Advanced Diploma W Animacji Dla Gry, Filmu, I Efekty Wizualne

Centre for Arts and Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Advanced Diploma W Animacji Dla Gry, Filmu, I Efekty Wizualne

Centre for Arts and Technology

Ograniczona liczba stypendiów dla do 3000 dolarów na pierwszej kolejności zgłoszeń. Zgłoś się już dziś.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, o talent, poświęcenie i ciężką pracę, że idzie do magii przynosząc znak lub środowiska "żyje" w animacji lub efektów specjalnych? Nasz program animacji 3D w Kelowna, BC, trenuje, aby odnieść sukces w tej stale rozwijającej się w zakresie popytu i. Poprzez rozwój koncepcji i storyboardów, aż do postprodukcji i efektów specjalnych, animacji dla naszego filmu, gry, efekty wizualne i dyplomy pozwala zbudować silną podstawę 3D umiejętności animacyjnych, aby rozpocząć swoją karierę jako animator w gry, filmu, i studiów animacji w całym kraju.

gry, filmy i efekty wizualne

Animacja 3d KARIERA SZKOLENIA KELOWNA

Nasz 2 lata program szkolenia animacja 3D daje umiejętności, aby rozpocząć karierę w animacji poprzez kursy mające symulować prawdziwe studio produkcyjne.

Animacje dla gry, Filmu i efekty wizualne zalety to:

 • Wszechstronny trening umiejętności animacji 3D, obejmujące wszystko, od modelowania do oświetlenia, tekstur, rendering, olinowanie, compositing, animacja 2D, klasyczny rysunek życia, projektowanie postaci, projekt układu, projektowania gier i storyboardów.
 • Mała liczebność klas, w których środowisko będziesz nauczał naszej branży profesjonalnych instruktorów poprzez empirycznej nauki.
 • Prowadzony staż produkcja gdzie ściśle współpracujemy z profesjonalistami z branży, są wezwani, by uwolnić swoją kreatywność podczas montażu swój stopniowo wykwalifikowanej portfel w ramach ostatecznego projektu.
animacje dla gry, filmu i efektów wizualnych - 2

PRACA w animacji

Animacje dla gier, film i efekty wizualne studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat ról w branży animacji i absolwentów w umiejętności niezbędne do pracy w następujących animacji:

 • Animator postaci
 • Modeler charakter
 • Artysta techniczne
 • Tekstury Wykonawca
 • Previsualization Wykonawca
 • Cyfrowy Wykonawca
 • Oświetlenie Wykonawca
 • Koncepcja / Storyboard Artist
 • Mecz Mover
 • Compositing Wykonawca

TERMINY Program START

Istnieją cztery rozpoczyna się w ciągu roku kalendarzowego: stycznia, kwietnia, lipca i października. Wielu z naszych programów mają wiele zaczyna, jednak nie wszystkie szkoły wyższe oferują wszystkie cztery zaczyna się i nie wszystkie programy są oferowane w każdym starcie. Na najbardziej aktualne informacje na bieżąco kontaktować się z programu Advisor.

Terminy składania wniosków

Chociaż Centrum zachęca kandydatów do składania wniosków co najmniej sześć tygodni przed zaprogramować rozpoczęcie, za pozwoleniem, spóźnione aplikacje mogą być dozwolone. Wszystkie wnioski otrzymane na mniej niż sześć tygodni przed zaprogramować początek wymagają wpłaty rezerwacji miejsca zapłacona w całości, jak również wszystkich innych wymogów przyjęć zostać ukończone w momencie składania wniosku.

Animacje dla gier, filmów i efekty wizualne - 3

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Kanada - Kelowna, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą