angielski w wygodnych warunkach społecznych.

Daty programu 2020-2021

  • 10 lipca 2020 - 31 lipca 2020
  • 7 stycznia 2021 - 29 stycznia 2021
  • 19 lipca 2021 - 6 sierpnia 2021
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training a ... Czytaj więcej

Georgetown University's School of Continuing Studies (SCS) offers graduate programs in professional and liberal studies, more than 30 professional certificate programs, custom and corporate training and education, summer school and special programs, and the University’s only part-time bachelor’s program. Pokaż mniej
Waszyngton , USA Online , Londyn , Singapur , Morro de São Paulo + 4 Więcej Mniej