Read the Official Description

Akwakultura obejmuje szereg działań, związanych głównie z rolnictwa morskich i słodkowodnych ryb i owoców morza. Rachunki przemysł przetwórstwa łososia dla większości operacji akwakultury w Kanadzie.

Najważniejsze cechy programu

Ten program skompresowany, to jeden rok jedyny program Akwakultura oferowane jako Post-Graduate Certificate in Ontario. Operacje akwakultury żywności obejmują szeroką różnorodność gatunków i technik hodowli. Oprócz produkcji żywności, działalność w dziedzinie akwakultury obejmują produkcję ryb dla ochrony i produkcji dla gatunków ozdobnych. Globalny popyt na produkty akwakultury rośnie, wraz z żądaniami Pieczy, zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa żywności i bezpieczeństwa. Ten unikalny program łączy w sobie:

  • Istotne praktyczne doświadczenie operacyjne
  • Liczne wyjazdy w teren, aby doświadczyć aspektów sektora akwakultury, takich jak pstrąg i ochrony upraw pończochy
  • Szkolenia biznesowe, tak aby absolwenci mogą zarówno wspierać przemysł i zrozumieć różne wyzwania stojące przedsiębiorstw akwakultury

W czasie pierwszego semestru studenci będą dotyczyć podstaw akwakultury. Znaczna część programu odbędzie się w kampusie obiektów wylęgarni, które zawierają wylęgarni łososia atlantyckiego i wylęgarni muskellunge.

Nacisk w drugim semestrze jest operacyjnych i biznesowych praktyk i planowania stażu.

Staż

Ostatni semestr jest staż 8 tygodni, poza miejscem, dzięki czemu studenci mogą specjalizować się w obszarze ich zainteresowań.

Kariera

Przemysł rozwija się we wszystkich sektorach, w tym produkcji żywności, ochrony, staw i rynków aquaponics / ogród. Praca jest wymagająca fizycznie i może wiązać z narażeniem na niekorzystne warunki pogodowe. Absolwent powinien być przygotowany do przeniesienia na rzecz zatrudnienia i podjąć poziom wejścia lub pracę na umowę zlecenia na początku. Wraz ze starzeniem się siły roboczej, którzy posiadają silne przywództwo i umiejętności komunikacyjne, a także zdolności do rozwiązywania problemów mechanicznych, są głównymi kandydatami do awansu w ołów strony lub zadań nadzorczych.

  • Akwakultura jest najszybciej rozwijającą się działalność w zakresie produkcji żywności na świecie (ONZ Wyżywienia i Rolnictwa)
  • Kanada jest krajem największym 4. Łosoś produkcji)
  • Kanadyjski akwakultura stanowi 14% całkowitej produkcji owoców morza i 35% jego wartości

Warunki przyjęcia

  • Licencjat lub dyplom uczelni Ontario w pokrewnej dziedzinie ochrony środowiska, takich jak ryby i przyrody, ochrony, badania środowiska, biologii, ekologii, leśnictwa i geografii)
  • Wnioskodawcy z odpowiednim doświadczeniem, którzy nie spełniają warunków przyjęcia mogą być traktowane indywidualnie przez koordynatora programu)
Program taught in:
Język angielski

See 16 more programs offered by Fleming College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,233 CAD
za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa