Przeczytaj oficjalny opis

LaSalle

A Stopień w Architektura Środowiska i Urbanistyki Sostenibletiene wielodyscyplinarny charakter. Jej celem jest kształcenie specjalistów w opracowywaniu i wdrażaniu strategicznych kryteriów zrównoważonego rozwoju w celu poprawy interwencji w terenie iw architektonicznego i urbanistycznego. Problem i szacunek dla środowiska jest zawsze obecny. Ponadto, ostatnie postępy technologiczne wprowadzone do budynków, niezbędnych do zrozumienia charakterystyki energetycznej budynków, obecnie wymagane narzędzia, jak również racjonalne wykorzystanie materiałów i zasobów, którymi dysponujemy są ważne aspekty, które należy rozważyć w projekty nowych budynków i urbanistyki.

Jeśli chodzi o Masters w zrównoważonej architektury i wydajności energetycznej pojawia się jako 4. najlepszy w Hiszpanii w sustainible rozwoju przemysłu i zarządzania środowiskowego według Eduniversal Ranking.

Co przygotować?

Ten absolwent jest idealny do refleksji i debaty na temat aktualnych kryteriów zrównoważonego rozwoju do wykonywania profesjonalnego recyklingu wielkie znaczenie wobec naszego zaangażowania w możliwych działań ramowych urbanistyki, architektury i ochrony środowiska.

Do tych których może to dotyczyć?

  • architekci techniczne i wyżsi i inżynierowie
  • Specjaliści z doświadczeniem w sprzęcie elektrycznym i klimatyzacją, między innymi, którzy chcą trenować w architekturze środowiska i zrównoważonej urbanistyki.
  • Specjaliści, którzy chcą być w stanie zintegrować energooszczędnych systemów w każdym pomieszczeniu lub budynku.

Profil wyjściowy:

  • Specjalistów zdolnych do wykonywania czynności słonecznych projekty fotowoltaiczne i termiczne i wydajne systemy klimatyzacyjne.
  • Specjalistów zdolnych do przeprowadzania audytów energetycznych i certyfikatów na podstawie zamówionych norm obowiązkowych jak nowy CTE. Pozwala to na dostęp do stopnia podyplomowych studiów magisterskich w zrównoważonej architektury i wydajności energetycznej (MASEE).
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 17 więcej kursów w laSalle Barcelona Postgraduate »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa