Absolwentka architektury środowiska i zrównoważonej urbanistyki

laSalle Barcelona Postgraduate

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwentka architektury środowiska i zrównoważonej urbanistyki

laSalle Barcelona Postgraduate

LaSalle

A Stopień w Architektura Środowiska i Urbanistyki Sostenibletiene wielodyscyplinarny charakter. Jej celem jest kształcenie specjalistów w opracowywaniu i wdrażaniu strategicznych kryteriów zrównoważonego rozwoju w celu poprawy interwencji w terenie iw architektonicznego i urbanistycznego. Problem i szacunek dla środowiska jest zawsze obecny. Ponadto, ostatnie postępy technologiczne wprowadzone do budynków, niezbędnych do zrozumienia charakterystyki energetycznej budynków, obecnie wymagane narzędzia, jak również racjonalne wykorzystanie materiałów i zasobów, którymi dysponujemy są ważne aspekty, które należy rozważyć w projekty nowych budynków i urbanistyki.

Jeśli chodzi o Masters w zrównoważonej architektury i wydajności energetycznej pojawia się jako 4. najlepszy w Hiszpanii w sustainible rozwoju przemysłu i zarządzania środowiskowego według Eduniversal Ranking.

Co przygotować?

Ten absolwent jest idealny do refleksji i debaty na temat aktualnych kryteriów zrównoważonego rozwoju do wykonywania profesjonalnego recyklingu wielkie znaczenie wobec naszego zaangażowania w możliwych działań ramowych urbanistyki, architektury i ochrony środowiska.

Do tych których może to dotyczyć?

  • architekci techniczne i wyżsi i inżynierowie
  • Specjaliści z doświadczeniem w sprzęcie elektrycznym i klimatyzacją, między innymi, którzy chcą trenować w architekturze środowiska i zrównoważonej urbanistyki.
  • Specjaliści, którzy chcą być w stanie zintegrować energooszczędnych systemów w każdym pomieszczeniu lub budynku.

Profil wyjściowy:

  • Specjalistów zdolnych do wykonywania czynności słonecznych projekty fotowoltaiczne i termiczne i wydajne systemy klimatyzacyjne.
  • Specjalistów zdolnych do przeprowadzania audytów energetycznych i certyfikatów na podstawie zamówionych norm obowiązkowych jak nowy CTE. Pozwala to na dostęp do stopnia podyplomowych studiów magisterskich w zrównoważonej architektury i wydajności energetycznej (MASEE).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą