Academic English Courses - Specialized English

Dla bardziej zaawansowanych uczących się, CES Toronto oferuje akademickie kursy języka angielskiego w naszym kampusie w centrum Toronto. Wielu uczniów kończy studia na tym poziomie z ogólnego języka angielskiego lub przyjeżdża, aby poprawić swój angielski, aby przygotować się do pracy.

Angielski biznesowy

Idealny kurs dla studentów, którzy chcą poprawić komunikację w anglojęzycznych środowiskach biznesowych. Studenci w tym kursie poznają słownictwo biznesowe i formy językowe, umiejętności badawcze i prezentacyjne oraz globalne problemy biznesowe. Studenci będą także przygotowywać cotygodniowe projekty tematyczne z wykorzystaniem materiałów do odsłuchu / czytania z różnych istotnych źródeł.

Angielski w hotelarstwie

Jest to doświadczenie edukacyjne przeznaczone dla osób chcących posługiwać się językiem angielskim w branży hotelarsko-turystycznej. Materiały szkoleniowe obejmują wiele istotnych tematów, takich jak podróże i turystyka, etykieta telefoniczna i język angielski na prezentacje, spotkania i korespondencję oraz zarządzanie biurem. Studenci mają również możliwość poznania branży hotelarskiej w Toronto.

Stosowany język angielski w historii, sztuce i kulturze

Kurs doskonale nadaje się dla studentów chcących zanurzyć się w kulturze kanadyjskiej i Toronto zarówno w klasie, jak i poza nią. Ten kurs zapewnia praktyczne, rzeczywiste możliwości poszerzania umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz odkrywania historii i kultury Kanady i Toronto w tym samym czasie.

Zastosowany język angielski dla mediów społecznościowych

Dla studentów, którzy są zawodowo lub osobiście zainteresowani mediami społecznymi i cyfrowymi, kurs ten umożliwia naukę języka niezbędnego do poruszania się i korzystania z różnych platform mediów społecznościowych oraz omówienia istotnych problemów związanych z ich globalnym użytkowaniem, przy jednoczesnym zapewnieniu rzeczywistych aplikacji (od szkoły do ​​kariery) w mediach społecznościowych.

Przygotowanie do egzaminu

Nasze kursy przygotowujące do egzaminów TOEFL, IELTS i TOEIC mają na celu przekazanie uczniom cennych umiejętności i umiejętności językowych niezbędnych do udanego poruszania się i zdawania standardowych testów znajomości języka angielskiego.

Legal English

Zaprojektowany dla prawników i studentów prawa, kurs ten oferuje praktyczną i komunikatywną naukę języka przy użyciu zarówno autentycznych, jak i opartych na książkach materiałów do słuchania i czytania. Studenci zostaną przetestowani w żargonie prawniczym i wykonają cotygodniową prezentację w scenariuszu ze świata rzeczywistego. (dostępne od czerwca 2016 r.)

Prywatne korepetycje

Indywidualne, specjalistyczne szkolenie z dopasowanym do umiejętności instruktorem zapewniającym uczniom podstawowe umiejętności przed rozpoczęciem zajęć grupowych lub jako dodatkowy program wsparcia w oparciu o indywidualne potrzeby.

Angielski medyczny

Zaprojektowany dla pracowników służby zdrowia i pracowników służby zdrowia, administratorów i studentów, kurs ten ustrukturyzował i kontekstualizował zajęcia z wykorzystaniem autentycznych i opartych na książkach materiałów do słuchania i czytania. Studenci zostaną przetestowani w żargonie medycznym i wykonają cotygodniowe projekty oparte na scenariuszach rzeczywistych przypadków. (dostępne od lipca 2016 r.)

Umiejętności prezentacji

Opracowany dla studentów na poziomie średnio-zaawansowanym i średnio zaawansowanym, starający się zwiększyć ich zaufanie do wystąpień publicznych i biegłość w mówieniu po angielsku. W tym kursie studenci angażują się w sensowne dyskusje z przewodnikiem, debatę na temat wielu istotnych tematów społecznych i problemów oraz przygotowują prezentacje w oparciu o cotygodniowe punkty tematyczne, wykorzystując odpowiednie badania i umiejętności mówienia.

Wymowa i słuchanie

Opracowany dla uczniów na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym, kurs ten pomaga uczniom zrozumieć i tworzyć bardziej naturalne formy języka angielskiego, jednocześnie koncentrując się na punktach wymowy wspólnych dla pierwszego języka. Korzystając z popularnych piosenek, programów telewizyjnych i filmów oraz różnych zajęć komunikacyjnych, uczniowie odkrywają i doskonalą niuanse języka angielskiego.

Studiuj na CES

W CES zdajemy sobie sprawę, że nauka innego języka wymaga czegoś więcej niż tylko podręcznika i wykładu. Nasze Klasy ESL dla dorosłych są ukierunkowane na cel przy użyciu komunikatywnego podejścia do nauki języków. Wzbogacamy życie uczniów rzeczywistymi możliwościami językowymi i kulturowymi. Edukujemy uczniów za pomocą nowoczesnych metod, które stawiają ucznia na pierwszym miejscu. Inspirujemy studentów do realizacji ich celów i poszerzania horyzontów.

Ucz się angielskiego w Toronto

Jako jedno z najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej, Toronto jest miastem, w którym ludzie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jest konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc do życia i odwiedzin. Wynika to w dużej mierze ze sposobu, w jaki ludzie w Toronto świętują i przyjmują różnorodność. Jest to charakterystyczne, światowej klasy miasto, które celebruje miłość i szacunek dla wielu kultur, które tu się rozwijają.

Lokalizacja

Położone w największym i najbardziej zróżnicowanym mieście Kanady, Capital English Solutions jest idealnym miejscem dla chętnych studentów do zanurzenia się w języku angielskim i kulturze kanadyjskiej. Nasze lekcje ESL dla dorosłych są dogodnie zlokalizowane w samym centrum Toronto, przy Yonge Street i Wellesley Street, w otoczeniu wielu lokalnych sklepów, kawiarni, barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Stacja metra Wellesley znajduje się tuż za rogiem, a do centrum tego pięknego miasta i jeziora Ontario można dotrzeć w kilka minut.

Testimonial - Nadia, Meksyk

"Jedna z najlepszych szkół w Toronto! Personel i studenci są tak mili i wszyscy nauczyciele są bardzo doświadczeni. Przyjechałem do Toronto, nie wiedząc nic o angielskim, ale wszyscy pomogli mi poprawić. Jestem bardzo szczęśliwy z wyboru CES. "

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Zobacz 2 więcej kursów w Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa