angielski akademicki

Poziom: B2 - C1

Czas trwania: 1, 2, lub 3 terminy i Islington College Miasto jest finansowane przez rząd edukacja dodatkowe siedzibą w kosmopolitycznej dzielnicy Islington, w samym sercu Londynu.

Dzięki naszej doskonałej reputacji, centrum Londynu i infrastruktury, nie ma powodów, by uczyć się angielskiego z nami. Wszystkie nasze kursy języka angielskiego są akredytowane przez British Council i oferujemy szeroki zakres poziomów kursów, daty rozpoczęcia i długości kursu, co oznacza, będziesz w stanie znaleźć dla siebie kurs z nami!

O Kolegium

Uczelnia posiada pięć nowoczesne centra, które zostały utworzone i odnowione przez 64 milionów funtów program budowy - największa w historii Wielkiej Brytanii dalszej edukacji. Nasze obiekty łączą nowoczesnej technologii, innowacyjnych urządzeń w klasie, dobrze zaopatrzone biblioteki i relaks kawiarnie, dzięki czemu Kolegium fantastyczne miejsce do nauki. Ponadto możesz korzystać z naszej własnej salon fryzjerski i kosmetyczny i stać się częścią aktywnego i tętniącej życiem Unii Studentów.

Upewniając się, że cieszyć się razem w Kolegium jest dla nas bardzo ważne: każda Centrum posiada własny zespół studenckich, aby Ci pomóc podczas studiów i Nasz doświadczony zespół będzie Międzynarodowej zapraszamy do Kolegium osobiście przejść przez badania oraz zapewnić doradztwo w zakresie międzynarodowych kwestii imigracji i studenckich.

Informacje o kursie

Wszystkie nasze kursy języka angielskiego prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych, doświadczonych i przyjaznych nauczycieli. Dzięki dedykowanym wsparciem nasi nauczyciele zapewniają, połączył siły z małej liczebności klas (średnio 12 na klasy, maksymalnie 20), nasi studenci osiągnąć nie tylko doskonałe wyniki, ale znane są jako przyjazny, pracowity i motywację!

Ten kurs w pełnym wymiarze godzin w języku angielskim jest akredytowane przez British Council i przeznaczony dla studentów powyżej 16 roku życia, które chcą doskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego do nauki, pracy i odpoczynku.

Będziesz uczyć się wszystkie cztery umiejętności - czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie - a także rozwijać swoje umiejętności korzystania z języka angielskiego w życiu codziennym.

Oczywiście jest 15 godzin tygodniowo i zapewni przygotowanie do obu egzaminów językowych IELTS i Cambridge English obok swojej nauki języka angielskiego.

Twój kalendarz może być mieszaniną zajęć porannych i popołudniowych.

Wymagania kwalifikacyjne:

Wnioskodawcy muszą mieć minimalną na poziomie B1 (IELTS stosowania 4.0 lub równoważne). Ten kurs nie jest odpowiedni dla wnioskodawców powyższych poziomie C1 (IELTS 7.0 lub równoważny). Kandydaci bez formalnych wyników badań w języku angielskim będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku.

Opłaty: *

  • 1 Termin £ 1400
  • 2 terminy 2700 funtów
  • 3 Terminy 4000 funtów
  • Niektóre kursy wymagają zakupu materiałów, książek przykładem oczywiście - koszty te nie są wliczone w cenę kursu.

Opłaty podane za 2014/15 i mogą ulec zmianie w kolejnych latach akademickich.

Lokalizacja

Nasza szkoła języka angielskiego mieści się w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego. Wspaniała lokalizacja Centrum oznacza, że ​​będziesz cieszyć łatwy dostęp do fantastycznej zakresie lokalnej infrastruktury, od sklepów, barów i restauracji do sal koncertowych, parki liściaste i uliczne targi - nie wspominając jest bliskim sąsiadem Arsenal Football Club!

Najbliższa stacja metra jest Finsbury Park na linii Victoria i Piccadilly i jest tylko kilka minut spacerem od kolegium. Wiele słynnych atrakcji Londynu, to tylko kilka minut jazdy metrem od hotelu: - 10 minut do Oxford Street - 20 minut do teatrów West End - 22 minut do British Museum - 23 minut do Pałacu Buckingham - 24 minut do domu towarowego Harrods

Uwaga Niektóre nauka może odbywać się w naszym Ośrodku Zdrowia, Opieki Społecznej i dzieci znajduje się tylko w dół drogi.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w City and Islington College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 - 3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,400 GBP
1 termin; 2 2.700 zł; terminy 3 Terminy 4000 funtów
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa