Absolwent strategii cyfrowej

Informacje ogólne

Opis programu

Napędzanie transformacji cyfrowej

Poprowadź strategię swojej organizacji w przyszłość w przełomowym i wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym. Graduate Degree in Digital Strategy to program dla profesjonalistów, którzy chcą zarządzać i realizować projekty transformacji cyfrowej w celu zaspokojenia potrzeb swojej firmy.

Format Zaocznie
Trwanie 1 rok
Lokalizacja Monterrey
Spożycie programu styczeń
Język hiszpański

Imponująca okazja

Transformacja cyfrowa nie jest już pomysłem na przyszłość, ale kluczowym elementem sukcesu w naszym świecie biznesu. Weź udział w intensywnym doświadczeniu, które doprowadzi Cię do dodania wartości i rozwiązania wyzwań tej nowej ery.

Otocz się ekspertami

Rozwijaj swoje nowe umiejętności techniczne z ekspertami z Engineering School w Tecnológico de Monterrey, jednej z najlepszych szkół inżynierskich w Meksyku, doskonaląc swoje EGADE Business School , najlepszej szkole biznesu w Ameryce Łacińskiej.

Fascynujący program nauczania

Dowiedz się, jak poprawić wrażenia użytkownika, zwiększyć wydajność operacyjną, obniżyć koszty i zwiększyć produktywność organizacji dzięki wielu narzędziom i kanałom Przemysłu 4.0 zaprojektowanym w celu optymalizacji wyników.

Wzbogać swoją wiedzę specjalistyczną w takich obszarach, jak finanse, marketing, handel detaliczny lub operacje, dzięki możliwości prowadzenia projektów z zakresu data science i analityki, które wspierają cele Twojej organizacji.

Zdobądź doświadczenie i prestiż w świecie rzeczywistym

Sprawdź swoje nowe umiejętności i wiedzę. Ten program opiera się na modelu uczenia się opartym na doświadczeniu, który pozwoli Ci zastosować różne rozwiązania w sześciu wyspecjalizowanych laboratoriach i kompleksowym projekcie.

Zostań ekspertem w dziedzinie strategii cyfrowej. W ramach swojego doświadczenia możesz zdecydować się na skorzystanie z możliwości uzyskania certyfikatu od najlepszych firm w cyfrowym świecie.

Skaluj swoje doświadczenie

W ramach Graduate Degree in Digital Strategy masz możliwość zdobycia drugiego stopnia z Business Analytics. Dołączając do Master in Business Analytics pogłębisz swoją wiedzę na temat analityki danych stosowanej w środowisku biznesowym.

Dowiedz się więcej o wymaganiach wstępu

Wstęp na ten program jest bardzo konkurencyjny. Komisja rekrutacyjna dokładnie analizuje każdy wniosek, analizując każdy ilościowy i jakościowy aspekt doświadczenia zawodowego i akademickiego kandydata i oceni potencjał sukcesu akademickiego i rozwoju zawodowego. Poszukujemy utalentowanych kandydatów, którzy mają potencjał do rozwijania umiejętności i nastawienia do prowadzenia biznesu poprzez włączenie innowacji do ich strategii cyfrowej.

Warunki przyjęć

Doświadczenie zawodowe Nie wymagane
Zakres wieku 22 - 53
Edukacja Absolwenci uczelni
Minimalne / średnie wyniki testów 550/600 PAEP (lub odpowiednik GMAT / GRE / Executive Assessment)
Język Egzamin z języka angielskiego (TOEFL, IBT lub równoważny)
Dodatkowe wymagania
  • Formularz wniosku
  • Wynik egzaminu wstępnego (PAEP lub równoważny)
  • Dwa profesjonalne listy polecające
  • Zaktualizowane CV
  • Oficjalne dokumenty
  • Angielski certyfikat biegłości (TOEFL lub równoważny)
  • Oświadczenie o celu
  • Wywiad z dyrektorem programu lub członkiem wydziału
Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Czytaj więcej

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Pokaż mniej
Meksyk , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Więcej Mniej