Przeczytaj oficjalny opis

1

Czym jest Academic English?

Angielski jest głównym globalnym językiem biznesu, nauki i stosunków międzynarodowych, to jest globalna lingua franca. A kursy poziomu, przy Abbey College Cambridge i całej Wielkiej Brytanii prowadzone są w języku angielskim, to będzie również językiem nauczania dla kierunków studiów, że pójdziesz na studia na uniwersytecie.

Dlaczego badań naukowych po angielsku?

Podczas ogólnych korzyści, że opanowanie języka angielskiego przynosi są ogromne, jeśli głównym celem ma być przyjęty do wybranej uczelni w Wielkiej Brytanii lub innego kraju anglojęzycznym, będzie zobowiązany do wykazania określony poziom znajomości języka angielskiego. Zazwyczaj jest to wykazane przez nacięcie w teście uznawane języka angielskiego, takie jak IELTS.

Poza tym wysoki poziom języka angielskiego będzie miało bardzo pozytywny wpływ na poziom A, co pozwala lepiej zrozumieć, pisać lepiej i osiągnąć swój maksymalny potencjał w wynikach egzaminu. Ponadto, to pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w Wielkiej Brytanii, co pozwala cieszyć się więcej klubów i działań, zaprzyjaźnić się i lepiej zrozumieć kraj żyjesz w.

Wreszcie, w perspektywie przyszłości, dobrej jakości w języku angielskim jest prawie pewne, że okażą się bezcenne w swojej karierze, co pozwala na pracę w środowisku międzynarodowym oraz dostęp do obszarów, które mogłyby zostały zamknięte dla Ciebie.

Czego się nauczę?

W Abbey College Cambridge, pracujemy, aby zwiększyć swoją zdolność językową we wszystkich dziedzinach, co pozwala poradzić sobie z językiem angielskim zarówno akademickich i codziennego kontekstu.

Spędzisz pierwsze etapy naszego kursu rozwijającego swoje ogólne języka angielskiego we wszystkich czterech głównych umiejętności; Czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie, a także w systemach językowych, takich jak słownictwa, gramatyki i wymowy. Można pracować na rzecz uznanych międzynarodowo kwalifikacji w ramach kursu. Stałą bazą że zyskasz pomoże Ci zmaksymalizować swój wynik w IELTS poprzez nabycie wielu uniwersalnych umiejętności. Jak poruszać się po kursie będziemy również dostarczy Ci intensywnych przygotowań do egzaminów końcowych IELTS.

Pod koniec roku, będzie miał możliwość usiąść IELTS w celu osiągnięcia wynik dostosowaną do wyboru kursu i instytucji.

Przez naszego kursu, będzie prowadzone przez przyjazny, profesjonalny i dobrze wykwalifikowanych nauczycieli. Będziesz zachęcać do zapoznania się szeroko, słuchać anglojęzycznych mediów i mówić językiem jak najwięcej poza klasą. To okaże się istotna, gdyż powszechne ekspozycji i praktyki w języku spowoduje szybszego postępu. Będziemy również organizować wycieczki, zajęcia, wydarzenia i prelegentów w ramach programu kursu, który zapewni duże możliwości wykorzystania swoich umiejętności językowych.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Abbey College Manchester

Zobacz 3 więcej kursów w Abbey College Manchester »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,250 GBP
w semestrze
Wg lokalizacji
Wg daty