Advanced Diploma na rynkach finansowych

University of Johannesburg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Advanced Diploma na rynkach finansowych

University of Johannesburg

Celem Advanced Diploma na rynkach finansowych jest rozwijanie wiedzy studenta dyscypliny rynków finansowych i handlu. Program składa się z programu nauczania koncentruje się przygotować studentów do kariery na rynkach finansowych. Program nauczania obejmuje dziesięć obszarów tematycznych, począwszy od rynków finansowych Wstęp do teorii imprez firmowych do obrotu na rynkach finansowych i zawierania transakcji na rynkach finansowych. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom zdolność do syntezy zasad rynku finansowego i stosowania instrumentów finansowych w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych inwestycji istotnych dla branży na rynkach finansowych będzie można osiągnąć umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie profesjonalnej branży rynkach finansowych. Program podkreśla kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. Udana uczeń zyska globalny i południowoafrykańskiej perspektywy rynków finansowych oraz dogłębne zrozumienie tego rynku, który zapewni im przewagę konkurencyjną w zakresie zatrudnienia.

Wymagania wstępne

Wymagania przyjęć dla tego programu będzie zgodna z University of Johannesburg polityka przyjmowania i selekcji. Student powinien mieć jedną z następujących czynności: Nowy / Stary poziom KRK 6 kwalifikacje z 3 lata odpowiedniego doświadczenia pracy na rynkach finansowych; NOWE / STARE KRK poziom 6 kwalifikacje w dziedzinie finansów; lub 5-letnie odpowiednie doświadczenie zawodowe na rynkach finansowych. Ponadto, klasa 12 Matematyka z minimalnym wynikiem APS 4 jest wymagane.

Studenci z APS poniżej 4 lub z klasy 12 umiejętności Matematycznego będą rozpatrywane dopiero po zakończeniu modułu studenci matematyki dla Dyplomem oferowanym przez Wydział Nauki na Uniwersytecie w Johannesburgu.

ZAMYKANIE termin składania wniosków

31 października rocznie na badania w następnym roku.
31 sierpnia corocznie przez studentów międzynarodowych.


Formularze zgłoszeniowe i informacje można uzyskać od właściwego działu.
Badanie przygotowawcze i egzamin wstępny może być wymagane przez właściwy wydział.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Republika Południowej Afryki - Johannesburg, Gauteng
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates