Advanced Diploma of Business

Informacje ogólne

Opis programu

Advanced Diploma of Business bada głębszej wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego Administrator organizacyjne i starszy działalności wykonawczej. Kwalifikacja jest logicznym progresji od Diploma of Business i jest wysoce zalecane dla wszystkich kwalifikacji menedżerów i ludzi, którzy chcą dostać się do wyższych stanowisk kierowniczych w całym szeregu organizacji.

Wszystkie nasze kursy zarządzania i biznesu wyposażyć studenta z odpowiednimi zestawami do zatrudnienia umiejętności w tych szczególnych obszarach: komunikacja, praca w zespole, rozwiązywanie problemów, inicjatywa i przedsiębiorczość, planowanie i Organizowanie, zarządzanie własnym, nauka i technologia Kwalifikacja ta odzwierciedla rolę osób fizycznych w znaczące doświadczenie na wyższych roli administracyjnej, którzy dążą do rozwijania wiedzy w szerszym zakresie funkcji biznesowych.

Kwalifikacja jest przeznaczony dla osób, które posiadają znaczące teoretyczne umiejętności biznesowych oraz wiedzy i chcą skonsolidować i tworzenia ścieżek do dalszych możliwości edukacyjnych lub zatrudnienia.

Co będzie można dowiedzieć się,

  • Zarządzaj rozwoju organizacyjnego i zmiany
  • zarządzanie reklamą
  • umiejętności planowania finansów
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • umiejętności efektywnego planowania działalności gospodarczej i zarządzania

Wymagania wstępne

Choć pakiet szkoleniowy nie przewiduje żadnych przepisów wjazdowych, RTOXYZ wykorzystuje następujące kryteria wejścia w tej kwalifikacji: Zagraniczni studenci (jeśli oczywiście oferowane w przyszłości)

  • Wiek 18
  • IELTS 5.5 lub równoważne znajomości języka angielskiego
  • Zakończono liceum lub równoważne
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Australian College of Technology and Business Pty Ltd (ACTB) is a registered training organisation delivering nationally accredited courses to domestic students and corporate enterprises in Australia.

Australian College of Technology and Business Pty Ltd (ACTB) is a registered training organisation delivering nationally accredited courses to domestic students and corporate enterprises in Australia. Pokaż mniej