Połączenie kreatywności z praktycznym światem budownictwa

Budynki przyszłości wymagają wykwalifikowanych i inspirowanych architektów. Łącząc kreatywność z praktycznym światem konstrukcji, program architektoniczny Fanshawe wprowadzi Cię w dynamiczny, ekscytujący i zawsze pożądany świat projektowania budynków.

Potencjał wzrostu i zadowolenia z kariery w dziedzinie architektury jest wysoki. Dzięki zaawansowanemu dyplomowi poznasz zasady projektowania, koncentrując swoje pomysły na projektach, które mają potencjał, aby odnieść sukces. Dowiesz się również o współczesnych metodach budowlanych oraz inżynierii strukturalnej i środowiskowej w naszych kursach technologii architektury. Dzięki obiecującemu rozwojowi budynków przyjaznych dla środowiska, nasz program ukierunkowany na technologię da Ci wiedzę o najnowszych trendach i technikach architektonicznych. Dzięki naszym kursom inspektora budowlanego będziesz mógł śledzić swoje pasje i doskonalić umiejętności, które Cię ekscytują.

Praktyczne uczenie się w naszych kursach technologii architektury

Zdobędziesz również praktyczną wiedzę o tym, jak buduje się budynki od momentu ich powstania do ich zakończenia i kontroli, pracując nad realistycznymi projektami mieszkaniowymi, przemysłowymi, handlowymi i instytucjonalnymi. Wszystko to zostanie uzupełnione czterema płatnymi warunkami współpracy.

Po ukończeniu studiów będziesz mieć kwalifikacje do pracy jako egzaminator planów, inspektor budowlany, sprawozdawca, kierownik obiektów, a nawet jako techniczny przedstawiciel handlowy. Twoje pasje i mocne strony określą twoją ścieżkę kariery w tej różnorodnej dziedzinie.

Ten program jest akredytowany przez Co-operative Education and Work Integrated Learning Canada. Ta akredytacja stanowi najwyższy standard osiągnięć dla programów edukacji spółdzielczej w Kanadzie i uznaje zaangażowanie Fanshawe w doskonałość.

Warunki przyjęć

OSSD z kursami z College (C), University (U),
Strumień uniwersytecki / uniwersytecki (M) lub otwarty (O) Z:
- Dowolny stopień 12 angielski (C) lub (U)
- Matematyka JEDNA Z:
- Matematyka klasy 12 dla technologii College (C) (preferowane)
- Zaawansowane funkcje klasy 12 (U)
- Rachunek 12 stopnia i wektory (U)
- Klasa 12 Matematyka zarządzania danymi (U)
- Podstawy 12 klasy Matematyki Kolegium * (C) (Uwaga: wymagana minimalna ocena końcowa to 60)
LUB
Academic and Career Entrance Certificate (ACE)
LUB
Certyfikat Ontario College przed technologią
LUB
Certyfikat równoważności Ontario High School (GED) ORAZ:
- Matematyka JEDNA Z:
- Matematyka klasy 12 dla technologii College (C) (preferowane)
- Zaawansowane funkcje klasy 12 (U)
- Rachunek 12 stopnia i wektory (U)
- Klasa 12 Matematyka zarządzania danymi (U)
- Podstawy 12 klasy Matematyki Kolegium * (C) (Uwaga: wymagana minimalna ocena końcowa to 60)
LUB
Dojrzały aplikant z wymaganymi kursami i klasami wymienionymi powyżej

Uwaga:

 • Kandydaci, którzy nie ukończyli wymaganych kursów, mogą zostać przyjęci do programu z zastrzeżeniem wcześniejszej aktualizacji.
 • * Studenci rozpoczynający naukę w Grade 12 Foundation for College Mathematics (C) będą zobowiązani do podjęcia dodatkowej matematyki przygotowawczej w ramach swojego programu studiów.

Wymagania języka angielskiego

Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski, będą zobowiązani do wykazania się znajomością języka angielskiego jedną z następujących metod:

 • Grade 12 College Stream lub University Stream w języku angielskim z Ontario Secondary School lub równoważnego, w zależności od wymagań wstępnych programu
 • Test z egzaminu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) z minimalnym wynikiem 550 w przypadku testu papierowego (PBT) lub 79 z testu internetowego (iBT), z wynikami testów w ciągu ostatnich dwóch lat
 • Międzynarodowy system testowania języka angielskiego (IELTS) Test akademicki z ogólnym wynikiem 6,0 bez wyniku mniejszego niż 5,5 w każdym z czterech pasm, z wynikami testu w ciągu ostatnich dwóch lat. Wymagania programu SDS
 • Test kanadyjskiego języka akademickiego (CAEL) z wynikiem ogólnym 60 punktów bez wyniku poniżej 50 w którymkolwiek z czterech pasm, z wynikami testów w ciągu ostatnich dwóch lat
 • Pearson Test of English Academic (PTE) z minimalnym wynikiem 53, z wynikami testów w ciągu ostatnich dwóch lat
 • Test Cambridge English (FCE / CAE / CPE) z ogólnym wynikiem na Cambridge English Scale 169 bez umiejętności językowych poniżej 162, z wynikami testów w ciągu ostatnich dwóch lat
 • Egzamin z języka angielskiego (ELE) w Fanshawe College z minimalnym wynikiem 70% we wszystkich sekcjach testu, z wynikami testów w ciągu ostatnich dwóch lat
 • Uczniowie Fanshawe College ESL4 / GAP5: Minimalny stopień 80% na poziomie ESL4 / GAP5 na poziomie 8, 75% na poziomie ESL4 / GAP5 na poziomie 9 lub 70% na poziomie ESL4 / GAP5 na poziomie 10

Zalecane przygotowanie akademickie

 • Klasy 11 Funkcje i aplikacje (M)
 • Technologia budowlana stopnia 11 lub klasy 12 (C)
 • Fizyka klasy 11 lub 12 (C) lub (U)
 • Chemia klasy 11 lub 12. (C) lub (U)
 • Kursy na poziomie szkoły średniej (U) przygotują kandydata do nauki w programie
 • Przetwarzanie tekstu i umiejętności aplikacji komputerowych
 • Zaleca się, aby uczniowie w programie Academic and Career Entrance Certificate (ACE) wzięli udział w kursie Technical and Apprenticeship Mathematics w ramach programu ACE.

Zaawansowany stojący

 • Zaliczenie dowolnego kursu w programie zostanie przyznane studentom, którzy mogą wykazać, że posiadają wymagane umiejętności, aby osiągnąć cele kursu.

Kryteria wyboru wnioskodawcyJeżeli liczba kwalifikujących się wnioskodawców przekracza dostępne miejsca w programie, kryteria wyboru wnioskodawcy będą:

 1. Preferencje dla stałych rezydentów Ontario
 2. Odbiór wniosku do 1 lutego (po tej dacie, Fanshawe College rozpatrzy kandydatów na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", aż program będzie pełny)
 3. Osiągnięcie w wymogach przyjęciaUwaga:
 • Wstęp do programu Pre-Technology Fanshawe College nie gwarantuje przyjęcia w następnym roku do programu Technologii Architektonicznych. Pomyślne ukończenie programu Fanshawe College Pre-Technology pozwala jednak studentowi na dodatkowe uwzględnienie przy ubieganiu się o program w dziedzinie technologii architektonicznych. Program Pre-Technology jest preferowanym programem przygotowawczym do przyjęcia do programu technologii architektonicznych.

Możliwości zawodowe

Absolwent może znaleźć możliwości rozwoju zawodowego w profesjonalnych firmach architektonicznych i inżynieryjnych, firmach budowlanych, korporacjach przemysłowych i handlowych oraz agencjach rządowych. Po odpowiednim doświadczeniu absolwenci zostaną zakwalifikowani na takie stanowiska jak; asystent architektoniczny / technolog, kapitan pracy, starszy sprawozdawca, koordynator / kierownik projektu, nadzorca terenowy, autor specyfikacji, urzędnik robót, inspektor, przedstawiciel techniczny i samozatrudnienie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 36 więcej kursów w Fanshawe College »

Ostatnia aktualizacja July 9, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,023 CAD
Opłata za naukę w Kanadzie: 1,360,26 $ Międzynarodowa opłata za naukę: 7.023.00 $
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa