Akredytowany IOSH - zarządzanie bezpiecznie Oczywiście z egzaminu

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Jakie są cele tego kursu?

Kurs ten jest zaprojektowany, aby dać Nadzoru, menedżerów i liderów zespołów wiedzy potrzebnej do zarządzania zdrowiem i bezpieczeństwem siebie i swoich zespołów.

Egzamin składa się z 20 pytań wielokrotnego wyboru i praktycznej oceny, który należy wypełnić i odesłać w ciągu 2 tygodni od zakończenia kursu.

  • Uznanie znaczenia zarządzania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w środowisku pracy.
  • Rozumieć legalność realizacji strategii zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w otoczeniu.
  • Zrozumieć poszczególne obowiązki zarządzających i nadzorujących.
  • Rozpoznawanie zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa, które mogą zaprezentować się w środowisku pracy.
  • Znać różnicę między "aktywnej" i "biernej" monitorowania i rozpoznać, kiedy i jak korzystać z tych różnych metod monitorowania poprawnie i optymalnego efektu.

Dla kogo jest przeznaczony?

Kwalifikacja ta jest idealna dla Ciebie, jeśli jesteś menedżerem lub opiekunem w każdej branży i trzeba udowodnić swoją wiedzę na temat najlepszych praktyk w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, aby przyczynić się do stworzenia bezpieczniejszego środowiska pracy.

Wymagania

Brak warunki wstępne dla tego kursu.

Co oznacza ten kurs od siebie?

Kurs ten może być łączony z innymi kwalifikacjami bezpieczeństwa i higieny pracy, w zależności od celów rozwoju zawodowego. Studenci, którzy mają certyfikat IOSH Safe Manager mogą pełnić funkcje, takie jak menedżer ds. Zdrowia i bezpieczeństwa, menedżer ds. Zdrowia, bezpieczeństwa i urządzeń oraz menedżer ds. Zdrowia, bezpieczeństwa i zgodności.

Co dzieje się po żądaniu informacji?

Kiedy już zapytał skontaktujemy się z Tobą przez jednego z naszych specjalistycznych doradców zawodowych, którzy będą w stanie udzielić Państwu wszelkich dodatkowych informacji, której potrzebujesz.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni