Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które pracują i / lub chcących pracować w profesjonalnych stanowiskach księgowych w zakresie usług finansowych i innych branż.

Studenci będą uczyć się, aby pomóc starszych księgowych i podejmować obowiązki szerokiej gamy ręcznych i komputerowych funkcji księgowych, w tym planowania podatkowego, modelowania finansowego, audytu wewnętrznego i zewnętrznego, zarządzania planowania finansowego, osobistego planowania finansowego i zarządzania zespołem lub wydziału.

Kurs uczy także komunikację i ludzie umiejętności niezbędnych do przedstawienia sprawozdania, aby zdawać sobie sprawę z praw i obowiązków pracodawców i pracowników oraz efektywnie zarządzać zespołem.

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące wejścia w tym kursie to:

 • Uczniowie muszą mieć ukończone 18 lat,
 • Uczniowie muszą mieć ukończenie australijskiego roku 12 lub równoważny.
 • Zakończenie FNS50210 Diploma of Accounting jest preferowana droga do wejścia do tego kwalifikacji.

Wymagania znajomości języka angielskiego

Pierwotne dowody: Aby zostać zaoferowane miejsce w Pacific Kolegium, za granicą student musi wykazać dowody jednego z następujących testów:

 • IELTS 5.5 *
 • TOEFL iBT 46
 • PTE Academic 42
 • Cambridge English: Advanced (CAE) 47
 • OET Przełęcz
 • TOEFL PBT 527

Alternatywne dowody:

 • Overseas Student, który zdobył poniżej wymaganego minimum punktów w testach wymienionych powyżej, on / ona musi być podjęte lub zgadzają się w przedsiębiorstwie programu języka angielskiego (ELICOS) co najmniej 10 tygodni.

lub

 • Overseas Student, który studiował w Australii przez co najmniej 6 miesięcy, zostanie uznana za wymagany poziom znajomości języka, pod warunkiem że wniosek zostanie dołączony jest dowód, że on / ona należycie wypełniony Certificate IV lub wyższej kwalifikacji i medium instrukcji było Angielski.

lub

 • Student na lądzie nie mając IELTS / TOEFL / PTE naukowy / lub certyfikat Cambridge ELICOS może również spełniać wymóg języka, jeśli mogą one wykazywać ALTE Level 3 lub wyżej wynik w teście przeprowadzonym przez Kolegium.

Kurs Wyniki

Kurs ten ma na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postawy w zakresie rachunkowości wraz z szeroką gamą odpowiednich ogólnych umiejętności biznesowych i finansowych. Kwalifikacja ta została zaprojektowana w celu odzwierciedlenia roli pracowników, którzy wykonują obowiązki, takie jak:

 • Wprowadzenie i utrzymanie systemów rachunkowości
 • Utrzymanie systemów kontroli wewnętrznej
 • Przygotowywanie sprawozdań finansowych podmiotu sprawozdawczego
 • Przygotowanie deklaracji podatkowych
 • Zgłoszenie dotyczące wydajności biznesowej
 • Zarządzanie małych zespołów
 • Opracowanie biznesplanów
 • Przygotowywanie raportów rachunkowości zarządczej

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich jednostek w tym kursie, studenci są uprawnieni do Advanced Diploma of Accounting. Po zakończeniu Advanced Diploma, studenci mogą wybrać dalsze badania w zakresie rachunkowości na poziomie szkolnictwa wyższego.

Jednostka golfowe

FNS60210 Advanced Diploma of Accounting w Pacific College of Technology obejmuje realizację łącznie 23 jednostek w 2 etapach:

 • Pełne 15 jednostek w tym wymagań wejściowych, które są podstawowe jednostki z FNS40611 Certificate IV in Accounting & FNS50210 Dyplom rachunkowości.
 • A następnie przejść na drugim etapie studiować 8 jednostek Advanced Diploma składający się z 3 rdzenia i 5 jednostek do wyboru.

(Uwaga: Jeżeli uczeń został osiągnięty wcześniej wypełniony FNS50210 dyplom kwalifikacji rachunkowości, on / ona może podjąć się tego kwalifikacje bezpośrednio z drugiego etapu.

Nauczanie i Metoda oceny

Metoda nauczania obejmuje zagadnienia teoretyczne i klasie dyskusji z przypadków z różnych organizacji. Studenci będą ułatwiać rozwijanie umiejętności i wiedzy, aby spełnić wymagania dla każdej jednostki kompetencyjnych i ich elementów.

Wszystkie oceny kompetencji jednostek będą prowadzone zgodnie z wytycznymi oceny i standardów kompetencyjnych w oficjalnie zatwierdzony Pakietu Szkoleniowego dla tej kwalifikacji.

Ocenę, procedury i kryteria oceny wyników będzie jasne, wszyscy uczestnicy zapisani w tym kursie. Oceny będą przeprowadzane dla każdej części programu szkoleniowego, a procesy będą ważne, rzetelne, uczciwe i elastyczne.

Procesy oceny obejmie szeroki zakres umiejętności i wiedzy potrzebnych do wykazania kompetencji i integracji wiedzy i umiejętności ich praktycznego zastosowania. Procesy oceniania zapewni uznawania kwalifikacji bez względu na sposób, w którym zostały one nabyte lub kiedy.

Na ogół podczas tego kursu, ocena polega na osiągnięcia uczniów w zakresie kryteriów obejmujących klasy wydajności i prezentacji, egzaminu ustnego i pisemnego, pokazów i innych prac klasowych.

Uczniowie otrzymują informacje zwrotne po zakończeniu procesu oceny od właściwej osoby oceniającej. Jeśli uczniowie nie są zadowoleni z wyniku oceny, mogą odwołać się do ponownej oceny zgodnie z polityką College ponownej oceny i procedury (patrz: podręcznik student).

Campus Lokalizacja

Kampus jest dogodnie usytuowany w Auburn, który jest około 20 km od Sydney CBD i zaledwie 3 minuty spacerem od dworca kolejowego w Auburn. Adres ulica jest Level 1, 91-95 Rawson Street, Auburn NSW 2144.

Środowiska lokalnego oraz sprzęt

Australia to kraj wielokulturowy. Duża liczba zagranicznych studentów przyjść do Australii, aby kontynuować swoje badania rocznie. Nasz kampus znajduje się w Sydney, jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Sydney ma znanych miejsc do wizyty w tym pięknym Opera, Harbour Bridge i Bondi Beach.

Nasza klasa składa się z uczniów z różnych krajów Azji, Afryki i Europy. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy z najnowszych urządzeń i wysokiej prędkości obiektu wyszukiwarki internetowej. Inne udogodnienia obejmują bibliotekę z książkami zasobów i leksykony, kuchni, itp

Nasze zajęcia są małe, a nasi doświadczeni wykładowcy skupić się na indywidualnych potrzeb uczniów w procesie uczenia się.

Wielu wykładowców użyciu projektorów multimedialnych i rzutniki do pomocy wizualnych podczas swoich zajęć. Komputery dostępne są w laboratoriach przez komputer do użytku studentów. Studenci mogą korzystać z tych komputerów w godzinach zajęć, aby zakończyć swoje zadania, lub do badań internetu. Zadania mogą być drukowane za niewielką opłatą lub mogą być poddane wykładowców poprzez e-mail.

Koszt związany studiować w Australii

Koszt otrzymania edukacji w Australii jest dość wysoka, biorąc pod opłat konto czesnego, kosztów utrzymania i podróży międzynarodowych. Koszt dzienny zawsze zależy od indywidualnych studentów jednak Departament Imigracji i Wielokulturowości i Spraw Pozyskanie radzi studentom mieć AU 18610 $ rocznie. Dlatego trzeba dokonać ustaleń w celu zapewnienia uiszczenia kosztów poniesionych w Australii przed wykonaniem ruchu.

Inne opłaty

 • Opłata za złożenie wniosku przedmiotu: AU $ 150
 • Opłata za zakwaterowanie Umiejscowienie: AU $ 200
 • Opłata za transfer: AU $ 200
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Pacific College of Technology »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,000 AUD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa